Author Topic: Sport  (Read 55007 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Sport
« Reply #135 on: 2010-03-23, 22:11:07 »
Z zakazem tankowania mo¿e byæ ¶miesznie i ja liczê na to. A nó¿ kto¶ siê zapomni i nie dojedzie :D
ze mn± nie ma ¿artów

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Sport
« Reply #136 on: 2010-03-23, 22:20:24 »
Mo¿e byæ ¶miesznie, ale z drugiej strony mo¿e siê okazaæ, ¿e chcieli wprowadziæ zmianê, która uatrakcyjni wy¶cigi, a skutek bêdzie odwrotny. Ju¿ kilku kierowców narzeka³o, ¿e "w³a¶ciwie trzeba dobrze wystartowaæ, a potem staraæ siê tylko nie pope³niæ b³êdu" (swoj± drog± taki tekst pasuje do ka¿dego wy¶cigu formu³y 1, czy to z tankowaniem, czy bez ;) ). Mo¿e siê okazaæ, ¿e bolidy zamiast wiêcej wyprzedzaæ (takie by³o za³o¿enie ludzi, którzy wprowadzili zakaz) nie bêd± tego robi³y, bo bêd± zwyczajnie za ciê¿kie.

A czyta³em hipotezê, ¿e Vettel tak zwolni³, bo w³a¶nie co¶ paliwa zaczê³o brakowaæ i mu system zg³upia³ :D

btw. nie potrzeba zakazu tankowania, ¿eby z braku paliwa nie dojechaæ do mety - w zesz³ym sezonie (mo¿na by³o tankowaæ) takiej sztuki dokona³ Nick Heidfeld. :D

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Sport
« Reply #137 on: 2010-03-23, 22:32:05 »
Tym zakazem zmieniaj± w sumie ca³y sens wy¶cigów. Chocia¿ z jeszcze innej strony - bêdzie to jak±¶ dodatkow± motywacj±. Zobaczymy.
ze mn± nie ma ¿artów

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Sport
« Reply #138 on: 2010-03-28, 09:43:20 »
Co za niesamowity wy¶cig!!! Kubica na drugim, najbardziej szkoda mi Webbera. Niech mi kto¶ jeszcze powie, ¿e formu³a 1 jest nudna!

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Sport
« Reply #139 on: 2010-03-28, 11:27:48 »
jak sobie ¿yczysz: Formu³a 1 jest nudna :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sport
« Reply #140 on: 2010-03-28, 11:45:51 »
jak sobie ¿yczysz: Formu³a 1 jest nudna :P
+100  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Sport
« Reply #141 on: 2010-03-28, 11:53:10 »
Bardzo ciekawy wy¶cig na Albert Park za nami, w przeciwieñstwie do pierwszego, który odby³ siê w Bahrainie i by³ nudny jak flaki z olejem. Jak ju¿ wspomnia³ Blek, Kubica na P2 - rewelacyjny rezultat, chocia¿ prawdopodobnie by³by nie do osi±gniêcia w normalnych, suchych i ciep³ych warunkach pogodowych, zreszt± nasz jedynak w F1 sam o tym wspomnia³ na konferencji po wy¶cigu. Niemniej pogoda to te¿ element ca³ej rozgrywki. Bardzo dobra jazda Hamiltona i gdyby nie zbyt pochopna decyzja o wymianie opon, skoñczy³by na P3, a tak musia³ siê zadowoliæ jedynie P6. Red Bull to zdecydowanie najwiêksi przegrani tego wy¶cigu - Vettelowi na jednym z okr±¿eñ prawdopodobnie pêk³a tarcza hamulcowa (potwierdzi siê po wywiadach), a móg³ spokojnie skoñczyæ na P1, natomiast Webber chyba za bardzo chcia³ co¶ osi±gn±æ w tym jego domowym wy¶cigu i da³ temu wyraz wje¿d¿aj±c Hamiltonowi na dohamowaniu przed jednym zakrêtem. Szkoda Petrova z Renault, który wykona³ ¶wietny start i móg³ spokojnie zapunktowaæ w tym wy¶cigu - brak do¶wiadczenia zawa¿y³ i po zmianie opon na slicki skoñczy³ w piaskownicy. :mrgreen:

Pomys³ z zakazem tankowania w czasie wy¶cigu nie wydaje mi siê dobry i s±dzê, ¿e widowisko straci³o trochê na warto¶ci przez to, no ale zobaczymy po kilku kolejnych GP.

Ju¿ za tydzieñ GP na torze Sepang w Malezji.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Sport
« Reply #142 on: 2010-03-28, 12:02:27 »
ozeh ale pojecha³e¶ relacj±  :shock:  :D co do tankowania te¿ uwa¿am to za z³y pomys³ :)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Sport
« Reply #143 on: 2010-03-28, 23:44:45 »
ozeh za Ziêtarskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Sport
« Reply #144 on: 2010-04-28, 23:54:05 »
W formule 1 jak na razie ciekawie, ale mamy trzytygodniow± przerwê.

Tymczasem wiemy ju¿, kto zagra w finale Ligi Mistrzów. Dla mnie fina³ dziwny, bo kto by siê spodziewa³, ¿e bêdzie w nim gra³ Bayern z Interem? Trochê mi to przypomina sytuacjê sprzed kilku lat, kiedy w finale gra³o Porto z Monaco. Z czterech pó³fina³owych dru¿yn lubi³em tylko Lyon, wiêc nie robi³o mi to zbytniej ró¿nicy, kto wygra dzi¶ i nie robi mi zbytniej ró¿nicy, kto wygra w finale. Chocia¿ cieszê siê, ¿e nie bêdzie dominacji Barcelony i nie bêdzie drugiego z rzêdu tytu³u.
Wyslano: 2010-04-28, 23:43:20
ale siê piêknie z³o¿y³o, prawie równo co do godziny miesi±c po moim ostatnim po¶cie tutaj pojawi³ siê ten dzisiejszy :)

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Sport
« Reply #145 on: 2010-04-29, 00:10:44 »
Mnie bardzo cieszy taki fina³ w koñcu odmiana od angielskiej dominacji i wyniesionej do poziomu mitycznego Barcelony, i choæ mo¿e jako¶ nie przepadam, za ¿adn± z dru¿yn, które znalaz³y siê w pó³finale to jednak najbli¿ej jest mi do Interu i tak samo bêdzie w finale :)

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Sport
« Reply #146 on: 2010-06-18, 22:54:44 »
Przed chwil± dotar³a do mnie smutna informacja, mianowicie lider naszej reprezentacji szczypiornistów Karol Bielecki z powodu uszkodzenia oka zosta³ zmuszony do zakoñczenia kariery :(

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Sport
« Reply #147 on: 2010-12-20, 18:37:34 »
Z siedmiopackiem ¯ywca dosta³em terminarz na przysz³y rok, a w nim m.in. :mrgreen::


A tak btw. to mój 4444 post - ³adna liczba, nie prawda¿? :wink: :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Sport
« Reply #148 on: 2010-12-20, 19:59:44 »
 Widzê, ¿e nieprzypadkowo wybra³e¶ ten temat... zgadzam siê, spanie to sport :D

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Sport
« Reply #149 on: 2010-12-20, 20:59:15 »
I do tego, ile siê jeszcze spala kalorii... :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind