Author Topic: Drażliwe tematy  (Read 287927 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #75 on: 2006-04-29, 12:54:58 »
Quote from: vertigo
Quote from: Soja
Quote from: minder
Czy jednak polityka powinna opieraæ siê na kupczeniu stanowiskami?

to jest ogólnie przyjêta zasada prowadzenia polityki odk±d demokracja i stanowiska istniej± :abu:  

Czy w takim razie PiS jako partia prawa i sprawiedliwa nie powinna tego zmieniæ? Najwyra¼niej jest im to na rêkê.

najwyra¼niej musz± tak robiæ je¿eli chc± cokolwiek zrobiæ
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #76 on: 2006-04-29, 14:09:42 »
Usprawiedliwiasz ich, wiesz o tym? :twisted:
True Pagan Winter Crew

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #77 on: 2006-04-29, 14:56:01 »
"jak wy poprzecie Komorowskiego na marsza³ka, my poprzemy Marcinkiewicza na premiera. "To nie jest kupczenie stanowiskami, to Platforma Nieskalanych Dziewic prowadzi politykê.
Avril kocham Ciê :*

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #78 on: 2006-04-29, 16:34:08 »
Quote from: minder
Usprawiedliwiasz ich, wiesz o tym? :twisted:


powiedzmy, ¿e tolerujê co¶ takiego w polityce  8)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #79 on: 2006-04-29, 23:57:50 »
a czy kiedykolwiek, Soja, czyta³e¶ o polityce pracy, proponowanej przez Leppera?

juz nie wspominam o pomy¶le wprowadzenia 50% podatku dla najbogatszych, bo wynika on chyba tylko z zawi¶ci - kto¶ ma wiêcej ni¿ ja, no to zabraæ mu! a dlaczego Ci ludzie maj± oddawaæ po³owê swoich ciê¿ko zarobionych pieniêdzy? zreszt±, im wiêcej Lepper zacz±³ zarabiaæ, tym rzadziej mówi o tym podatku - chyba dotar³o, ¿e sam te¿ bêdzie musia³ oddaæ.

a jego genialny pomys³ o podatku obrotowym, który zreszt± jest zabroniony w UE? chodzi o to, ¿e przedsiêbiorstwo ma p³aciæ pañtwu od ca³ej kwoty zarobku, ale nikt nie bierze pod uwagê tego, ¿e firma mog³a mieæ mniej przychodów ni¿ wydatków. czyli je¿eli zarabia 100tys., to trzeba od tego odj±æ wydatki i podatek pobieraæ od dochodu na czysto, a nie od ca³ej kwoty!

a za co siê powinni zabraæ tak naprawdê? za te wszystkie absurdy:

generalnie utrzymywanie i zatrudnianie pracowników jest zbyt drogie! w tej chwili pracodawca od ka¿dej wyp³aconej pracownikowi kwoty musi zap³aciæ 70% (!) podatku, tj. 50% ZUS i 20% podatku. czyli od ka¿dego wyp³aconego pracownikowi 1000z³ pañstwu musi oddaæ 700, co w sumie kosztuje go 1700z³ na pracowniku! dlatego te¿ przedsiêbiorstwa zatrudniaj± mniej pracowników, a bezrobocie siê zwiêksza - bo tworzenie nowych miejsc pracy jest zwyczajnie nieop³acalne!

a co¶ takiego, jak podatek od wzbogacenia? np.: sprzedaj±c mieszkanie trzeba pañstwu zap³aciæ, a ja siê pytam - dlaczego?! czy mi to mieszkanie (czy samochód) kto¶ da³ za darmo? nie, musia³am sama na to zapracowaæ, wiêc jakim cudem ja siê niby wzbogacam (bior±c dodatkowo pod uwagê, ¿e nigdy nie sprzedaje siê mieszkañ i samochodów za tak± cenê, za jak± siê je naby³o, a zawsze za zdecydowanie ni¿sz±)?

dalej siedzimy g³êboko w komunie i wiele lat minie, zanim siê z niej wygrzebiemy.

a do do PiS i ca³ego 'porozumienia', to Kaczyñ¶ki wci±¿ zas³ania siê s³owami, ¿e wybiera "mniejsze z³o". ale polityk nie mo¿e wybieraæ mniejszego z³a - ona ma wybieraæ albo dobro, albo z³o. i koniec.

[ Dodano: Nie 30 Kwi, 2006 00:03 ]

"Jest on klasycznym chamem, który dochrapa³ siê pozycji, nikt i nic siê dla niego nie liczy poza nim samym; ulega z³udzeniu, ¿e od niego wszystko siê zaczyna. (...) W³adza jest dla niego wy³±cznie gr± si³, mo¿liwo¶ci± manipulowania lud¼mi jak marionetkami. Nie ma ¿adnej koncepcji pañstwa, ideologii, warto¶ci – chce jedynie w³adzy, niczego wiêcej. Byæ premierem, prezydentem – »to dobre jest«, jak powtarza. Aby zdobyæ upragnion± pozycjê, pos³uguje siê prowokacj±, szanta¿em, otwarcie kupuje swoich wrogów. W kluczowym momencie przesilenia parlamentarnego wyci±ga gruby portfel, odpowiednik dzisiejszej teczki, w którym »ma haka« na ka¿dego. Gro¼b± i szanta¿em zmusza do uleg³o¶ci.

Przyczyn± jego sukcesów jest nie tylko jego si³a, ale równie¿ s³abo¶æ i kompletny rozk³ad politycznych elit. G³ówny jego oponent i zarazem pó¼niejszy sojusznik pokazany jest jako zidiocia³y arystokrata wierz±cy w swoj± szlachetno¶æ, misjê dziejow± i pos³annictwo (...). To w³a¶nie tacy zdegenerowani arystokraci, endeccy pó³inteligenci, skorumpowani socjali¶ci-posiadacze banków robi± mu miejsce. A on sam dobrze wie, ¿e w decyduj±cej chwili wa¿niejszy dla nich oka¿e siê w³asny hotel, bank, maj±tek ziemski ni¿ dobro ojczyzny, o którym nikt tu nie my¶li".

I o czym to jest? Nie, nie o Andrzeju Lepperze. Bohaterem tej recenzji (opublikowanej w teatralnym pi¶mie „Didaskalia" w 1999 r.) jest postaæ fikcyjna: Mateusz Bigda, tytu³owa postaæ z miêdzywojennego dramatu politycznego Juliusza Kaden-Bandrowskiego „Bigda idzie!".

http://tygodnik.onet.pl/1547,1331086,dzial.html
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #80 on: 2006-04-30, 00:56:38 »
:shock: da³bym sobie rêkê uci±æ, ¿e to o Lepperze, a ten jego przeciwnik-sojusznik to Kaczyñski :shock:
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #81 on: 2006-04-30, 01:01:52 »
Quote from: manowce
a czy kiedykolwiek, Soja, czyta³e¶ o polityce pracy, proponowanej przez Leppera?

nie interesuje mnie program Leppera

Quote
dalej siedzimy g³êboko w komunie i wiele lat minie, zanim siê z niej wygrzebiemy

zgadzam sie.nawet ja to odczuwam na w³asnej skórze

Quote
polityk nie mo¿e wybieraæ mniejszego z³a - on ma wybieraæ albo dobro, albo z³o. i koniec

manowce, polityków nie zmienisz  :)

[ Dodano: Nie 30 Kwi, 2006 01:05 ]
zostawmy na chwilê PiS, PO i Leppera
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=35116&wid=8293006&rfbawp=1146351767.751&ticaid=11849
manowce, widzia³em na manowce.jogger.pl 'stop homofobii' czy co¶ takiego. jako ze jestem homofobem jestem ciekaw czy da sie z tego zrobiæ (sensown±) dyskusjê. zatem, popierasz marsze tolerancji, parady równo¶ci itp.? i dlaczego?
[to te¿ pytanie do wszystkich czytaj±cych ten temat]
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #82 on: 2006-04-30, 01:15:28 »
Kiedy¶ by³em homofobem. Wstyd mi za swoje zachowanie z tamtych czasów.

Nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom. Niech sobie ka¿dy robi w zaciszu sypialni co mu siê ¿ywnie podoba - nie moja sprawa. Mnie jedynie dra¿ni± zmanierowani geje, którzy na pokaz mówi± falsetem i robi± charakterystyczne gesty. Albo jak siê jaki¶ do mnie nachalnie podwala. Tak samo reagujê na zmanierowane plastikowe laski, którym siê wydaje, ¿e s± piêkne i traktuj± ca³e otoczenie z wy¿szo¶ci±. Tutaj nie ma ¿adnej ró¿nicy. Denerwuje mnie postawa cz³owieka, a nie jego preferencje seksualne.

Polecam obejrzenie filmu "Lepsze ni¿ czekolada" - daje do my¶lenia. U mnie by³ kropl±, która przela³a czarê i spowodowa³a odmianê ¶wiadomo¶ci i podej¶cia do ludzi.
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #83 on: 2006-04-30, 11:49:19 »
Quote from: Soja
Quote from: manowce
a czy kiedykolwiek, Soja, czyta³e¶ o polityce pracy, proponowanej przez Leppera?

nie interesuje mnie program Leppera

A szkoda, bo poprawia humor ;)

A co do homofobii, to mnie ta nazwa wydaje sie naciagana. Owszem, jest cos takiego, ale zeby do homofobii wlaczac nienawisc skierowana na osoby homoseksualne - troche to naciagane.
Coz, niechec niektorych wzgledem homoseksualizmu jest uzasadniona, ale to nie daje im prawa do pewnych zachowan, jakich sie dopuszczaja i ich nie usprawiedliwia. Chociaz, jak zauwazylam, to tacy agresorzy po prostu szukaja zaczepki, a potem sie czyms zaslaniaja (chodzi mi o religie i to, co odnosnie homoseksualizmu mowi Biblia), bo zaloze sie, ze jakby przepytac ich chociazby z 10 Przykazan, to nie potrafiliby podac polowy.

Dalej, co mi sie skojarzylo: taki budzacy kontrowersje temat, czyli czy pozwolic homoseksualistom adoptowac dzieci. Mielismy taka rozmowe na pedagogice (BTW pani doktor uparcie powtarzala "homoseksualisci i lesbijki"  :lol: ), z ktorej zrozumielismy, ze jesli dziecko jest wychowywane przez samotnego ojca i np. jego brata, to nic w tym zlego. Podobnie, jesli wychowaniem zajmuje sie matka i np. babcia. Ale dac dziecko homoseksualistom?! Nigdy! Niech lepiej kisnie w domu dziecka i niech poglebia sie jego uposledzenie socjalne, emocjonalne i kazde inne. A jak wykazalismy smiesznosc takiego podejscia, to pani zmienila temat.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #84 on: 2006-04-30, 12:13:23 »
ja nie jestem takim homofobem jak np. panowie z Młodzieży Wszechpolskiej. Niech sobie homoseksualiści współżyją, byleby się z tym kryli. denerwują mnie te wszystkie parady, marsze, manifestacje. wyobraźcie sobie, że nasz kraj dotyka ta choroba tocząca już kraje zachodnie i nagle gej i gej lub lesbijka i lesbijka to małżeństwo. Pomyślcie co sobie myśli 6-letnie dziecko wychowane w normalnej i katolickiej rodzinie gdy idąc do szkoły widzi dwóch oblepiających się 'panów'. tak samo z adopcją dzieci - słysząc o tych pomysłach jestem gotów wstąpić do Młodzieży i bezwzględnie tępić te ścierwo.
Przykładowy dialog z przedszkola:
- Mój tata jest inżynierem, a moja mama nauczycielką. A twoi rodzice?
- Mój tata jest architektem, tak samo jak drugi tata
Homoseksualiści [ci, którzy się z tym nie kryją i to bezczelnie manifestują] to ludzie, którzy pozbawiają się wszelkich zasad moralnych i dostosowują swoją 'filozofię życiową' wg tego co mówią im ich penisy. (...)

[ Dodano: Nie 30 Kwi, 2006 12:15 ]
Quote from: minder
Polecam obejrzenie filmu "Lepsze niż czekolada" - daje do myślenia. U mnie był kroplą, która przelała czarę i spowodowała odmianę świadomości i podejścia do ludzi.
nie oglądałem i raczej nie zobaczę, bo nie jestem w stanie oglądać filmy o gejach. po prostu się tym brzydzę. A oglądałeś Tajemnica B. Mountain? Kowboj, było nie było symbol męskości był w tym filmie zwyczajnych pedałem. Amerykańskie klany pedalskie już finansują produkcję następnego filmu tego reżysera - tym razem o lesbijkach  :?

[ Dodano: Nie 30 Kwi, 2006 12:17 ]
Quote from: minder
Denerwuje mnie postawa człowieka, a nie jego preferencje seksualne
tyle ze to właśnie preferencje seksualne kształtują postawę człowieka
« Last Edit: 2008-01-03, 20:27:59 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #85 on: 2006-04-30, 12:27:08 »
peda³y z regu³y udzielaj± siê w takich zawodach, ¿e przeciêtny peda³ zarabia 50% wiêcej ni¿ heteroseksualista, wiêc walka z homofobi± jest nie tylko trendy, ale i op³acalna.
 Dawniej istnia³o rozró¿nienie miêdzy homoseksualist± a gejem, homoseksualizm by³ spraw± tylko i wy³±cznie preferencji seksualnych, geje za¶ uczynili z tego sprawê polityczn±, element walki. Homoseksualizm w kulturze gejowskiej to jak rap w hip hopie - jeden ze sk³adników, bez którego nie istnieje reszta, ale nie jedyny. Nie mam nic do homoseksualistów, do gejów mam sporo.
Widzê Soja, ze te¿ pad³e¶ ofiar± tego przek³amania jêzykowego wprowadzonego przez to lobby - sporo o tym pisa³ np Ziemkiewicz. Gej (z angielskiego "weso³ek") to kolezka który afiszuje siê z pedalstwem, czêsto zmienia partnerów itd.. Znam homoseksualistów, którzy gejów nie lubi± i uwa¿aj±, ze tacy ludzie tylko robi± im krzywdê przyczyniaj±c siê do wzrostu uprzedzeñ. Po kilku latach walki o tolerancjê (tak zwan±) mamy w Polsce wiêkszy procent homofobów, ni¿ 10 lat temu. Pobniewa¿ ze sprawy prywatnej uczyniono publiczn±.
Avril kocham Ciê :*

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #86 on: 2006-04-30, 12:29:41 »
Quote from: Budyñ
Po kilku latach walki o tolerancjê (tak zwan±) mamy w Polsce wiêkszy procent homofobów, ni¿ 10 lat temu. Pobniewa¿ ze sprawy prywatnej uczyniono publiczn±.

zgadzam siê, gdyby nie by³o tych parad równo¶ci, marszów tolerancji geje byliby bardziej tolerowani  :lol:
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #87 on: 2006-04-30, 12:35:20 »
Kiedy czytam o kolejnych napa¶ciach na osoby homoseksualne, to chce mi siê rzygaæ. Przera¿a mnie, ¿e ¿yjê w tak zacofanym, bezmy¶lnym i bezuczuciowym spo³eczeñstwie, które gotowe jest zgnoiæ ka¿dego cz³owieka bêd±cego innym od tej wstrêtnej, bezosobowej, szarej masy.

Niech mi kto¶ wyt³umaczy co z³ego jest w homoseksualizmie? Czy to kogo¶ krzywdzi? Czy naprawdê nie staæ nas na zaakceptowanie ludzkiej odmienno¶ci? Czemu ludzie maj± tendencje do znajdowania problemów tam, gdzie ich nie ma?!

Bo ko¶ció³ to, bo ko¶ció³ tamto, bo zabroni³, bo potêpi³ - czy jest co¶, czego ta instytuacja nie zabrania? Co im przeszkadzaj± homoseksuali¶ci? S± ¼li, bo ich zwi±zki nie prowadz± do powstania potomka? A jak kto¶ przytoczy mi jako argument fragment Genesis, to zwariujê.

Nie rozumiem tego podej¶cia do 'rodziny'. Czy w rodzinie chodzi o p³eæ, czy mo¿e jednak o dobre wzorce, mi³o¶æ i poczucie bezpieczeñstwa dawane dziecku? Naprawdê uwa¿asz, Soja, ¿e np.: rodzina alkoholików, drêcz±ca dziecko psychicznie i fizycznie jest lepsza od rodziny homoseksualnej? Czy nie wystarczy po prostu daæ dziecku dobrych wzorców na ¿ycie, oparcia psychicznego, wsparcia duchowego? Dwie kobiety czy dwaj mê¿czy¼ni moga wychowaæ tak samo zdrowe, inteligentne dziecko jak kobieta i mê¿czyzna.

Wiele osób twierdzi, ¿e takie dziecko wyrasta na osobê homoseksualn±, bo ma narzucony wzorzec. Nieprawda - gdyby tak by³o, w rodzinach heteroseksualnych nie by³oby osób bi- i homoseksualnych. Poza tym owszem, dziecko mo¿e stwierdziæ, ¿e homoseksualizm jest normalny (bo taki ma wzorzec w rodzinie), ale jednocze¶nie - je¶li dobrze wchowane - samo wybiera swoja orientacjê i drogê, któr± pójdzie. Od tego s± rodzice, aby wychowali dziecko w poczuciu, i¿ zarówno heteroseksualizm jak i homoseksualizm jest normalny. Po prostu nale¿y od najm³odszych lat u¶wiadamiaæ dziecko, i¿ s± "dwie drogi" którymi id± ludzie. I kropka.

Oczywi¶cie, wiadomo, ¿e je¿eli homoseksualnej parze damy na wychowanie dziesiêciolatka, to nie bêdzie potrafi³ siê odnale¼æ (ma g³êboko zakorzeniony obraz rodziny heteroseksualnej). Natomiast je¿eli do homoseksualnej rodziny trafi niemowlê, to nie nabierze jednokierunkowych wzorców, ale zostanie wychowane na cz³owieka ¶wiadomego i akceptuj±cego homoseksualizm na równi z heteroseksualizmem (tu jeszcze dochodzi odpowiedzialno¶c rodziców).

I nie by³oby problemów, gdyby heteroseksualne pary wychowywa³y tolerancyjnych ludzi, a nie zacofane ciemnoty wyrastaj±ce na homofobów.

niektórzy nazywaj± ma³¿eñstwo homoseksualne "sztuczn± instytucj±" - a zwyk³e ma³¿eñstwo i adopcja dziecka przez heteroseksualistê nie jest "sztuczn± instytucj±"? Dlaczego akurat ci ludzie maj± nie mieæ takich samych mo¿liwo¶ci jak osoby heteroseksualne? Wszyscy jeste¶my lud¼mi i nale¿y nas równo traktowaæ, a nie wybieraæ co komu wolno i dlaczego akurat innym nie. Czujê siê jak w Folwarku Zwierzêcym - "wszystkie zwierzeta s± równe, ale niektóre sa równiejsze od innych".


A rozmowy o 'przed³u¿aniu gatunku'? Muszê Ciê rozczarowaæ, ale obecnie (i od d³u¿eszgo zreszt± czasu) prze³u¿anie gatunku nie jest podstawowym celem ¿ycia cz³owieka. A to, ¿e kto¶ nie jest w stanie sp³odziæ potomka nie oznacza, ¿e jest nienormalny (w takim razie - wed³ug takiego my¶lenia - równie¿ ludzie bezp³odni s± nienormalni). O ile mi wiadomo ¿yjemy w kraju wolno¶ci w wyborze przekonañ, wiary, orientacji etc. wiêc nie mo¿na potêpiaæ wyboru, jakiego kto¶ dokonuje. Jest on jego prywatn± spraw± i cytuj±c "co komu do domu jak cha³upa nie jego".

Tutaj czesto pojawia siê pytanie: skoro mamy tolerowaæ "zboczenie" (nie wiem od kiedy homoseksualizm jest zboczeniem), to dlaczego nie tolerujemy pedofilii, zoofilii etc.? Otó¿ Dlatego, ¿e to s± rzeczy moralnie z³e i wyrz±dzaj±ce krzywdê innym ludziom/istnieniom/bytom. Homoseksualizm nie czyni innym z³a, nie jest przestêpstwem, nie jest prawnie zakazany etc.

Kiedy¶ kto¶ mnie zapyta³ czego najbardziej siê bojê. Odpowiedzia³am - "zacofanego i ograniczonego sposobu my¶lenia".
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #88 on: 2006-04-30, 12:38:35 »
Soja, jak to dobrze, ¿e jeste¶ katolikiem, który potrafi kochaæ swojego bli¼niego :roll:
Jak ju¿ powiedzia³em - nic nikomu do tego co kto robi w zaciszu swojego domostwa. Tak swoj± drog± - ciekaw jestem co by¶ powiedzia³, gdyby Jaros³aw Kaczyñski oficjalnie przyzna³, ¿e jest gejem. Albo np. Twój brat lub siostra ujawnili, ¿e s± homoseksualni. Przesta³by¶ ich kochaæ i szanowaæ? Zakaza³by¶ im prawa do szczê¶cia?

Kasandra bardzo ciekawie rozwinê³a temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Osobi¶cie jestem sceptycznie nastawiony do takiego pomys³u, ale trafiaj± do mnie argumenty w rodzaju "jak dwóch braci albo dwie siostry wychowuj± dziecko, to jest okej, a jak dwóch niespokrewnionych, ale kochaj±cych siê facetów wychowuje, to jest ¼le".

Soja, poda³e¶ przyk³ad zmanierowanego geja. Taki cz³owiek nie powinien mieæ ¿adnych praw rodzicielskich, bo z Twojej relacji do¶æ jasno wynika, ¿e jest po prostu seksoholikiem. Je¶li kobieta ma dziecko, a jest prostytutk± i przyprowadza klientów do domu i uprawia seks przy dziecku, to jest to patologia.

Z drugiej strony powiedz mi - które dziecko bêdzie mia³o zdrowsz± psychikê - to wychowane przez dwie kochaj±ce siê lesbijki, czy raczej dziecko wychowane w porz±dnej katolickiej rodzinie, w której ojciec tyran przepija pó³ wyp³aty, bije ¿onê i molestuje swoj± córkê? Która sytuacja rodzinna jest bardziej chora?
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #89 on: 2006-04-30, 12:42:30 »
Quote from: minder
które dziecko bêdzie mia³o zdrowsz± psychikê - to wychowane przez dwie kochaj±ce siê lesbijki, czy raczej dziecko wychowane w porz±dnej katolickiej rodzinie, w której ojciec tyran przepija pó³ wyp³aty, bije ¿onê i molestuje swoj± córkê? Która sytuacja rodzinna jest bardziej chora?

Sorry, ale pozwole sobie zauwazyc, ze w porzadnych katolickich rodzinach takie rzeczy sie nie zdarzaja. Co konkretnie miales na mysli?

 

lofty-success