Poll

Twój pierwszy album Opeth?

Orchid
Morningrise
My Arms, Your Hearse
Still Life
Blackwater Park
Deliverance
Damnation
Ghost Reveries
Watershed
Heritage
Pale Communion

Author Topic: Twój pierwszy album Opeth?  (Read 164613 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

the_silent_man

  • Posts: 114
  • Karma: +9/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #390 on: 2011-07-12, 19:18:21 »
Podobnie jak kolega powy¿ej witam wszystkich jako, ¿e jest to mój pierwszy post na forum. Pierwszy kontakt z muzyk± Opeth mia³em jak wiele osób za spraw± Blackwater Park, ale tak na powa¿nie zacz±³em ich s³uchaæ od Ghost Reveries. Wcze¶niej jako¶ nie mog³em ca³kiem za³apaæ tego klimatu chocia¿ od razu wiedzia³em, ¿e ta muzyka ma w sobie co¶. Dzisiaj uwa¿am, ¿e GR jest do¶æ nierówn± p³yt±, ale ci±gle mam do niej wielki sentyment.
Doesn't mean you should
Just because you can

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #391 on: 2011-09-02, 21:28:27 »
Opeth zna³em od dawna ;) Kiedy¶ po prostu przypomnia³em sobie ¿e gdzie¶ s³ysza³em jeden kawa³ek tej kapeli i pobra³em z internetu ca³± dyskografiê. Po przes³uchaniu kilku p³yt kupujê kiedy tylko mam pieni±dze i uzupe³niam kolekcjê ;) Pierwszy album jaki kupi³em? Deliverance i Damnation  :twisted:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #392 on: 2011-09-04, 17:27:49 »
Dorzuci³em najnowszy album do ankiety ;)
True Pagan Winter Crew

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #393 on: 2011-11-15, 19:32:59 »
Pierwszy jaki s³ysza³em to Damnation i siê zachwyci³em. Przyznam, ¿e gardzi³em wtedy metalem typu death/black. I ba³em siê muzyki opeth w innym wydaniu ni¿ Light Prog Rock. Pó¼niej przes³ucha³em Harvest i Bleak - tymi piosenkami potwierdzi³ siê geniusz tego zespo³u. Jedynie bleak s³ucha³em z tych mocnych bo by³ tam wokal stevena a by³em fanem PT. Poprosi³em kolegê by mi kupi³ na Gwiazdkê w szkole Blackwatera i tak siê zaczê³a mania. S³ucha³em ca³y materia³ ju¿ i powoli równie zbieram. Zosta³o mi jeszcze z albumów "Ghost Reveries" i Trio z "Candlelight Years" no a z DVD mam jedynie RAH'a DVD+CD
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #394 on: 2011-11-16, 19:04:36 »
Pierwszy jaki s³ysza³em to Damnation i siê zachwyci³em. Przyznam, ¿e gardzi³em wtedy metalem typu death/black. I ba³em siê muzyki opeth w innym wydaniu ni¿ Light Prog Rock. Pó¼niej przes³ucha³em Harvest i Bleak - tymi piosenkami potwierdzi³ siê geniusz tego zespo³u. Jedynie bleak s³ucha³em z tych mocnych bo by³ tam wokal stevena a by³em fanem PT. Poprosi³em kolegê by mi kupi³ na Gwiazdkê w szkole Blackwatera i tak siê zaczê³a mania. S³ucha³em ca³y materia³ ju¿ i powoli równie zbieram. Zosta³o mi jeszcze z albumów "Ghost Reveries" i Trio z "Candlelight Years" no a z DVD mam jedynie RAH'a DVD+CD
Pamiêtam jak w 2 gimnazjum us³ysza³em na wrzucie jaki¶ kawa³ek Opeth :D Przestraszy³em siê i wy³aczy³em :D My¶la³em ¿e sam szatan nagrywa³ te wokale :D Kto by pomy¶la³ ¿e jako licealista i student bêdê namiêtnie s³ucha³ death metalu i podobnych ;)

lizak

  • Posts: 16
  • Karma: +0/-2
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #395 on: 2011-12-27, 23:05:58 »
Moim pierwszym albumem Opeth by³ tribute dla Opeth - Lamentations, strona A pierwszej kasety. Potem da³em radê pos³uchaæ drugiej i trzeciej. Kaseta druga mi siê ju¿ tak nie poda³a i cieszê siê, ¿e poszli w kierunku jak na Orchid.

SonicPL1997

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #396 on: 2012-08-07, 01:32:38 »
Blackwater Park

mosa32

  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #397 on: 2013-03-14, 16:50:11 »
Tak jak wiêkszo¶æ, pierwszym rzutem dosta³o mi siê Blackwater Park.
Ca³kiem przypadkiem zreszt±, kolega po¿yczy³ mi twierdz±c, ¿e warte to uwagi jest.
Jako ¿e mnie growl i death jako¶ nigdy nie jara³, na wej¶ciu pierwszego utworu zosta³em do¶æ mocno zniechêcony.
Przes³ucha³em ca³o¶æ kilka razy bez specjalnego entuzjazmu i zwróci³em p³ytê....
Gdzie¶ po pó³ roku sam do niej wróci³em, bo gdzie¶ mi po ³bie chodzi³a...

marceld

  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • Zapraszam na mojego bloga :)
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #398 on: 2019-03-05, 08:55:37 »
Blackwater Park  8)

Varad

  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #399 on: 2019-08-15, 15:21:40 »
Blackwater Park