Opeth > Dyskografia

Harvest - video clip

(1/4) > >>

Luksor:
Nie wiem czy ju¿ o tym na Forum by³o, bo nie uda³o mi siê natrafiæ, ale wreszcie uda³o mi siê dopa¶æ i obejrzeæ w sieci clip do "Harvest" zamieszczony na specjalnej dwup³ytowej edycji BWP. Choæ to mo¿e nic nadzwyczajnego, bo praktycznie s± to tylko "migawki" ze studia nagraniowego, ale zdecydowanie wolê to od teledysku do "The Grand Conjuration" – ma jaki¶ taki fajny kumplowski klimat.

vertigo:
Szczerze mówi±c, nie widzia³em tego wcze¶niej. Po tym jak zobaczy³em teledysk do Windowpane stwierdzi³em, ¿e ten do Harvest to pewnie zbieranina ujêæ, na których graj± bli¿ej niesprecyzowane kawa³ki z poszczególnych utworów. A tu proszê, ujêcia z rozmowy Lopeza i Mendeza w kuchni, Mike z Peterem je¿d¿± wind±, jedz± pizze, graj± w ping-ponga, no cudownie to pasuje do utworu w tle :). Nic dziwnego, ¿e nie wypu¶cili ¿adnego documentary z nagrywania BWP :]

Luksor:

--- Quote from: vertigo ---...A tu proszê, ujêcia z rozmowy Lopeza i Mendeza w kuchni, Mike z Peterem je¿d¿± wind±, jedz± pizze, graj± w ping-ponga, no cudownie to pasuje do utworu w tle :)...
--- End quote ---

No i chwilami pokazuje siê jeszcze Steven Wilson.

vertigo:
Kto wie, mo¿e na teledysku do TGC te¿ go gdzie¶ wcisneli.

Luksor:
Zapewne nie, bo nie uczestniczy³ w sesji do GR.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version