Author Topic: Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?  (Read 34347 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Alcho

  • Posts: 34
  • Karma: +0/-0
No w³a¶nie, chodzi mi o to w jakich okoliczno¶ciach s³uchacie Opeth... Kiedy jeste¶cie smutni, zmêczeni, zagubieni, rado¶ni, wku*wieni, jad±c samochodem, oddaj±c siê domowym obowi±zkom, ucz±c siê, odpoczywaj±c, siedz±c przy kompie, w ³ó¿ku, autobusie, w domu czy na spacerze?, a mo¿e pogoda ma jakie¶ znaczenie?
Jednym s³owem KIEDY s³uchacie tej muzyki, kiedy najlepiej j± przyswajacie, bêd±c w jakim nastroju itd.


Zapraszam do wpisywania siê ;)
spirit desire... spirit desire.. spirit desire... we will fall.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #1 on: 2006-04-28, 17:16:50 »
Ja wsuwam sobie Morningrise wy³±cznie w zimie w drodze gdzie¶ przez puste pola lub las. Albo na ³onie natury, np. w Bia³owieskiem PN, szczególnie puszczenie tego¿ sobie z rana daje odpowiedni klimat. Z innymi p³ytami nie mam takich skojarzeñ.
[under construction]

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #2 on: 2006-04-28, 18:25:48 »
je¿eli chodzi o Opeth to nie jest to jaka¶ muzyka, która jest przeznaczona ¶ci¶le do jakiego¶ wizualnego wyobra¿enia, tak jak np. depresyjna muzyka od razu zabiera w las, a taka np. Arkona wiadomo, w zimê. Opeth jest te¿ muzykê z gatunku tych, które nie mog± robiæ na t³o, to inne czynno¶ci mog± byæ t³em do s³uchania Opeth. Dlatego jak s³ucham Opeth to robiê to w domu, w zaciemnionym pokoju, ze s³uchawkami na uszach, wyciszony, itp. skupiony tylko na muzyce
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #3 on: 2006-04-28, 19:31:38 »
generalnie wole sluchac Opeth w sytuacjach w ktorych moge skupic sie raczej na muzyce,ale nie jest to bezwzgledna regula,przykladowo bardzo lubie ich sluchac jadac samochodem(ale raczej w dluzszych trasach,bo jak juz kiedys wspominalem,w tym przypadku preferuje sluchanie plytami a nie utworami).
i jak mam super doskonaly humor to mimo wszystko niektore kawalki mi zle 'wchodza'  :wink:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #4 on: 2006-04-28, 20:59:33 »
coó¿ wydaje mi siê, ¿e mogê (i s³ucham) Opetha zawsze kiedy mam na to ochotê, i wydaje mi siê, ¿e to nie zale¿y od ¿adnych okoliczno¶ci.
selfbanned

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #5 on: 2006-04-28, 22:50:55 »
Slucham kiedy mam ochote. Zazwyczaj zadnych innych czynnosci czyli lezenie i sluchanie
Bite your tongue, ignore the splinter.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #6 on: 2006-04-28, 23:05:19 »
Ja podobnie jak przedmówcy - s³ucham Opeth kiedy mam nastrój na Opeth ;) Jakkolwiek p³yty, których jeszcze nie znam na pamiêæ (np Still Life :P) maj± szczególne traktowanie - s³ucham czêsto w skupieniu, nic innego nie robi±c.

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #7 on: 2006-04-30, 00:50:36 »
Je¿eli "slucham plytami" to staram sie to robic bedac wyciszony i skupiony tylko na muzyce. Najczesciej w sluchawkach i noca bo wtedy najlatwiej sie skupic...
Jasli cos robie i slucham Opeth to najczesciej jest to jakas plejlista z ulubionymi kawalkami z wszystkich plyt...  :)
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #8 on: 2006-04-30, 02:26:52 »
Do s³uchania w tle Opeth siê nie nadaje... Dlatego ostatnio rzadko s³ucham  :(  Tylko jakie¶ inne lajtowe kawa³ki... Najlepiej oczywi¶cie skupiæ siê tylko na muzyce, ale mi osobi¶cie dobrze jest te¿ s³uchaæ na mie¶cie i w podró¿ach wszelakich
wszystko, co sko¶ne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #9 on: 2006-04-30, 09:16:37 »
Nie wiem czy taki temat ju¿ tu nie funkcjonowa³ :-k ;) No niewa¿ne.
Ja lubiê s³uchaæ w trakcie podró¿y, jak co¶ robiê na kompie i pewnie jeszcze w innych sytuacjach . Oczywi¶cie najprzyjemniej siê s³ucha siedz±c w fotelu przy dobrym sprzêcie, ¿eby móc siê delektowaæ ka¿dym d¼wiêkiem.
True Pagan Winter Crew

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #10 on: 2006-04-30, 14:54:15 »
Najbardziej lubiê s³uchaæ w nocy... jako BGM siê zupe³nie nie nadaje, zgadzam siê, bardzo du¿o siê traci, na tej muzyce jednak trzeba siê skupiæ.. Myj±c gary ewentualnie ¶piewam sobie Windowpane :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #11 on: 2006-04-30, 20:54:54 »
Ja slucham jak sprzatam w pokoju. Ale nie wlaczam sobie specjalnie, jak akurat leci, to ok, rownie dobrze moge sluchac czego innego.

eBAT

  • Guest
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #12 on: 2006-04-30, 23:21:12 »
Bez znaczenia, kiedy i gdzie. Wa¿ne - czy na dobrych s³uchawkach ^^

Alcho

  • Posts: 34
  • Karma: +0/-0
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #13 on: 2006-05-01, 11:08:12 »
No to ja siê te¿ wypowiem ;)
Ju¿ jaki¶ czas temu zauwazy³am, ze najchêtniej s³ucham Opeth, gdy jestem w dobrym humorze. Inaczej po prostu nie umiem. Poza tym, czêsto przy kompie, jeszcze czê¶ciej na s³uchawkach i... zazwyczaj kiedy jestem sama w domu ;) nie wiem, czemu w sumie, bo nie s³ucham jako¶ ekstremalnie g³o¶no. No i najlepiej s³ucha mi siê chyba wieczorem, ale to te¿ nie jest jako¶ regu³±, bo w praktyce ró¿ni bywa. w kazdym razie , Opeth nie jest muzyk± na ka¿d± okoliczno¶æ, przynajmniej dla mnie .
spirit desire... spirit desire.. spirit desire... we will fall.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?
« Reply #14 on: 2006-05-01, 13:04:26 »
nie wa¿ne jak, gdzie i kiedy wa¿ne, ¿e Opeth  :D poza tym obecnie troche od Szwedów odpoczywam, ale to wszystko po to, ¿eby pó¼niej poczuæ na nowo moc ich muzyki :)