Author Topic: Wiek s³uchaczy Opeth  (Read 20133 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #75 on: 2007-01-23, 22:17:44 »
Problem w tym, ¿e decydujê siê na s³uchanie rzadziej ni¿ niegdy¶. Minê³a gor±czkowa fascynacja, jest dojrza³y zwi±zek :lol:  (gdzie¶ ju¿ by³ ten w±tek, mi siê zdaje). Chocia¿, ja te¿ nie jestem taki za¶ stary wyjadacz, bynajmniej.
Podpisujê siê wszystkimi sze¶cioma koñczynami :D A jak ju¿ mówimy o d³ugo¶ci s³uchania: ponad 2 lata ;]
Podejrzewam, ¿e gor±czka wróci, kiedy Opeth zapowie jaki¶ koncercik na terenie naszego kraja :D

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #76 on: 2007-01-24, 23:07:06 »
A¿ g³upio siê przyznawaæ w¶ród tylu starych wyjadaczy, ale dopiero niedawno obchodzi³am pierwsz± rocznicê mojego zwi±zku :) nied³ugo po rocznicy poczu³am siê godna obnaszania na torbie ichniej naszywki, a czujê siê jakby to by³a obr±czka :lol: (didaskalia: to jest to miejsce, w którym brechtacie ;) ) jasne, ostatnio rzadko ich s³ucham, wiele rzeczy kopnê³o mnie mocniej lub s³abiej, ale Opeth jest zdecydowanie niedetronizowalny :)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Wiek słuchaczy Opeth
« Reply #77 on: 2007-01-25, 01:03:03 »
Ja podobnie jak benighted - w październiku czy listopadzie stuknęło mi siedem lat - kumpel pożyczył mi MAYH. Pierwszą płytę kupiłem jakoś zaraz po ukazaniu się Still Life.

Tak BTW:
w marcu minie 6 lat od założenia Mourner's Corner (ojcem założycielem jest niejaki Arus)
01.03.2007 stuknie 5 lat odkąd przejąłem ster nad tym bałaganem :mrgreen:
11.04.2007 stukną 4 lata od założenia niniejszego forum (wtedy jeszcze na serwerze Lycos) :)
08.02.2007 stukną 2 lata od zarejestrowania domeny opeth.pl (w tym roku prawdopodobnie obędzie się bez zrzutki na jej utrzymanie ;)).
« Last Edit: 2007-01-25, 01:12:55 by minder »
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #78 on: 2007-01-25, 08:38:09 »
minder, zapomnia³e¶ dodaæ, ¿e za 6 dni, t.j. 31 styczeñ roku 2007, godzina 12:46 i 46 sekund, min± 3 lata od czasu gdy zawita³em na to forum ;P
selfbanned