Author Topic: Odej¶cie Lopeza :(  (Read 28023 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ThirdEye

  • Posts: 154
  • Karma: +0/-0
    • http://kevan.org/brain.cgi?Piter86
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #45 on: 2006-05-18, 20:42:53 »
buuu :(  co tu duzo mowic... tez sie ludze ze po solowych eksperymentach wroci...

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #46 on: 2006-05-19, 23:03:51 »
Quote from: minder
Odszed³ tak jak Bruford z Yes - u szczytu kariery, po nagraniu najwa¿niejszych albumów.

mam nadzieje ze w przypadku Opeth tak nie bedzie i ze te najwazniejsze albumy sa dopiero przed nimi!

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #47 on: 2006-05-20, 02:30:39 »
masster, ile albumów nagra³ Opeth? Dziewiêæ (w³±cznie z Lamentations). Yesi nagrali 26 albumów (w tym chyba sze¶æ live i jeden z remiksami), co nie zmienia faktu, ¿e pierwszy sczyt ich kariery nast±pi³ po czwartym i pi±tym albumie - wtedy odszed³ Bruford. Potem by³o jeszcze kilka wspania³ych albumów, ale ju¿ ze Squirem na garach, który gra do tej pory. Po odej¶ciu Bruforda nagrali Tales from Topographic Oceans i Going for the One. Romans z popem zaowocowa³ p³yt± 90125 i ich najwiêkszym komercyjnym hitem "Owner of a Lonely Heart", wcze¶niej by³a jeszcze "Drama" z genialnymi utworami i jako jedyna bez tradycyjnego wokalisty. A zespó³ nadal koncertuje, mimo ¿e ka¿dy z cz³onków odnosi³ solowe sukcesy. Pomijam ju¿, ¿e wszyscy muzycy s± w okolicach sze¶ædziesi±tki :D Je¶li Opeth bêdzie gra³ przez nastêne 25 lat i ka¿dy z cz³onków odniesie solowy cukces to... no wiecie, bêdziemy mieli tego samego bzika, co czê¶æ naszych rodziców (a na pewno mój tato), ¿e ka¿dy bêdzie mia³ ka¿dy kr±¿ek, w tworzenie którego byli zamieszani nasi ulubieñcy - przez takie podej¶cie tatko ma bogat± kolekcjê p³yt :mrgreen2:

Bêdzie dobrze.
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #48 on: 2006-05-20, 10:12:06 »
Ach, to by by³o piêkne, gdyby Opeth gra³ jeszcze 25 lat (albo i wiêcej)! No, ale w sumie, czemu nie? M³odzi jeszcze s±, a nie s±dze, aby Akerfeldt szybko wyczerpa³ siê muzycznie, takim talent± jak on nie wolno!  :mrgreen2:

[ Komentarz dodany przez: minder: Sob 20 Maj, 2006 10:14 ]
talentom
selfbanned

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #49 on: 2006-05-20, 13:02:22 »
Krótki komentarz Akerfeldta:
Quote
I understand you're quite upset with this news and so am I! I've been playing with Lopez for almost 10 years!
But you have to understand that we wouldn't bring in just any kind of drummer for this band. I have been playing with Anders, Lopez, Hoglan and now Axe. Come on, my references are pretty OK, right? Have you played with these guys? Is that why you have such a valid opinion on how they are? I know, all of them are different, all of them have strong sides and weak sides.

I would never take anything away from Lopez brilliance as a drummer, but you also have to know that I have been involved in the making of every drum beat on every record. The drums is the result of a collaboration between Lopez and me. I had ideas, he had ideas, and that's the way we worked. On top of everything I made complete (with drumbeats) demos at my house for every record.

Axe and myself are going to make you eat your bashing comments, just wait and see...


Quote
Well, I certainly hope you don't hate him, That's a pretty strong word!

Axe was brought in because he's a killer drummer, and that's that! He was hired after citing Ian Paice and Billy Cobham as influences. Could be worse?
Before playing with him I gotta admit I thought he was only into death metal, how wrong I was. Jamming with him is fantastic! He knows his chops I tell ya!!

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #50 on: 2006-05-20, 14:37:09 »
w sumie ciekawy glos w sprawie :-k
Quote
Before playing with him I gotta admit I thought he was only into death metal, how wrong I was. Jamming with him is fantastic! He knows his chops I tell ya!!

powtarzam jeszcze raz,Mikael nie bralby byle jakiego palkera :twisted:
z tej wypowiedzi wynika,ze gosc da rade dopasowac sie do stylu Opeth.A jak bedzie zobaczymy na nowym krazku.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #51 on: 2006-05-20, 14:50:23 »
vertigo, to mo¿e jeszcze ¼ród³o podaj, co?
True Pagan Winter Crew

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #52 on: 2006-05-20, 16:37:02 »
Widzê, ¿e nie czytamy oficjalnego forum Opeth :] --> ¼ród³o

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #53 on: 2006-05-20, 17:29:01 »
vertigo, no wiesz, ostatnio czyta³em, ¿e owe forum zosta³o zamkniête... To ja ju¿ nie wiem kto k³amie :P Poza tym nie mam czasu, o :|
True Pagan Winter Crew

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Odej¶cie Lopeza :(
« Reply #54 on: 2006-06-19, 13:54:42 »
jestem bardzo nie ma czasie ze wszystkim, wiêc dopiero dzi¶ dowiedzia³am siê o odej¶ciu Martina. szybka jestem nie ma co... :|
jest mi przykro. bardzo przykro. bo jestem pi±t± naiwn±. by³am ¶wiêcie przekonana, ¿e jednak Martin wróci do zdrowia i do zespo³u. ale to siê nie mo¿e tak skoñczyæ...
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

 

lofty-success