Author Topic: Sport  (Read 55053 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Sport
« on: 2006-05-20, 15:14:37 »
Takiego tematu chyba jeszcze nie by³o. S± jakie¶ o pi³ce no¿nej, ale nie ogólnie o sporcie. Jakie s± wasze ulubione, sami co¶ dzi³acie?
U mnie króluje kszykówka. G³ównie NBA, choæ dawno ju¿ nie ogl±da³em bo oczywi¶cie w 'podstawowej' telewizji nie ma ¿adnych transmisji :(

ps. Masster, komu kibicujesz w tegorocznych play-offach? Ja Miami (przez to, ¿e Shaq tam przeszed³ :))
selfbanned

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Sport
« Reply #1 on: 2006-05-20, 15:44:29 »
Hmm... Sport...
Z grupowych u mnie te¿ króluje kosz, dalej siatka (g³ównie z uwagi na wzrost 8) ), pi³ka no¿na jest gdzie¶ na samym koñcu :mrgreen2: Poza tym tak: praktykujê, ale NIE ogl±dam, nie czytam, nie interesuje siê. Chyba w ¿yciu nie obejrza³em jakiegokolwiek meczu w ca³o¶ci :P
A poza tym chodzenie po górach (nie ma to jak tygodniowa wyprawa po Tatrach, z dala od ulic  i t³umu), wspinaczka, kiedy¶ jeszcze MTB, czyli ekstremalna jazda rowerem w górach. Kiedy¶ sporo je¼dzi³em na rowerze w Bieszczadach, teraz ju¿ 1) nie mam z kim bo towarzystwo woli siedzieæ w barach, 2) nie mam kasy  :mrgreen2: no i w³a¶ciwie tyle... A, i narty. Wszystko jedno jakie, wszystko jedno gdzie, ¿eby tylko nie by³o du¿o ludzi.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Sport
« Reply #2 on: 2006-05-20, 16:04:33 »
je¿eli chodzi o uprawianie sportu to jestem dobry w szachach :) kiedy¶ nale¿a³em do jednego klubu, ale strasznie wia³o tam nud±, a turniejami rzygam. kiedy¶ wygra³em jeden i w nagrodê dosta³em... materac do p³ywania. piêkne dziêki za pó³ dnia koncentracji. lubiê chodziæ po górach, w ogóle bardzo lubiê góry. robiê to tylko w lato. lubiê graæ w unihoca, mniej w pi³kê i w kosza. ze sportów najbardziej lubiê pi³kê no¿n± [ Newcastle Utd ] i kosza [ Houston Rockets, Milwaukee Bucks, a w playoffach z tych co zostali to tak jak Nilfheim - Miami Heat - ale g³ównie ze wzglêdu na D-Wade'a ]
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Sport
« Reply #3 on: 2006-05-20, 16:13:18 »
Quote from: Soja
Miami Heat - ale g³ównie ze wzglêdu na D-Wade'a

Sworzyli z Shaquillem genialny duet! Przypominaj± mi siê czasy Jordana i Pippena, czy Malonea i Stocktona! :]
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Sport
« Reply #4 on: 2006-05-20, 17:31:42 »
Sitakówka, kolarstwo rekreacyjne :D oraz sztuki walki. Poza tym hantle na mokro :lol:
True Pagan Winter Crew

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Re: Sport
« Reply #5 on: 2006-05-20, 18:19:06 »
Quote from: Nilfheim
ps. Masster, komu kibicujesz w tegorocznych play-offach? Ja Miami (przez to, ¿e Shaq tam przeszed³ :))

dla mnie wymarzonym finalem byloby : Detroit Pistons - Dallas Maverics.
'Tloki' graja ladna,zespolowa koszykowke i za to(oraz B.Wallece'a :mrgreen2: ) ich lubie.Dodatkowo mam jakis sentyment do tej druzyny,byli pierwszym teamem ktoremu kibicowalem gdy zaczynalem sie tym interesowac(czasyThomasa,Dumarsa itd)
a Mavs kibicuje ze wzgledu na Dirka,ktory imo jest graczem wybitnym :)
obecnie moje zainteresowanie Nba troche opadlo,glownie ze wzgledu na brak mozliwosci regularnego ogladania :(  lata '90-te to byl pelen szal,bylem wtedy totalnym maniakiem i wiedzialem o tej lidze niemal wszystko,a moimi ulubiencami byli Knicksi z Ewingiem na czele.  
Quote from: Nilfheim
Przypominaj± mi siê czasy Jordana i Pippena, czy Malonea i Stocktona! :]
tak tak,to byly czasy  :wink:
ale nie tylko Nba sie liczy,niektore mecze Euroligi maja naprawde niezly poziom i moga byc bardzo emocjonujace.nasza Dbl tez sie troche interesuje i jak mam mozliwosc to wpadam do Tarnowa na mecze miejscowej Unii  :)
ale od biernego ogladania sportu preferuje czynne uprawianie,przede wszystkim kosz sie liczy dla mnie,gram w uczelnianej druzynie,w lubelskiej lidze amatorskiej i poza tym gdziekolwiek tylko mam okazje,oprocz tego troche biegam,czasem silownia,basen.
odnosnie sportu jeszcze,lubi ktos hokeja na lodzie? bo wlasnie trwaja mistrzostwa swiata,pierwszym finalista zostali czesi,a w drugim polfinale gra kanada ze szwecja.osobiscie chcialbym final : czechy - szwecja,a jego wynik bylby juz mi obojetny bo bardzo lubie obie te druzyny.a jakie sa wasze typy??

klassen

  • Posts: 187
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Smoke & mirrors
Sport
« Reply #6 on: 2006-05-20, 20:44:14 »
Rower, a dok³adnie Freeride i wszystko co z nim zwi±zane. Mam swojego bike'a, ³opatê, grabki i tworzê. Czasami pika no¿na.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Sport
« Reply #7 on: 2006-05-20, 21:38:19 »
G³ównie pi³ka no¿na (kopie amatorsko) lubiê tez dobrze pobiegaæ no i rowerem nie pogardzê, na nartach czasem poje¿d¿ê. Je¶li chodzi o kibicowanie to od jaki¶ 10 lat jestem kibolem Realu Madryt, poza tym lubiê czasem jak±¶ siatkówkê lub kosza w tv ogl±dn±æ.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Sport
« Reply #8 on: 2006-05-21, 12:51:18 »
Ja uwielbiam je¼dziæ na nartach  :mrgreen2: Poza tym grywam w kosza 2 razy w tygodniu, czasem je¿d¿ê rowerem po wiosce i ostatnimi czasy chyba tyle... Co do hokeja to bardzo chcia³abym spróbowaæ zagraæ, ale nie mam z kim ani jak... kupi³abym sobie ³y¿wy gdyby by³o z kim poje¼dziæ (ju¿ nawet nie pograæ w hokeja, tylko tak rekreacyjnie), ale moi znajomi jako¶ siê nie pal± do tego...

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Sport
« Reply #9 on: 2006-05-21, 12:53:57 »
Ja najbardziej lubie silownie. Srednio 3razy w tygodniu, oprocz tego najbardziej lubie grac w kosza,ale nic ze tak powiem 'zawodowo' :P czysto rekreacyjnie :) A co do ogladania sportow to nie ogladam wogole bo mnie zanudzaja i nie cierpie tego :/
Bite your tongue, ignore the splinter.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Sport
« Reply #10 on: 2006-05-21, 13:39:58 »
Ja jeszcze lubie czasem jakie¶ kolarstwo pogl±daæ w telewizji, a Tour de Pologne obowiazkowo co rok. A teraz ide pokopaæ w pi³e pod las :D

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Sport
« Reply #11 on: 2006-05-21, 21:54:31 »
i szwecja nowym mistrzem swiata w hokeju na lodzie! sam mecz finalowy z czechami,to mecz bez historii,bezwzgleda dominacja Szwedow i wynik 4:0 to jeszcze niski wymiar kary.ciekawostka moze byc to ze Szwedzi calkiem niedawno na olimpiadzie tez zdobyli zloto i w ten sposob jako pierwsza druzyna zdobyli dwa zlote medale w jednym roku  =D>

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Sport
« Reply #12 on: 2006-05-21, 22:35:17 »
no Skandynawów w sportach zimowych (hokej jest zimowym? to przecie¿ w hali siê rozgrywa) trudno pobiæ.

[ Dodano: Nie 21 Maj, 2006 22:41 ]
³ohoho, ale w play-offach (NBA) wyrównana sytuacja. Pó³fina³ konferecji i tylko Miami ( =D> ) 4-1 z Netsami, a reszta remisy po 3!  :shock:
selfbanned

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Sport
« Reply #13 on: 2006-05-22, 00:35:14 »
Pistons tez juz sa w finale konferencji.sam Lebron to nie wszystko,ale i tak Cavs mnie zaskoczyli,nie myslalem ze stawia taki opor.Teraz jeszcze Dallas musi zrobic swoje.Go Mavs Go!! =D>

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Sport
« Reply #14 on: 2006-05-22, 13:44:56 »
Jak ju¿ gdzie¶ pisa³am najbardziej lubiê siatkówkê... Zarówno graæ, jak i ogl±daæ... Zarówno polska liga mêska (kiedy¶ nie przepusza³am ¿adnego meczu), jak i reprezentacja... Nie mam ulubionej dru¿yny, bo wyra¼ne zmiany personalne zachodz± po ka¿dym sezonie... Tak wiêc dru¿yny s± nie¼le pomieszane...  :roll:
¯eñsk± ligê te¿ czasem ogl±dam, no i z³otka... :)
Poza tym tenis nawet lubiê ogl±daæ... Gra³am tez kiedy¶... ;)
Szkoda, ¿e nie ma ju¿ ¶.p. Pana "Wsteczne Odliczanie" Ambroziaka...
...If I call will you come and will you save me?