Author Topic: Sport  (Read 55316 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sport
« Reply #75 on: 2008-08-23, 13:26:39 »
i jeszcze kolarka górska... :)
...If I call will you come and will you save me?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Sport
« Reply #76 on: 2008-08-24, 11:04:51 »
I po olimpiadzie z zasadzie.Polska ma 10 medali.Tyle samo co 4 lata temu w Atenach.status quo? Wazne ze nie gorzej,ale tez nie od dzis wiadomo ze lepszy progres niz stagnacja :)
a calkiem niedawno skonczyl sie final mezczyzn w kosza.Wygralo Usa pokonujac Hiszpanie,ale byl to naprawde cudowny mecz.Wielkie brawa,zwlaszcza dla hiszpanskiej druzyny ze walczyli jak rowny z rownym przez caly mecz =D>

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Sport
« Reply #77 on: 2008-09-14, 09:47:36 »
F1 tu kto¶ jeszcze ogl±da?

Bardzo ciekawa sytuacja na starcie (w ogóle te wczorajsze kwalifikacje - :o), pole position dla Vettela, Kubica z 11., Raikonnen z 14., Hamilton z 15. Massa z 6. IMO du¿e szanse ma Kovalainen, który startuje z drugiego miejsca (je¶li wystartuje lepiej od Vettela to obawiam siê, ¿e prowadzenia w wy¶cigu ju¿ nie odda, ale jak widzieli¶my tydzieñ temu w Spa Kovalainen nie jest mistrzem startu ;)) Wola³bym, ¿eby wy¶cig jednak odbywa³ siê na suchym torze (Kubica w pi±tek krêci³ ¶wietne czasy na sesji treningowej), bo wtedy ta pierwsza dziesi±tka (która najprawdopodobniej ma ustawione bolidy na mokry tor) mo¿e mieæ problemy, a to mo¿e wykorzystaæ Kubica (i nie tylko on). Przyda³oby siê w koñcu miejsce na podium Kubicy, bo o zwyciêstwo bêdzie bardzo trudno dzisiaj .

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Sport
« Reply #78 on: 2008-09-14, 11:12:59 »
Ja ogl±dam, oczywi¶cie! Zreszt± od kiedy pamiêtam.:mrgreen:

Wy¶cig bêdzie napewno ciekawy. Bardzo du¿o zale¿y od pogody, a wed³ug prognoz mo¿e padaæ deszcz, a nawet mog± wyst±piæ burze - chocia¿ to ogólna prognoza dla tamtego regionu, wiêc do 14-stej nie ma nic pewnego. Kovalainen ma, co prawda, bardzo dobry samochód, ale z form± u niego bywa ró¿nie, tak¿e wcale bym siê nie zdziwi³, gdyby¶my mieli sensacyjne podium w tegorocznym wy¶cigu na Monzy.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sport
« Reply #79 on: 2008-09-14, 13:45:27 »
F1 tu kto¶ jeszcze ogl±da?
<ziewa> Mój ojciec...

Wyt³umaczcie mi, co w tym jest fascynuj±cego...? Bo wed³ug mnie to nudniejsze nawet od skoków narciarskich, gdzie te¿ nic siê nie dzieje, ale chocia¿ skoczkowie siê zmieniaj± :P
Jak mo¿na przez 2 godziny ogl±daæ jak kilka prawie-takich-samych-maszyn je¼dzi w kó³ko po 80 razy na tej samej trasie?!  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sport
« Reply #80 on: 2008-09-14, 13:58:34 »
F1 tu ktoś jeszcze ogląda?
<ziewa> Mój ojciec...

Wytłumaczcie mi, co w tym jest fascynującego...? Bo według mnie to nudniejsze nawet od skoków narciarskich, gdzie też nic się nie dzieje, ale chociaż skoczkowie się zmieniają :P
Jak można przez 2 godziny oglądać jak kilka prawie-takich-samych-maszyn jeździ w kółko po 80 razy na tej samej trasie?!  :shock:
Dołączam się do pytania. Nuuuudy ;P
selfbanned

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Sport
« Reply #81 on: 2008-09-14, 14:10:07 »
<ziewa> Mój ojciec...
I mój.
W³a¶nie dziêki tej ##%#%@(#&^$*#&%#& formule musia³em wy³±czyæ z g³o¶ników Watersa i przerzuciæ siê na s³uchawki. I tak jest ze dwa razy w tygodniu. Nudy straszne. Jak skutecznie wyleczyæ w³asnego ojca z uzale¿nienia od TV i wszelkiego sportu? Jak siê dekoder zepsu³ to za³atwi³ zastêpczy z prêdko¶ci± ¶wiat³a. Telewizja to z³o. Gdybym mieszka³ sam, nie mia³bym telewizora. A nawet je¶li, to bez anteny, dekodera czy czegokolwiek w tym go¶cie. B³e.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sport
« Reply #82 on: 2008-09-14, 14:13:54 »
Mój stary też, ale on jest głupi. A mama się właśnie zapytała Michał, jak myślisz Formuła 1, czy skoki narciarskie są nudniejsze? ;]
selfbanned

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Sport
« Reply #83 on: 2008-09-14, 14:23:22 »

Jak mo¿na przez 2 godziny ogl±daæ jak kilka prawie-takich-samych-maszyn je¼dzi w kó³ko po 80 razy na tej samej trasie?!  :shock:
Do³±czam siê do pytania. Nuuuudy ;P
ja rowniez zastanawiam sie nad fenomenem F1 :-k podobnie jak zuzla zreszta,ktory w Polsce jest bardzo popularny.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Sport
« Reply #84 on: 2008-09-14, 15:03:55 »
F1 tu kto¶ jeszcze ogl±da?
<ziewa> Mój ojciec...

Wyt³umaczcie mi, co w tym jest fascynuj±cego...? Bo wed³ug mnie to nudniejsze nawet od skoków narciarskich, gdzie te¿ nic siê nie dzieje, ale chocia¿ skoczkowie siê zmieniaj± :P
Jak mo¿na przez 2 godziny ogl±daæ jak kilka prawie-takich-samych-maszyn je¼dzi w kó³ko po 80 razy na tej samej trasie?!  :shock:
Do³±czam siê do pytania. Nuuuudy ;P

Ba, przecie¿ wiadomo, ¿e najfajniejszym sportem jest curling ^^ ta gra jest tak absurdalna i bez sensu, ¿e nie mogê jej nie kochaæ :mrgreen: chcia³abym sobie kiedy¶ w to zagraæ...:marzenie:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sport
« Reply #85 on: 2008-09-14, 15:08:57 »
F1 tu ktoś jeszcze ogląda?
<ziewa> Mój ojciec...

Wytłumaczcie mi, co w tym jest fascynującego...? Bo według mnie to nudniejsze nawet od skoków narciarskich, gdzie też nic się nie dzieje, ale chociaż skoczkowie się zmieniają :P
Jak można przez 2 godziny oglądać jak kilka prawie-takich-samych-maszyn jeździ w kółko po 80 razy na tej samej trasie?!  :shock:
Dołączam się do pytania. Nuuuudy ;P

Ba, przecież wiadomo, że najfajniejszym sportem jest curling ^^ ta gra jest tak absurdalna i bez sensu, że nie mogę jej nie kochać :mrgreen: chciałabym sobie kiedyś w to zagrać...:marzenie:
Miotły i czajniki! Jeah! Też bym chciał kiedyś 'zagrać', ale wolałbym rucać (ślizgać?) czajnikiem niż zamiatać ;P
selfbanned

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Sport
« Reply #86 on: 2008-09-14, 15:21:00 »
Ano, wiadomo, ¿e ¶lizganie czajnikiem fajniejsze od rozgrzewania lodu przed nim, ale z tego co wiem, miotaj±cy siê zmieniaj± co rundê :) to co, Nilf, zbieramy dru¿ynê i gramy zim± na Morzu ¯ywieckim? ^^
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sport
« Reply #87 on: 2008-09-14, 15:22:03 »
A jak! Tylko sprzêt organizujemy profesjonalny, czy okradamy rodzicom kuchnie? XD
selfbanned

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Sport
« Reply #88 on: 2008-09-14, 15:27:09 »
No ja ostatnio na wigilii anglistycznej gra³am takim zwyk³ym, metalowym i da³o siê. Czyli chyba trzeba by zajumaæ z kuchni XD i jakiego¶ ¿wiru nasypaæ do ¶rodka albo czego¶, ¿eby mia³ noszenie. No i nawoskowaæ, dla po¶lizgu. Nie wiem tylko co z miote³kami, bo te normalne na lodzie raczej siê nie sprawdz± :-k nie mówi±c ju¿ o tym, ¿e lód musia³by byæ g³adki jak zwierciad³o. Siê zobaczy :)

Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Sport
« Reply #89 on: 2008-09-14, 15:29:29 »
Nie wiem czy woskowanie to dobry pomys³. Przecie¿ tym trzeba trafiæ w okre¶lone miejsce - i to jest zadanie miotlarzy - maj± tak zamiataæ, ¿eby najpierw siê lepiej ¶lizga³o, a potem to musz± szuraæ, ¿eby by³o tarcie i ¿elazko siê zatrzyma³o. Piêkny sport :serduszka:
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success