Author Topic: Sport  (Read 55320 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Sport
« Reply #45 on: 2006-06-13, 19:53:45 »
absent_friend, zale¿y na czym polega³o jego szaleñstwo.

Osobi¶cie najbardziej lubiê treningi wytrzyma³o¶ciowe - kiedy dos³ownie wyczo³gujê siê z sali. Wtedy wiem, ¿e ¿yjê :mrgreen2: A potem jak nastêpnego dnia wstajê z ³ó¿ka pó³ godziny, bo wszystko mnie boli na sam± my¶l o poruszeniu siê albo jak pod¶wiadomie rozruszam zakwasy przez ca³y dzieñ - wtedy wiem, ¿e trening by³ porz±dny.

Pamiêtam, ¿e najgorsz± wyæwikê mieli¶my, jak trener doszed³ do wniosku, ¿e za bardzo nas rozpieszcza³. Dos³ownie zaora³ nami wtedy salê. Zrobili¶my chyba ³±cznie z dwie¶cie pompek na 10 ró¿nych sposobów, tyle samo brzuszków, jakie¶ ¿abki, panterki, krokodylki. Mia³em zakwasy przez prawie dwa tygodnie (czyli trzy nastêpne treningi) :D
True Pagan Winter Crew

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Sport
« Reply #46 on: 2006-06-13, 20:53:44 »
Quote from: minder

Pamiêtam, ¿e najgorsz± wyæwikê mieli¶my, jak trener doszed³ do wniosku, ¿e za bardzo nas rozpieszcza³. Dos³ownie zaora³ nami wtedy salê. Zrobili¶my chyba ³±cznie z dwie¶cie pompek na 10 ró¿nych sposobów, tyle samo brzuszków, jakie¶ ¿abki, panterki, krokodylki. Mia³em zakwasy przez prawie dwa tygodnie (czyli trzy nastêpne treningi) :D


Najskuteczniejsza tortura je¿eli chodzi o æwiczenia to robienie 'krzese³ka' z 10 kg pi³k± lekarsk± jako bonus. Na nastêpny dzieñ nie ma co wstawaæ z ³ó¿ka, i tak wiesz, ¿e nie mo¿esz chodziæ :].

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Sport
« Reply #47 on: 2006-06-13, 22:38:43 »
O tak, nie ma jak æwiczenia z pi³k± lekarsk± :twisted: Do moich ulubionych nale¿y np. takie æwiczenie:
stoisz przed partnerem, wyrzucasz mu sprzed klaty pi³kê jednocze¶nie rzucaj±c siê na ziemiê, robisz pompkê i musisz tak siê wybiæ, ¿eby wstaæ i z³apaæ odrzucon± pi³kê. I tak na zmianê. Bardzo podobne æwiczenie jest z brzuszkami: pi³ka na prostych rêkach za g³owê, dotykasz ni± ziemi i siadaj±c rzucasz pi³kê partnerowi.
True Pagan Winter Crew

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Sport
« Reply #48 on: 2006-06-14, 08:13:16 »
Quote from: minder
absent_friend, zale¿y na czym polega³o jego szaleñstwo.


Hmm... Taki przyk³ad...
By³y akurat æwiczenia z tzw. "packami" (takie co¶ do kopania). Wszyscy wiemy, ¿e ka¿dy trener ma swojego ulubieñca :] No i ten oto cz³owiek w pewnym etapie kopania zwyczajnie upad³ i najlogiczniejszym rozwi±zaniem dla niego by³o po prostu usi±¶æ na ³awkê i odpocz±æ. Dla trenera niestety nie, mimo tego, ¿e kole¶ twierdzi³ , i¿ ciê¿ko mu siê chodzi. Trener kaza³ kopaæ dalej. Kilka kopniêæ pó¼niej ów ulubieniec w ogóle nie móg³ chodziæ, a nastêpnego dnia okaza³o siê ¿e z³ama³ nogê, a dziêki trenerowi mia³ jeszcze takie ko¶ciane wiórki w nodze...  :|
Miêdzy innymi dlatego uwa¿am, ¿e jest szalony...

Aha, no i jego idolem jest Chuck Norris... serio...   :mrgreen2:

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Sport
« Reply #49 on: 2006-06-14, 10:23:21 »
Od razu przypomnia³o mi siê jak robili¶my brzuszki na czas na tym specjalnym przyrz±dzie, przez nastêpny tydzieñ wola³em siê nie ¶miaæ tak mnie bola³y miê¶nie brzucha :mrgreen2:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Sport
« Reply #50 on: 2006-06-14, 12:28:40 »
Quote from: buckethead
O! Zapomnia³em... Dobrze mi idzie gra w pi³karzyki

przez zesz³y rok gra³em prawie codziennie, fajny 'sport', lotki te¿ czasami. Za to bilard jako¶ mnie nudzi...

[ Dodano: Sro 14 Cze, 2006 12:31 ]
no! Miami w koñcu wygra³o! :]
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Sport
« Reply #51 on: 2006-06-14, 17:04:52 »
absent_friend, no to faktycznie szalony. Powinni go zdegradowaæ albo co¶. Nasz trener bardzo siê przejmuje i nawet jak kto¶ ma objawy kolki, to od razu pyta co jest grane i woli na ³awkê odes³aæ. Co oczywi¶cie nie przeszkadza mu nas katowaæ :twisted: Nie wiem jak on to robi, ¿e nikt nie symuluje i ludzie wol± zêby zacisn±æ i æwiczyæ dalej - to chyba jaka¶ kwestia respektu czy honoru ;)
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Sport
« Reply #52 on: 2006-06-17, 19:20:40 »
2 - 2, no masster, piwo lewituje dok³adnie miêdzy nami! ;]

[ Dodano: Wto 20 Cze, 2006 21:53 ]
no i 3-2 dla Miami :]

[ Dodano: Sro 21 Cze, 2006 20:18 ]
hehe, masster stawiasz mi piwo :]

\m/HEAT\m/
selfbanned

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Sport
« Reply #53 on: 2006-07-22, 23:28:26 »
wiem,ze to juz miesiac temu,ale nie mialem jak wczesniej napisac.tak tak [Nilfheim],niestety Mavs dali ciala,zawiedli mnie gnojki  :evil:  a piwo masz juz u mnie jak w banku  :D

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Sport
« Reply #54 on: 2006-07-22, 23:36:09 »
hehe, tak patrzy³em jak przegl±dasz forum i czeka³em, a¿ tu trafisz ;]
selfbanned

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Sport
« Reply #55 on: 2008-08-01, 10:08:08 »
Quote from: Nilfheim
hehe, tak patrzy³em jak przegl±dasz forum i czeka³em, a¿ tu trafisz ;]
tak specjalne zwlekalem na koniec,liczac ze moze zapomniales  :P  nie,nie,zartuje oczywiscie :D browar i tak pojdzie z konta nowitzkiego  8)  :P  :partyman:


Wyslano: 2006-07-22, 23:47:27
czy ktos tu jeszcze lubi sport?  :P
niedlugo zaczyna sie olimpiada.jak wasze typowania? ile medali mamy szanse zdobyc? ja jako ze najbardziej lubie zespolowe to bede wlasnie glownie na siate(patrzac przez pryzmat ostatniego finalu ligi swiatowej to bedzie ciezko) i reczna(tutaj spore szanse).ale oczywiscie kazdy medal zdobyty przez nasza reprezentacje bedzie cieszyl.
czy bojkot ze wzgledu na Tybet?  :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sport
« Reply #56 on: 2008-08-01, 11:37:47 »
Ja lubiê sport... ogl±daæ :D Szczególnie du¿e wydarzenia sportowe. I tak, jak nie moglam ogl±daæ Euro ze wzglêdu na brak telewizora w akademiku i sesjê, tak teraz ze wzglêdu na pracê pewnie nie bêdê mia³a kiedy ogl±daæ... Ale jak bêdê w domu, to chêtnie zerknê ;)

Na siatkarzy oczywi¶cie mocno liczymy, ch³opcy wreszcie mogliby zdobyæ jak±¶ wa¿n± nagrodê... A poza tym, to nawet siê nie orientujê, kto startuje :D (trochê oderwana od ¿ycia jestem  :mrgreen:)
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Sport
« Reply #57 on: 2008-08-01, 15:14:41 »
Ja te¿ siê nie orientujê za bardzo, zamiast czytaæ sportowe newsy wolê i¶æ na rolki :P

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Sport
« Reply #58 on: 2008-08-01, 15:41:29 »
Na siatkarzy oczywi¶cie mocno liczymy, ch³opcy wreszcie mogliby zdobyæ jak±¶ wa¿n± nagrodê...
w sumie niedawno udalo im sie zdobyc jakas wazna nagrode,chyba dwa lata temu zostali wicemistrzami swiata :D od tego czasu niestety jakis wiekszych sukcesow brak,a oczekiwania caly czas spore.moze olimpiada to bedzie ich szczytowy turniej? juz niedlugo zobaczymy. ale i tak zazdroszcze kibicoom siatkowki,moja ukochana koszykowka to na poziomie reprezentacyjnym wciaz jest 20 cm ponizej dna :x za rok mistrzostwa europy w kosza w polsce beda organizowane,moze to bedzie jakis przelom? oby oby..

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Sport
« Reply #59 on: 2008-08-01, 17:54:16 »
A ja ostatnio chodzê po ¶ciankach wspinaczkowych i biegam po lesie. Jak tak dalej pójdzie to bêdzie to na przemian co drugi dzieñ :)

 

lofty-success