Author Topic: Drażliwe tematy  (Read 285482 times)

0 Members i 5 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Drażliwe tematy
« on: 2006-04-25, 22:57:07 »
[zepsuło się]
« Last Edit: 2008-04-12, 16:34:53 by djdioda »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #1 on: 2006-04-25, 23:13:55 »
Soja, co masz do PO?
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #2 on: 2006-04-25, 23:16:56 »
bo¿e, tylko mi nie mów, ze popierasz Platformê...
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #3 on: 2006-04-25, 23:39:36 »
ja popieram PO. moge nawet tutaj wysmarowaæ ca³y wywód na ten temat.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #4 on: 2006-04-25, 23:42:49 »
Jestem libertarianinem. Moje poparcie oscyluje pomiêdzy UPR a PO. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
True Pagan Winter Crew

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #5 on: 2006-04-25, 23:48:02 »
Lepper do leprozorium! :evil:  Â¦miem twierdziæ, ¿e wszystko jest lepsze od PiSu i ich nowych fumfli, a kto tego nie widzi ten jest ¶lepy.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #6 on: 2006-04-26, 08:57:46 »
mi najbardziej odpowiadania PJKM, która, oczywi¶cie nie przekroczy³a progu wyborczego. Z obecnych polityków lubiê tylko Marcinkiewicza. PiS mnie wkurza, bo powinien by³ zrobiæ nowe wybory, a tak musi siê teraz pieprzyæ z Lepperem Pierwszym, boskim Pawlakiem i Romanem. Poza tym nie cierpiê Lecha Kaczego. PO mnie wkurza, wiecznie walcz±ca partia, zlepek wszystkich mentów z UW, AWS, itp. Z mojego okrêgu np. senator to kole¶ znienawidzony przez ¶rodowisko prawnicze, stary z³odziej i jeszcze na dodatek... komunista. Po Wildsteinowej li¶cie zmieni³ sobie imiê  :lol:  Z Platform± mieliby¶my powtórkê z Suchockiej albo jeszcze gorzej. brrrr, jak ja nienawidzê Rokity, Komorowskiego i G-Waltz... LPR to parodia partii, choæ jest tam pare ciekawych osob, Samoobrona to takie PO na wsi, zlepek wszystkie badziewia, wg mnie Lepper to cz³owiek ruski. PSL to ile¶tam lat tradycji, ale Pawlak nie jest Witosem, przecie¿ on nawet mówiæ nie potrafi. A lewica ( wszelka ) jest pora¿k± demokracji

[ Dodano: Sro 26 Kwi, 2006 09:01 ]
Quote from: manowce
ja popieram PO. moge nawet tutaj wysmarowaæ ca³y wywód na ten temat.

wysmaruj
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #7 on: 2006-04-26, 09:22:58 »
Quote from: Soja
ja ¶cierpiê wszystkie gówno byle nie lewicowe i nie z PO

T. Rydzyka na przewodniczacego KRRiT! (bo chyba moze byc osoba niezrzeszona w zadnej partii?)
A jesli chodzi o moje zdanie, to polscy politycy to oszolomy, tolka niektorzy w wiekszym, inni w mniejszym stopniu...

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #8 on: 2006-04-26, 16:25:53 »
dlaczego mnie zacytowa³a¶?? nie jestem zwolennikiem pisu, radia maryja czy samoobrony...

mimo wszystko bardziej podoba mi siê pis ni¿ po ( mniejsze zlo ), bo pis wyszed³ z inicjatyw± u³atwienia dostêpu m³odym prawnikom do zawodu m.in. adwokata. ustawa przepad³a w trybunale konstytucyjnym. i tu absurd: w telewizji wypowiedzi trzech studentów prawa, którzy mówi±, ¿e trybuna³ konstytucyjny zrobi³ bardzo dobrze i jego m±dro¶æ nie powinna byæ kwestionowana, co popar³ potem swoj± wypowiedzi± polityk z PO. otó¿ w Polsce z Radami Adwokackimi jest taka sprawa, ¿e w RA mojego miasta s± jedynie cz³onkowie... rodziny XXX. Tata, mama, dziadek, córka, itd. oraz paru ich przyjació³. A¿ dziw bierze sk±d telewizja wytrzasnê³a tych studentów. WSZYSCY ( a jak siê okazuje NIEMAL ) narzekaj± na te s³ynne ''towarzystwa"

Wkurza mnie ten polski podzia³ na media. Radio Maryja, które, gdyby dostarcza³a ludziom jedynie potrzeb duchowych móg³bym zrozumieæ, ale bezczelnie wykorzystuje bataliony ¶lepo im oddanych ludzi do swoich celów i TVN, który jest odwrotno¶ci± RM je¿eli chodzi o 'pogl±dy polityczne'. Z tym zarz±dem KRRiT jest wiêcej ni¿ przesada, bo bedziemy mieæ nied³ugo niez³y burdel w ¶wiecie mediów. Nie zdziwi³bym siê gdyby TVP znalaz³a siê na orbicie wp³ywów Rydzyka

[ Dodano: Sro 26 Kwi, 2006 16:31 ]
co do Andrzeja Pierwszego w fotelu wicepremiera. A niech zostanie. Koalicja i tak rozpadnie siê za 2,3 miesi±ce, ale wyborcy Samoobrony zd±rz± wreszcie zobaczyæ swoich braci w akcji i przynajmniej poznaj± siê na nich. Ta kadencja i tak jest skazana na pora¿kê. Gdyby dosz³o do koalicji PiS-PO by³oby ¶wietnie, ale wszyscy wiemy, ¿e nie dojdzie. LPR siê rozpieprza od wewn±trz, a PSL jest s³ynne z tego, ¿e wszystkich zdradza. W wakacje albo bêd± nowe wybory, albo bêd± siê te 'rz±dy mniejszo¶ciowe', pakty srakty ci±gn±æ
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #9 on: 2006-04-26, 18:53:07 »
Quote from: Soja
dlaczego mnie zacytowa³a¶?? nie jestem zwolennikiem pisu, radia maryja czy samoobrony...

Tania prowokacja albo apokaliptyczne wizje ;) Napisales, ze scierpisz wszelkie gowno, wiec czy scierpialbys cos takiego?

A TVP robi sie swietoj**** i bez slynnego redemptorysty. Publiczne radio (nie powiem ktory program) tez. A podobno po to sie placi abonament, zeby publiczne media byly niezalezne. Ech...

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #10 on: 2006-04-26, 20:03:08 »
o ile dobrze wiem pan Dworak, szef TVP do czasu objêcia tej funkcji by³ cz³onkiem PO :) oczywi¶cie musia³ siê wypisaæ, bo musi byæ niezale¿ny. Przynajmniej formalnie...

a pisz±c "¶cierpia³bym ka¿de gówno (...)" chodzi³o mi tylko o wyra¿enie tego, ¿e PO i polskie partie lewicowe uwa¿am za najwiêksze gówno
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #11 on: 2006-04-26, 20:32:57 »
Quote from: Soja
PO i polskie partie lewicowe uwa¿am za najwiêksze gówno


skoro to jest w Twoim mniemaniu najwiêksze gówno, to wynika z tego niezbicie, ¿e uwa¿asz np.: Samoobronê i PiS za lepsze o_. zgroza.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #12 on: 2006-04-26, 20:45:09 »
Quote from: manowce
Quote from: Soja
PO i polskie partie lewicowe uwa¿am za najwiêksze gówno


skoro to jest w Twoim mniemaniu najwiêksze gówno, to wynika z tego niezbicie, ¿e uwa¿asz np.: Samoobronê i PiS za lepsze o_. zgroza.

Dok³adnie, zaczynam siê Ciebie baæ Soja :P ;)

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #13 on: 2006-04-26, 22:49:42 »
Quote from: manowce
Quote from: Soja
PO i polskie partie lewicowe uwa¿am za najwiêksze gówno


skoro to jest w Twoim mniemaniu najwiêksze gówno, to wynika z tego niezbicie, ¿e uwa¿asz np.: Samoobronê i PiS za lepsze o_. zgroza.


wszystko w obecnej kadencji jest do bani. I wszyscy te¿ s± wg mnie lepsi od PO. Rzygam PO. Nie znoszê ich. Ale dalej czekam a¿ wysmarujesz swój wywód manowce
skoro siê mnie boicie nie bêdê pisa³ juz postów o polityce, bo co je na jakim¶ forum zacznê pisaæ od razu muszê siê ze wszystkimi ( na szczê¶cie prawie ) k³óciæ
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Drażliwe tematy
« Reply #14 on: 2006-04-26, 23:26:28 »
Soja, no patrz, niby mamy podobne pogl±dy, a jednak jak¿e przeciwne. To, ¿e znasz jakiego¶ pajaca z PO, to nic dziwnego - w ka¿dej partii znajdzie siê jaka¶ czarna owca. Ca³a zabawa polega na proporcjach ;) Jak dla mnie PiS, Samoobrona i LPR to najgorsze parszywe szumowiny. Reprezentuj± wszystko, co jest sprzeczne z idea³ami wolno¶ciowymi - a takie przecie¿ idea³y g³osi zarówno UPR, jak i PJKM. Mnie osobi¶cie w g³owie siê nie mie¶ci jak osoba o pogl±dach wolno¶ciowych mo¿e popieraæ prawicowych oszo³omów.

Nie wiem czy s³yszeli¶cie, ¿e zakazana jest satyra polityczna. Nie mo¿na nabijaæ siê z kaczorów, bo mo¿na i¶æ do pierdla za obrazê g³owy pañstwa!

PiS powsta³o po kompromitacji AWS - teraz sami siê kompromituj±. Znam kilku pos³ów PiS i za ¿adnego nie da³bym z³amanego grosza. Jeden z nich by³ wójtem mojej wsi i jedyne co zrobi³, to pomaga³ kolesiom (np. zezwoli³ na otwarcie knajpy mimo protestów mieszkañców osiedla) i zlikwidowa³ posterunek policji! £adne mi Prawo i Sprawiedliwo¶æ  :evil:

A tak gwoli ¶cis³o¶ci - wielu cz³onków UPR i PJKM startuje/startowa³o w wyborach z list w³a¶nie PO - bo maj± wiêksze szanse.

Poza tym nie wiem dlaczego mówisz, ¿e PO sk³ada siê z by³ych cz³onków AWS i komuchów. O ile mnie pamiêæ nie myli, to PO powsta³a po kompromitacji koalicji AWS-UW. Unia Wolno¶ci zosta³a niestety poci±gniêta na dno i trzeba by³o ratowaæ liberalne skrzyd³o polskiej polityki. Nie wiem czy lepsze by³o utworzenie PO czy mo¿e wystarczy³yby przetasowania w samej UW. Teraz ju¿ za pó¼no na gdybania. Dla mnie liczy siê to, ¿e powsta³o silne ugrupowanie reprezentuj±ce topniej±c± inteligencjê (eh ta emigracja wykszta³conych ludzi za chlebem...), którego celem jest obrona warto¶ci wolno¶ciowych.

PiS do spó³ki z Samoobron± i LPR chce utworzyæ z Polski ciemnogród. Becikowe wspiera rozmna¿anie w rodzinach patologicznych - bo tacy bêd± potem g³osowaæ na populistów. Zamiast becikowego wystarczy³oby w³o¿yæ tê kasê w o¶wiatê - zmniejszyæ liczebno¶æ klas, utrzymaæ etaty nauczycieli i mo¿e w koñcu daæ im jak±¶ konkretn± podwy¿kê. Nie, lepiej daæ pijakom na wódkê. Nie wspomnê ju¿ o podwy¿kach dla policji. Nie, lepiej daæ lekarzom, którzy przyjmuj± pacjentów prywatnie w pañstwowych klinikach i nie p³ac± choæby za zwyk³y wynajem. Dlaczego nie ma wolnego rynku ubezpieczeñ zdrowotnych?! Dlaczego moje ciê¿ko zapracowane pieni±dze wpadaj± do bezdennej studni, jakim jest NFZ? A jak potem przychodzi co do czego, to mogê leczyæ tylko zêby "wystaj±ce", a za wszelkie operacje i tak muszê dodatkowo p³aciæ. 1/6 pensji idzie w b³oto. Gdybym t± kasê wp³aca³ na konto prywatnej przychodni (czy te¿ porz±dnej ubezpieczalni), to by³bym przyjmowany z poca³owaniem rêki.

Kolejna sprawa - wolne media. Uwa¿asz, ¿e ograniczenie liczby cz³onków tej "szacownej" instytucji i zmiana sposobu ich wyboru to ¶wietny pomys³, tak? Przecie¿ PiS tego dokona³. Ju¿ widzê jak Rada zajmuje siê Radiem Maryja - nie dalej jak wczoraj mieli¶my ju¿ pokaz.

W Niemczech te¿ jest tego typu rada. Zajmuje siê ocen± merytoryczn± poziomu nadawanych programów. Okre¶la co w jakich godzinach mo¿e byæ nadawane. W jej sk³ad wchodzi oko³o 25 osób (dla ka¿dego landu osobno!) z wszystkich mo¿liwych ¶rodowisk - jest kler, s± niepe³nosprawni, przedstawiciele rz±du, mniejszo¶ci itp. Poza tym je¶li kto¶ poczuje siê ura¿ony zawarto¶ci± programu, to mo¿e zaskar¿yæ jego dopuszczenie i wtedy rada zastanawia siê czy mo¿e faktycznie co¶ przeoczyli - generalnie jednak puszczaj± wszystko. By³em na spotkaniu z przewodnicz±cym jednej takiej rady. Wszed³em z przekonaniem, ¿e to szatañskie narzêdzie cenzury, wyszed³em pe³en podziwu dla zdrowego rozs±dku Niemców.

Dobra, koñczê ten przyd³ugi wywód. Jak sobie co¶ przypomnê, to dopiszê.

P.S.
Soja, Ty to akurat wiesz jak by³o za Suchockiej... Ile lat wtedy mia³e¶?
True Pagan Winter Crew