Author Topic: K±cik pi³karski  (Read 47977 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
K±cik pi³karski
« on: 2006-07-05, 22:58:53 »
Portugalia przegra³a :( a takiej kupy w finale nie by³o od Euro 2000  :mrgreen2:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
k±cik pi³karski :P
« Reply #1 on: 2006-07-05, 23:03:01 »
Lol, dok³adnie... powtórka z rozrywki... Ale tym razem, mam nadziejê, zwyciêstwo nie wymknie siê W³ochom...
Pieprzone ¯abojady!  :cry: Przecie¿ Henry symulowa³ :( Sam siê przewróci³... wrrr...

Tylko teraz czy w sobotê mam i¶æ na koncert czy ogl±daæ mecz??  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
k±cik pi³karski :P
« Reply #2 on: 2006-07-06, 00:05:45 »
Quote from: Czarna
Przecie¿ Henry symulowa³


Henrry (;

oni wszyscy kopi± siê po kostkach, popychaj±, szarpi±, a potem symuluj±. sêdziowie natomiast to stronnicze chamy, ot co.

nie znoszê Francji.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
k±cik pi³karski :P
« Reply #3 on: 2006-07-06, 04:09:23 »
Quote from: Czarna
Tylko teraz czy w sobotê mam i¶æ na koncert czy ogl±daæ mecz??  :roll:

Jeszcze siê pytasz! Wiadomo, ¿e koncert!

Quote from: manowce
nie znoszê Francji.

Ja te¿ nie :P

We Francji jest ok, mo¿esz mi wierzyæ. To nie tylko wie¿e Eiffla, bagietki, i zadufane ¿abojady.


A tak na serio: te wszystkie mistrzostwa s± mi zupe³nie obojêtne. Sk³adam skargê, bo wszyscy i tym ci±gle tr±bi±  :|

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
k±cik pi³karski :P
« Reply #4 on: 2006-07-06, 11:12:46 »
Quote from: Czarna
Lol, dok³adnie... powtórka z rozrywki... Ale tym razem, mam nadziejê, zwyciêstwo nie wymknie siê W³ochom...
Pieprzone ¯abojady!  :cry: Przecie¿ Henry symulowa³ :( Sam siê przewróci³... wrrr...

Nie symulowa³ tylko faul by³ :P Je¿eli tylko W³osi przestan± stawiaæ na defensywê to powinni bez problemu ograæ Francuzów.

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
k±cik pi³karski :P
« Reply #5 on: 2006-07-06, 13:09:31 »
Quote from: buckethead
We Francji jest ok, mo¿esz mi wierzyæ. To nie tylko wie¿e Eiffla, bagietki, i zadufane ¿abojady.


by³am dwa razy, podoba³o mi siê, ale mieszkaæ bym tam nie chcia³a - ale metro jest fenomenalne :D
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
k±cik pi³karski :P
« Reply #6 on: 2006-07-06, 14:07:34 »
Quote from: manowce
Quote from: Czarna
Przecie¿ Henry symulowa³

Henrry (;

Chcia³aby¶ -> Thierry Henry  :evil: Nie poprawiaj nikogo, dopóki nie sprawdzisz  8) (podobno nie lubisz pi³ki no¿nej...  :roll: )
Poza tym, potkn±³ siê specjalnie o nogê Portugalczyka i koniec... Nawet Ci stronniczy komentatorzy tak mówili...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
k±cik pi³karski :P
« Reply #7 on: 2006-07-06, 14:59:14 »
Quote from: Czarna
Thierry Henry :evil: Nie poprawiaj nikogo, dopóki nie sprawdzisz  8)


no w³a¶nie sprawdzi³am, ale jak widaæ nie nale¿y wierzyæ internetowi (; wybacz.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
k±cik pi³karski :P
« Reply #8 on: 2006-07-06, 15:09:12 »
Henry móg³ przeskoczyæ i biec za pi³k±, co nie zmienia faktu ¿e obroñca podstawi³ mu nogê, czyli zgodnie z przepisami by³ faul.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
k±cik pi³karski :P
« Reply #9 on: 2006-07-06, 16:43:04 »
Móg³ przeskoczyæ, ale wola³ siê wy³o¿yæ... W³a¶nie to mnie wkurza w tej ca³ej pi³ce no¿nej... To kombinowanie, szukanie fauli... Notabene Portugalia te¿ z tego korzysta... ble...  :?
...If I call will you come and will you save me?

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
k±cik pi³karski :P
« Reply #10 on: 2006-07-06, 17:06:44 »
Quote from: manowce
by³am dwa razy, podoba³o mi siê, ale mieszkaæ bym tam nie chcia³a - ale metro jest fenomenalne :D

E, to w³a¶nie Pary¿ jest do d... 8) Dlatego studiujê gdzie indziej, nie?

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
k±cik pi³karski :P
« Reply #11 on: 2006-07-06, 18:06:16 »
Quote from: Czarna
Móg³ przeskoczyæ, ale wola³ siê wy³o¿yæ... W³a¶nie to mnie wkurza w tej ca³ej pi³ce no¿nej... To kombinowanie, szukanie fauli... Notabene Portugalia te¿ z tego korzysta... ble...  :?


ale i tak nikt nie pobije Grosso w meczu W³och z Australi±, gdzie ten sêdzi mia³ oczy, Australijczyk od kilku sekund le¿a³ na murawie, W³och ze spokojem móg³ go min±æ, ale przecie prawdziwy makaroniarz takiej sytuacji by nie zmarnowa³ i musia³ zasymulowaæ ehh :roll:

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
k±cik pi³karski :P
« Reply #12 on: 2006-07-06, 19:00:25 »
Mnie te¿ wkurza jak widzê przewracaj±cych siê cwaniaków. Jednak, o ile jeszcze zrozumiem je¿eli kole¶ wywali siê bo bardzo chce strzeliæ bramkê i instynkt samozachowawczy pi³karza ka¿e mu to zrobiæ (Grosso i Henry), o tyle nie mogê zdzier¿yæ pi³karzy którzy a) potem wstaj± i maj± w±ty do sêdziego lub b) zwijaj± siê z bólu powaleni powiewem wiatru. B±d¼my szczerzy, dzisiaj ju¿ nie ma zawodnika, który podszed³by do sêdziego i powiedzia³, ¿e nie by³o faulu, a ostatni przypadek tego typu jaki pamiêtam to di Canio, w meczu ligi angielskiej (z drugiej strony idolem tego pana jest Benito Mussolini, co wskazywa³oby, ¿e co¶ ma nie tak z g³ow± :] )

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
k±cik pi³karski :P
« Reply #13 on: 2006-07-06, 19:36:14 »
Quote from: vertigo
Jednak, o ile jeszcze zrozumiem je¿eli kole¶ wywali siê bo bardzo chce strzeliæ bramkê i instynkt samozachowawczy pi³karza ka¿e mu to zrobiæ (Grosso i Henry)


o ile w przypadku Henrego ostatecznie mogê siê zgodziæ, o tyle bronienie Grosso mnie dziwi, ze spokojem móg³ min±æ australijskiego obroñcê, mia³ na to wiele czasu i gdyby to zrobi³ znalaz³by siê sam na sam z bramkarzem, to skoro on tak bardzo chcia³ strzeliæ tego gola to po co udaje i siê wywraca. Ma³o tego gdybym by³ sêdzi± i mia³bym w tej sytuacji w±tpliwo¶ci to bym siê sto razy zastanowi³, przecie¿ to by³a ostatnia minuta meczu, przez co zadecydowa³a owa sytuacja o koñcowym wyniku, dobra sêdzia pomyli³ siê w po³owie meczu, okej Australijczycy mog± odrobiæ stratê, je¿eli jej nie odrobi± ich pech, ale on pozbawia awansu dru¿yne w ostatniej minucie meczu przy bardzo niepewnej sytuacji, sorry ale co¶ tu jest podej¿ane. Mnie te¿ wnerwia jak pi³karze siê wywracaj± jak jakie¶ ³ajzy bo chc± wymusiæ karny, za nied³ugo go¶æ bêdzie lecia³ sam na sam z bramkarzem i siê wywróci bo faul jest, powinni to jako¶ rozwi±zaæ, (np przy w±tpliwej sytuacji sêdzia dyktuje wolny po¶redni z pola karnego lub co¶ w tym rodzaju)... eh

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
k±cik pi³karski :P
« Reply #14 on: 2006-07-06, 20:41:08 »
To jest ksiêga skarg i za¿aleñ, a nie k±cik pi³karski :P
True Pagan Winter Crew