Author Topic: Sport  (Read 55313 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sport
« Reply #90 on: 2008-09-14, 15:35:15 »
Mój stary te¿, ale on jest g³upi. A mama siê w³a¶nie zapyta³a Micha³, jak my¶lisz Formu³a 1, czy skoki narciarskie s± nudniejsze? ;]
Brawo dla Twojej mamy! Chcê i¶æ z ni± na piwo!  :mrgreen:
Wyslano: 2008-09-14, 15:32:33
A co do curlingu - czy to nie jest przypadkiem ju¿ dyscyplina olimpijska?! A je¶li nie jest, to powinna byæ! :D
Absurd absurdem, ale chocia¿ co¶ siê dzieje, mimo ca³ej statyczno¶ci - czajniki, szczotki, wybija siê inne czajniki... Hmm...  :lol:

A gra w bule:twisted:
...If I call will you come and will you save me?

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Sport
« Reply #91 on: 2008-09-14, 15:46:29 »
No i Blek - mówisz masz! Kubica na trzecim miejscu. Vettel utrzyma³ pierwsz± pozycjê - wyobra¿am sobie jak siê musi cieszyæ; w koñcu ma tylko 21 lat. Poza tym to zwyciêstwo to ukoronowanie wysi³ków ca³ego zespo³u, który pierwszy raz w historii znalaz³ siê na podium, i to na najwy¿szym jego stopniu. :mrgreen:

A co do samego F1 to nie zamierzam nikomu t³umaczyæ fenomenu tego sportu, bo to najzwyczajniej nie ma sensu, podobnie jak t³umaczenie komu¶, ¿e taka, a taka muzyka nie jest nudna. Ja nienawidzê ogl±daæ koszykówki, bo mnie zwyczajnie (tak jak Was F1) nudzi. Za to lubiê pograæ w kosza.
« Last Edit: 2008-09-14, 15:48:57 by ozeh »
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sport
« Reply #92 on: 2008-09-14, 15:49:23 »
Bo do grania w kosza masz warunki. Ale widać, że do ogladani można ich nie mieć ;]
selfbanned

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Sport
« Reply #93 on: 2008-09-14, 15:53:07 »
Jest, jest jest! I fajnie, ¿e Vettelowi siê uda³o, przynajmniej kto¶ nowy na podium. Z ka¿dym wy¶cigiem natomiast coraz mniej lubiê Hamiltona. Ale to, co zrobi³ Kubica by³o piêkne. Odrobiæ 8 pozycji w takich warunkach... co¶ piêknego.

Te¿ nie bêdê t³umaczy³, co mi siê podoba w F1. Kiedy¶ mnie to nudzi³o, teraz mi siê podoba. (i to bardzo!) A ogl±danie koszykówki w TV uwa¿am za mêczarnie (a jeszcze jak graj± kobiety to ju¿ w ogóle). Gra siê fajnie (chodzi³em kiedy¶ na treningi z moim 180cm), ale ¿eby to ogl±daæ to nie nie nie.

Co do nudnych sportów, to jeszcze snooker uwa¿any jest za nudny, który ogl±da³em kiedy¶ namiêtnie. Zreszt± curling te¿ zdarza³o mi siê czêsto ogl±daæ.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sport
« Reply #94 on: 2008-09-14, 15:55:09 »
Też nie będę tłumaczył, co mi się podoba w F1. Kiedyś mnie to nudziło, teraz mi się podoba. (i to bardzo!) A oglądanie koszykówki w TV uważam za męczarnie (a jeszcze jak grają kobiety to już w ogóle). Gra się fajnie (chodziłem kiedyś na treningi z moim 180cm), ale żeby to oglądać to nie nie nie.
Ja pisząc o oglądaniu koszykówki myślę o NBA, bo europejska (choć coraz lepsza) w tym porównaniu wychodzi bardzo źle ;]
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sport
« Reply #95 on: 2008-09-14, 16:00:19 »
A ogl±danie koszykówki w TV uwa¿am za mêczarnie (a jeszcze jak graj± kobiety to ju¿ w ogóle). Gra siê fajnie (chodzi³em kiedy¶ na treningi z moim 180cm), ale ¿eby to ogl±daæ to nie nie nie.
Koszykarze w tv to tacy¶ tacy po³amani... O koszykarkach nie wspomnê - na to patrzeæ siê nie da - same po³amenty i baboch³opy :D
...If I call will you come and will you save me?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Sport
« Reply #96 on: 2008-09-14, 16:38:16 »
Ja pisz±c o ogl±daniu koszykówki my¶lê o NBA, bo europejska (choæ coraz lepsza) w tym porównaniu wychodzi bardzo ¼le ;]
no tutaj moglbym troche polemizowac,bo taka Euroliga np wzbudza we mnie czasami wieksze emocje niz NBA.Oczywiscie,wiem wiem,NBA jest bardziej widowiskowa itd,ale Euroliga tez swoj naprawde wysoki poziom trzyma:)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Sport
« Reply #97 on: 2008-09-14, 19:27:02 »
A ogl±danie koszykówki w TV uwa¿am za mêczarnie (a jeszcze jak graj± kobiety to ju¿ w ogóle). Gra siê fajnie (chodzi³em kiedy¶ na treningi z moim 180cm), ale ¿eby to ogl±daæ to nie nie nie.
Koszykarze w tv to tacy¶ tacy po³amani... O koszykarkach nie wspomnê - na to patrzeæ siê nie da - same po³amenty i baboch³opy :D
Baboch³opy to pchaj± kul± i rzucaj± m³otem :P
A co do snookera, to fajnie uspokaja, ostatnio ogl±da³am jak mia³am grypê ¿o³±dkow± - jedyna czynno¶æ, która mnie w tym stanie nie irytowa³a  :mrgreen:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sport
« Reply #98 on: 2008-09-15, 11:53:21 »
Ja pisz±c o ogl±daniu koszykówki my¶lê o NBA, bo europejska (choæ coraz lepsza) w tym porównaniu wychodzi bardzo ¼le ;]
no tutaj moglbym troche polemizowac,bo taka Euroliga np wzbudza we mnie czasami wieksze emocje niz NBA.Oczywiscie,wiem wiem,NBA jest bardziej widowiskowa itd,ale Euroliga tez swoj naprawde wysoki poziom trzyma:)
Ja niestety jestem z koszykówk± bardzo w tyle, kiedy¶ wielki fan, a teraz dobrze jest jak na necie raz na miesi±c obejrzê jaki¶ mecz. Ech, za ma³o czasu...
selfbanned

villen

  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • The sun sets forever over Blackwater Park..
Odp: Sport
« Reply #99 on: 2008-09-17, 20:29:22 »
look at this  :shock:
Poza tym,LM siê zaczê³a.Wtorkowych meczów(kto¶ mi kiedy¶ powiedzia³ ¿e meczy koza,ale te¿ poprawne jest :) )oczywi¶cie w tv nie dali nigdzie,a ja oczywi¶cie zapomnia³em ¶ledziæ w necie mecz chelsea(wygrali 4-0 z bordeaux).Dzi¶ kulturalnie jedynka daje mecz manchesteru-mam zajêcie na wieczór :D
edit:"dwójka"
i jeszcze moje pierwsze wra¿enie ze "sportu"- darek sz. naprawdê siê starzeje,ju¿ ma ³ysinkê prawie jak pe³nia ksiê¿yca :D
« Last Edit: 2008-09-17, 20:38:42 by villen »

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Sport
« Reply #100 on: 2008-09-17, 23:15:46 »
Ligê Mistrzów ogl±dam od æwieræfina³ów, bo to, co wcze¶niej, to mnie nudzi kompletnie.

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Sport
« Reply #101 on: 2008-11-02, 20:27:33 »
No i przed chwil±, za spraw± Felipe Massy przeje¿d¿aj±cego liniê mety GP Brazylii na pierwszym miejscu, zakoñczy³ siê sezon 2008 Formu³y 1. Jeszcze takiej koñcówki wy¶cigu i sezonu nie widzia³em jak d³ugo ogl±dam t± seriê wy¶cigów. Dramatyczna koñcówka, niewiele brakowa³o, ¿eby Hamiltonowi siê wy¶lizgn±³ z r±k tytu³ Mistrza, jednak zdo³a³ na ostatnich zakrêtach wyprzedziæ Timo Glock'a, jad±cego na g³adkich oponach, dziêki czemu, jednak, go zdoby³. Gratulacje z pewno¶ci± mu siê nale¿±. Podobnie Jak Felipe, który wygra³ GP u siebie w domu, Alonso, który po raz kolejny zanotowa³ miejsce na podium. Smutny aspekt dzisiejszego GP jest taki, ¿e Robert przegra³ na nim 3 miejsce Mistrzostw ¦wiata na rzecz Kimi Raikkonenena. Chyba najwiêksz± "zas³ugê" ma w tym zespó³ BMW, który ostatnie wy¶cigi tego sezonu, nie owijaj±c zbytnio w bawe³ne, zwyczajnie spieprzy³. Pozostaje czekaæ na kolejny sezon. Wchodzi KERS, bêd± nowe bolidy, zobaczymy co siê bêdzie dzia³o. Oby do 29 marca 2009 na GP Australii.

Ogl±da³e¶, Blek? :mrgreen:
« Last Edit: 2008-11-02, 20:29:11 by ozeh »
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Sport
« Reply #102 on: 2008-12-04, 22:57:49 »
Jasne, ¿e ogl±da³em, tyle ¿e powtórkê, bo na ¿ywo nie mia³em okazji niestety obejrzeæ i ogl±da³em ju¿ znaj±c wynik.
Pierwsze 61 okr±¿eñ ogl±da³em tak -  :spie:, ostatnie 10 mniej wiêcej tak -  :shock:. Ostatnie okr±¿enia naprawdê fajne, szkoda, ¿e Glock nie wytrzyma³ jeszcze tych dwóch zakrêtów i da³ siê wyprzedziæ Hamiltonowi, bo jak wspomina³em - nie lubiê go ;) Brawa dla Massy, który wygraæ musia³ i wygra³, zrobi³ wszystko ok.

Nie rozumiem, dlaczego Kubica startowa³ z boksu (co¶ tam s³ysza³em, ¿e zdecydowa³ siê za³o¿yæ inne opony), by³em zawiedziony tym, ¿e nie potrafi³ sobie poradziæ z Sutilem i ogólnie nie pojecha³ tego dobrze. Chocia¿ ciekawie siê zrobi³o, jak wyprzedzi³ Hamiltona, który go wcze¶niej zdublowa³ i co¶ tam jednak nadrobi³ i nie by³o takiego wstydu, jaki móg³ byæ, gdyby dojecha³ na tym przedostatnim miejscu...

No có¿, zobaczymy, jak te nowinki wp³yn± na F1 w nastêpnym sezonie.
Wyslano: 2008-11-28, 16:44:01
Kolejny mecz "Kolejorza" w Pucharze UEFA, tym razem z Deportivo La Coruña. O ile wiedzia³em, ¿e z CSKA Moskwa przegraj± niestety (rosyjska liga nie¼le wystrzeli³a ostatnio - od jakich¶ dwóch lat - w górê), to my¶lê, ¿e z Deportivo wygramy. Ju¿ bardziej ba³bym siê o Feyenoord, ale my¶lê, ¿e bêdzie dobrze i jest du¿a szansa wyj¶æ na trzecim miejscu z grupy :)
Wyslano: 2008-12-04, 17:13:55
I ciul.

1:1

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sport
« Reply #103 on: 2009-01-05, 09:01:11 »
selfbanned

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Sport
« Reply #104 on: 2009-01-05, 18:00:10 »
o ¿esz!!!  8| 8| 8| Szczena opada, genialne! :O
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

 

lofty-success