Author Topic: Kto wy¶le..?  (Read 6821 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

poczatkujaca

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
Kto wy¶le..?
« on: 2006-08-05, 19:37:17 »
Od razu przepraszam, ¿e robie taaki temat, ale mo¿e znajdzie sie kto¶ tak uprzejmy, by spe³niæ moj± malutk± pro¶be. Jestem pocz±tkuj±c± fank± Opeth, a raczej narazie niee mozna tego tak nazwaæ, bo znam kilka piosenek. Jednak bardzo mi sie podobaj±, by³am tez kiedys na koncercie w spodku, gdzie Opeth gra³o. Nie mam jak poznac wiecej piosenek, gdy¿ ich nie posiadam.  Moze ktos sie zlituje i mi wy¶le?? Naprawde nie mam kasy na p³ytem wyda³am ostatnio 400z³ na terarium dla zwierzaka.. A je¿eli chodzi o ¶ci±ganie.. moge scciagnac ale mi to zajmnie ca³e ¿ycie na tym kompie! Bardzo prosze o jak±¶ p³yte lub chocby pare piosenek

Nile

  • Guest
Kto wy¶le..?
« Reply #1 on: 2006-08-05, 19:38:37 »
Kilka s³ów kluczowych w google i juz sciagasz z serwisow jak megaupload.com czy rapidshare... Na forum jednak raczej nikt linkow nie bedzie podawa³.

poczatkujaca

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
Kto wy¶le..?
« Reply #2 on: 2006-08-05, 19:39:37 »
wiem co to megaupload.com ale jak sie z tego ¶ci±ga to juz nie wiem

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Kto wy¶le..?
« Reply #3 on: 2006-08-05, 20:27:38 »

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Kto wy¶le..?
« Reply #4 on: 2006-08-05, 20:39:09 »
mo¿e to tylko ja jestem ciamajda, ale wydaje mi siê, ¿e z Opethanego MySpace nie mo¿na ¶ci±gaæ, jedynie ods³uchiwaæ :roll:  próbowa³am kiedy¶ stamt±d zassaæ Bleak i nie wysz³o :|
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Kto wy¶le..?
« Reply #5 on: 2006-08-05, 20:52:30 »
No tak, w koñcu terrarium dla zwierzaka nie mo¿na ukra¶æ przez internet :P Dobra, to by³o z³o¶liwe, ale dra¿ni± mnie takie argumenty. :roll: Mo¿e kto¶ z Twoich znajomych s³ucha Opeth i ma p³ytki, które na pewno chêtnie po¿yczy? Bo na wysy³anie Ci p³yty poczt± chyba raczej nikt siê nie wykosztuje ;) (skoro ¶ci±ganie zajê³oby Ci wieki mniemam, ¿e chodzi o przesy³kê pocztow±?)

ps. Forum nie popiera piractwa, wiêc nikt nie wrzuci linków do piosenek a je¶li tak siê stanie, zostan± natychmiast usuniête.

Nile

  • Guest
Kto wy¶le..?
« Reply #6 on: 2006-08-05, 21:27:37 »
Kolega eBAT poda³ fajny sposób :mrgreen2:  :wink:
http://opeth.pl/forum/viewtopic.php?t=522

poczatkujaca

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
Kto wy¶le..?
« Reply #7 on: 2006-08-05, 21:38:32 »
nikt z moich znajomych nie s³ucha opetha ani nic podobnego, tylko techno i hh.. a nie jestem na tyle odwazna by podejsc do innych metali  z mojego miasta (chociaz podejrzewam ze niewiele z nich s³ucha opetha) ale poradze sobie.. jak chcecie mozecie usunac temat chyba ze ja to zrobie (o ile to mozliwe) :roll: ale nawet jakbym chcia³a kupic wszystkie p³yty wszystkich zespolow ktore chce miec, to te 400z³ na terarium nawet by nie wystarczy³o ](*,)  mysle ze piractwo wcale nie jest z³e, ale jak uwazacie :oops: i tak napewno nie wszyscy z was maja wszystkie oryginalne p³yty opetha :mrgreen2: pozdrowki :wink:

i chodzilo mi o poczte mailow±, z maila sie szybko sci±ga

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Kto wy¶le..?
« Reply #8 on: 2006-08-06, 15:40:02 »
Niektórzy maj± jeszcze kasety oryginalne...   :wink:  Pamiêtacie, by³y kiedy¶ takie no¶niki...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

poczatkujaca

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
Kto wy¶le..?
« Reply #9 on: 2006-08-06, 16:28:21 »
o juz mam 4 p³ytki  :mrgreen2:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Kto wy¶le..?
« Reply #10 on: 2006-08-06, 20:14:43 »
Po lekturze Wolnej Kultury mo¿na mieæ mniejsze wyrzuty sumienia przy wymianie plikami :P Poza tym Mikael kiedy¶ powiedzia³, ¿e im nie przeszkadza, ¿e ludzie wymieniaj± siê ich muzyk±. JEDNAK wytwórnie p³ytowe maj± artystów w g³êbokim powa¿aniu i raczej nie podzielaj± ich zapatrywañ. W ka¿dym b±d¼ razie ka¿dy, kto potrafi czytaæ (a jak zna podstawy angielskiego, to ju¿ w ogóle jest mega) bez problemu jest w stanie obs³u¿yæ takie ¶ci±gawki jak eMule, SoulSeek, BearShare, Shareazza, Azureus (czy inne uTorrent) i multum innych. To naprawdê nie jest trudne, a muzyki tam siê wala od groma i ciut.
True Pagan Winter Crew

poczatkujaca

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
Kto wy¶le..?
« Reply #11 on: 2006-08-06, 21:35:22 »
minder---> w³asnie sci±gne³am z BearShare  :mrgreen2: mam juz 6 p³ytek :twisted:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Kto wy¶le..?
« Reply #12 on: 2006-08-06, 23:31:31 »
Quote from: poczatkujaca
minder---> w³asnie sci±gne³am z BearShare  :mrgreen2: mam juz 6 p³ytek :twisted:

no to juz jestes prawie w pelni wielka fanka :roll:

poczatkujaca

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
Kto wy¶le..?
« Reply #13 on: 2006-08-07, 10:45:06 »
ech po pierwsze: nie robie sie na si³e fank± Opeth, nie jestem ni± narazie i nie wiem czy bêdê. W temacie napisa³am ze jestem "poczatkujaca fank±'', ale napisa³am tez, ¿e "a raczej narazie niee mozna tego tak nazwaæ".  Nie martw siê, nie kupie sobie koszulki Opeth i nie bêde szpanowaæ na ulicy, ¿e tego s³ucham, wiec  "pseudo fanów" Opeth czy czego¶tam nie przybêdzie... Ale ka¿dy chyba zaczyna s³uchaæ jakiegos zespo³u w podobny sposób... Najpierw podoba sie kilka piosenek, potem poznaje sie reszte. Jezeli ta reszta sie nie spodoba, to najczêsciej przestaje sie s³uchac, a jak sie spodoba to sie staje fank±.. Mi ta reszta sie podoba, niektóre piosenki s± ¶wietne, inne mniej, ale jednak ca³okszta³t zespo³u jest ¶wietny... Nie mam zzamiaru katowaæ siê s³uchaj±c czego¶ co mi siê nie podoba. Ani udawaæ tego kim nie jestem, w tym wypadku fank± Opeth.
Jak tego masster nie mozesz zrozumiec to wspó³czuje  :|  I napewno nie postanowi³am ¶ci±gn±c tych p³yt dlatego, ¿e mi kto¶ poleci³ ten zespo³, bo na przyk³ad na koncercie wiêkszo¶æ mówi³a, ¿e Opeth by³ beznadziejny. Nie znam nikogo, kto tego s³ucha. To mój wybór i tobie nic do tego. Nie wiem w jaki sposób ty sie sta³es fanem..... nie musisz pisac, nie bardzo mnie to obchodzi. No i jakby kogo¶ to interesowa³o, nie zaczynam s³uchaæ Opetha po Dodzie.. Opeth to s³aby zespo³ lub odpowiednik tego co s³ucha³am wczesniej. Dziekuje za uwagê, b±dz nieuwagê. ¯egnam.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Kto wy¶le..?
« Reply #14 on: 2006-08-07, 12:09:30 »
oj poczatkujaca,nadinterpretujesz :)  mozesz chodzic w jakich chcesz koszulkach i sluchac muzy jakiej chcesz,mnie nic do tego.poprostu napisalas ze masz juz 6 plytek w jeden dzien,a moim skromnym zdaniem muzy Opeth nie mozna 'zglebic' w tak krotkim czasie tylko jest to proces wymagajacy wiekszej ilosci czasu  :twisted:  ale teraz widze ze mozliwe ze to ja zle zinterpretowalem.przeciez mozesz miec plytki na kompie i stopniowo je poznawac a nie wszystko na raz.bije sie w piers,mea culpa.wybacz jesli cie urazilem.mam nadzieje ze Opeth ci sie spodoba i dolaczy do grona twoich ulubionych wykonawcow,czego ci szczerze zycze! to tyle ode mnie w tym temacie :wink:

 

lofty-success