Author Topic: Sport  (Read 55069 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Sport
« Reply #165 on: 2019-01-15, 15:09:52 »
Ogarniesz ;) Ja w zeszlym tygodniu pierwszy raz od jakichs 20 lat zalozylem lyzwy. Przezylem ;) Bez kasku i innych ochraniaczy. Jedyne co ucierpialo to moja duma i system immunologiczny, bo mnie wypizgalo jak trzeba.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Sport
« Reply #166 on: 2019-07-17, 20:09:09 »
Zapisa³am siê na si³kê. Teraz powiedzcie, czy ogarniaæ se plan z trenerem, czy byæ cebulakiem i tak se chodziæ, bo za darmo, a trenera zawsze mo¿na zapytaæ. ;) Ale muszê co¶ robiæ, bo jak 2 tygodnie le¿a³am, to dupa uros³a jak st±d do kosmosu :( Wiêc podpowiedzcie: co æwiczycie i czy jeste¶cie cebulami, czy nie (ja jestem, w nowej pracy si³ka za darmo, to idê, biegaæ nie mogê, a to bardziej cebulowe, ale muszê najpierw wróciæ do pe³ni sprawno¶ci, bo na razie bojê siê sobie krzywdê zrobiæ, i korektywa w domu w oczekiwaniu na rehabilitacjê, ale to za ma³o)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Sport
« Reply #167 on: 2019-07-17, 23:26:16 »
Ja, jak pisali¶my ju¿ z Kas na fejsie, wracam do regularnego nordic walking - brak formy, z³e wyniki badañ. Chodzê sam, bo robiê to fachowo i ¿aden coach nie jest mi potrzebny. Lubiê ten rodzaj rekreacji, bo zak³adam ciuchy, buty trekkingowe, zawodowe kijki, wychodzê z domu i ju¿ jestem na treningu, który zajmuje mi ok. 55 minut (6 km). Przy okazji s³uchawki na uszach i mam czas na muzê. :) Powinno siê chodziæ min. 3 razy w tygodniu. Dzi¶ trening zaliczony. A jak u Ciebie Kas?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Sport
« Reply #168 on: 2019-07-20, 23:16:51 »
U mnie s³abo, ale jak bieganie za i z prezentami urodzinowymi siê liczy, to tak, æwiczy³am ;) W poniedzia³ek idê na si³kê.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Sport
« Reply #169 on: 2019-07-21, 16:03:34 »
To ja siê doczepiê do tej grupki wsparcia bo akurat mam siê czym pochwaliæ - wczoraj i dzi¶ po oko³o 25 km na rowerze. Dzi¶ by³oby d³u¿ej, ale musia³em ostro naginaæ do domu, bo zaczê³o padaæ i wiaæ tak, ¿e momentami mn± zarzuca³o (a teraz grzmi i leje).

Dopóki by³em w Madrycie, to trochê biega³em i nawet zaczyna³em ju¿ odczuwaæ jakie¶ efekty. Ale przy przeprowadzce zostawi³em swoje stare buty do biegania, wiêc od czerwca ju¿ nie biegam. Za to mam abonament na rowery miejskie, wiêc o ile tylko nie pada, to codziennie z pracy wracam rowerem (ok. 5km) ¿eby nawet kiedy nie mam zbyt wiele czasu w ci±gu dnia, to zawsze mieæ chocia¿ trochê ruchu. W tym tygodniu to w ogóle sukces, bo w ten sposób je¼dzi³em codziennie i (z weekendowymi treningami) uzbiera³o siê ponad 90km 8)

Problem w tym, ¿e odk±d wróci³em do pracy w biurze, mój krêgos³up znów na tym bardzo cierpi, a rower to nie jest rodzaj ruchu który rozwi±zuje problem :?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Sport
« Reply #170 on: 2019-07-21, 21:23:50 »
Ja niestety przez 3 dni ty³ka na kijki nie ruszy³em. W pi±tek po stomatologu siê nie zebra³em. Wczoraj by³em na maratonie bluesowym i piwie. A dzi¶ strasznie parno - mia³ nadej¶æ front burzowy, ale nic siê takiego nie wydarzy³o. Ale jutro nie ma zmi³uj siê - najpierw godzina dla gitarki, a nastêpna na kijki.  :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Sport
« Reply #171 on: 2019-07-28, 17:45:39 »
W³a¶nie wróci³em z kijków. W tym tygodniu zaliczone 4 treningi po 60 minut (poniedzia³ek, czwartek, pi±tek i i niedziela). :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Sport
« Reply #172 on: 2019-07-30, 09:55:12 »
W³a¶nie wróci³em z kijków. W tym tygodniu zaliczone 4 treningi po 60 minut (poniedzia³ek, czwartek, pi±tek i i niedziela). :)
=D>

Ja po niespodziewanych pi±tkowych ekscesach mia³em trochê weekend wyjêty z ¿ycia, ale w niedzielê zmotywowali¶my siê na rower. Przez jedn± pomy³kê nad³o¿yli¶my parê kilometrów i wtoczyli¶my siê pod koszmarn± górê tylko po to, ¿eby z niej zaraz zjechaæ. Wysz³o ok. 30 km w sumie, ale wrócili¶my prawie nie¿ywi  :lol:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Sport
« Reply #173 on: 2019-08-15, 22:22:58 »
Ja robiê æwiczenia korekcyjne :( Nie wolno mi biegaæ, trochê lipa. Long story short: jestem w grupie hipermobilnych (nie)szczê¶liwców, to jak trafiæ w totka, tylko, ¿e nie, korektywa 3 razy w tygodniu do koñca ¿ycia. Plus taki, ¿e jedno z nich to w zasadzie le¿enie.
Powinnam by³a robiæ w cyrku karierê jako kobieta guma, przynajmniej mia³abym fejm, a nie... :(

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Sport
« Reply #174 on: 2019-08-23, 07:38:09 »
Pocz±tek bie¿±cego miesi±ca mia³em bez kijków, bo siê obija³em nad morzem i w Zamku Karnity, ale od 10 dni znowu chodzê regularnie. ¦rednio 2 razy po 60 minut w ci±gu 3 dni. Obym utrzyma³ tak± systematyczno¶æ. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Sport
« Reply #175 on: 2019-09-22, 20:35:36 »
No ja na si³ce spêdzam jakie¶ 3 godziny tygodniowo. I czujê efekty, miê¶nie mi tak nie dr¿±, i jestem w stanie utrzymaæ krêgos³up prosto. :D