Author Topic: Nowy fan Opeth.  (Read 8665 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

justyna_cnbr

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
Nowy fan Opeth.
« on: 2006-07-08, 10:18:30 »
Witajcie! :) Jestem stosunkowo ¶wie¿± fank± Opeth, przekona³ mnie do nich mój kolega, który przed ok. trzema miesi±cami przes³a³ mi CD "Damnation", które namiêtnie s³ucham do chwili obecnej. :)) Chcia³am zapytaæ fanów, czy istniej± jeszcze jakie¶ inne ballady na pozosta³ych p³ytach zespo³u, powiedzmy podobnego brzmienia. :)

Z góry dziêkujê, za ka¿d± odpowied¼...
I pozdrawiam serdecznie. :)
Fajnie tu macie. :))

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Nowy fan Opeth.
« Reply #1 on: 2006-07-08, 12:31:02 »
A witamy, witamy.

Inne _obserwacje_ (hyhy) Opeth zawieraj± ballady, tudzie¿ jak kto woli spokojne kawa³ki. Nie bêdê pisa³, które bo, a nu¿ widelec w poszukiwaniu za tymi utworkami wkrêcisz siê na dobre, tak¿e w ich ciê¿sze brzmienia. Tak jak kto¶ tutaj kiedy¶ napisa³: "S³uchaj±c tylko i wy³±cznie Damnation nie jest siê fanem Opeth, ale fanem Damnation" (cytat niedok³adny ;P).

Nie, ¿ebym siê czepia³... mi³o widzieæ kolejnego 'end¿ojera' ich muzyki.

Zgry¼liwy siê zrobi³em na staro¶æ.

;)
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

justyna_cnbr

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
Nowy fan Opeth.
« Reply #2 on: 2006-07-08, 13:19:36 »
Dziêki za odpowied¼... tylko mam taki problem, ¿e nie posiadam szybkiego po³±czenia, które pozwoli³o by mi ¶ci±gn±æ wszystko... st±d pyta³am o wolne kawa³ki. :) Tak wiêc, jak na razie jestem fanem Damnation, dobre i to na sam pocz±tek, mam chyba 5 ostrzejszych kawa³ków, które równie¿ mi odpowiadaj±... jednak¿e szukam czego¶ na megadepresyjne nastroje... Naprawdê nie rozwiniesz swojej odpowiedzi i nie pochwalisz siê znajomo¶ci± tytu³ów? :D:D

Pozdrawiam.

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Nowy fan Opeth.
« Reply #3 on: 2006-07-08, 14:16:54 »
Quote
tylko mam taki problem, ¿e nie posiadam szybkiego po³±czenia, które pozwoli³o by mi ¶ci±gn±æ wszystko...


A na ten problem to jest proste rozwi±zanie. Sklep, tam znajdziesz wszystko co Opeth nagra³.  :)
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Nowy fan Opeth.
« Reply #4 on: 2006-07-08, 14:22:12 »
Quote from: justyna_cnbr
(...) Tak wiêc, jak na razie jestem fanem Damnation, dobre i to na sam pocz±tek (...)


Jasne, ¿e dobre. Niektórzy koñcz± odkrywanie Opeth na Damnation i spokojnych (a mo¿e raczej pozbawionych growlu) kawa³kach, a to smutne.

Skoro tak ³adnie prosisz... i mieszkasz niedaleko, co¶ tam wystukam. 'To Bid You Farewell', 'Kredens' (;p), 'Benighted', 'Face Of Melinda', 'Harvest', 'Still Day Beneath The Sun', 'A Fair Judgement', 'Hours Of Wealth', 'Isolation Years', no i moje ukochane 'Silhouette'.

Brnij dalej. Pozdrawiam.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Harlequin

  • Posts: 83
  • Karma: +5/-0
Nowy fan Opeth.
« Reply #5 on: 2006-07-08, 17:02:17 »
Quote from: Lestat
A na ten problem to jest proste rozwi±zanie. Sklep, tam znajdziesz wszystko co Opeth nagra³.

Taa, ciekawe który sklep... :P I kto ma te 60 z³, ¿eby sobie kupiæ oryginaln± p³ytê? No dobra, na pojedyñcz± jako¶ by siê uzbiera³o. Ale w sumie jakbym chcia³ kupiæ któr±¶, ale tylko jedn±, to nie móg³bym siê zdecydowaæ któr±. Ka¿da jest genialna, ka¿da jest inna, ale dopiero wszystkie razem to Opeth. :D  Tak czy inaczej w Toruniu osta³ siê tylko gdzie-niegdzie Ghost Reveries.

justyna_cnbr

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
Nowy fan Opeth.
« Reply #6 on: 2006-07-08, 17:11:19 »
Quote from: Lestat
Quote
tylko mam taki problem, ¿e nie posiadam szybkiego po³±czenia, które pozwoli³o by mi ¶ci±gn±æ wszystko...


A na ten problem to jest proste rozwi±zanie. Sklep, tam znajdziesz wszystko co Opeth nagra³.  :)


Nie widzê potrzeby by kupowaæ od razu ca³± dyskografiê zespo³u, który poznajê. :) Ale gwarantujê Ci, ¿e wszystkie uwielbiane przeze mnie albumy kolekcjonujê w orgina³ach, na które muszê czasami d³ugo oszczêdzaæ... bo jak tu ju¿ kto¶ zaznaczy³, ceny s± czasami okropnie wysokie jak na kieszeñ studenta... niestety. :(

Dziêkujê Wam za typy dobrych utworów, szczególnie obywatelowi Bielska - Bia³ej, który jednak da³ siê przekonaæ. :) Jeszcze raz dziêki!!! :)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Nowy fan Opeth.
« Reply #7 on: 2006-07-08, 17:31:28 »
ozeh, zdrajco :P
True Pagan Winter Crew

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Nowy fan Opeth.
« Reply #8 on: 2006-07-08, 20:06:11 »
No co?

;D
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Propheti

  • Guest
Nowy fan Opeth.
« Reply #9 on: 2006-07-11, 14:29:32 »
Quote from: Harlequin
I kto ma te 60 z³, ¿eby sobie kupiæ oryginaln± p³ytê?



Zaczyna siê.  :kulkaw³eb:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Nowy fan Opeth.
« Reply #10 on: 2006-07-11, 15:47:32 »
O, Prorok wróci³  8)
...If I call will you come and will you save me?

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Nowy fan Opeth.
« Reply #11 on: 2006-07-11, 15:53:29 »
Quote
Taa, ciekawe który sklep...


Np. Music Corner
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Nowy fan Opeth.
« Reply #12 on: 2006-07-11, 22:48:06 »
Ja siê zakocha³am w Face of Melinda [Still Life] od pierwszego us³yszenia... jest lekko jazzuj±ce i naprawdê kochane. A Fair Judgement [Deliverance] te¿, jak przednówca który¶ ju¿ pisa³, polecam.
Co do Torunia to w Media Markt ostatnio widzia³am Still Life, Ghost Reveries i Deliverance. Enjoy :D

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Nowy fan Opeth.
« Reply #13 on: 2006-07-11, 22:59:58 »
Na dworcu w Katowicach  :twisted:  da siê od czasu do czasu znale¼æ jakie¶ p³ytki, czasem nawet prawie komplet, za jakie¶ 55 jedna, wiêc nie tragicznie. Zapraszam, wspomnienia bezcenne (nie wiem czy jest brzydsze miejsce na ziemi  :roll: )
wszystko, co sko¶ne.

Sukubus

  • Posts: 127
  • Karma: +0/-0
Nowy fan Opeth.
« Reply #14 on: 2006-07-12, 11:33:01 »
Quote from: veila
(nie wiem czy jest brzydsze miejsce na ziemi  :roll: )


oj jest , np. dworzec Centralny w Wasrzawie ;P

W Bia³ymstoku widzia³em tylko GR ;| wiêc ubogo

 

lofty-success