Author Topic: HunterFest 2006 - Relacje  (Read 26448 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #15 on: 2006-08-15, 19:27:13 »
Quote from: minder
djdioda, raczej to :P

Ju¿ poprawi³am, cierpliwo¶ci :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #16 on: 2006-08-15, 19:36:52 »
W³a¶nie dosta³em wiadomo¶æ od cochiego, ¿e 200MB zdjêæ jest w drodze :D
True Pagan Winter Crew

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #17 on: 2006-08-15, 19:41:39 »
=D&gt; wiêcej zdjêæ z Marchewa Crew!! <szczê¶liwa>

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #18 on: 2006-08-15, 19:47:11 »
A filmik z inteligêtn± rozrywk± z poci±gu siê tu znajdzie...?<niewinno¶æ w oczach>
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Sukubus

  • Posts: 127
  • Karma: +0/-0
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #19 on: 2006-08-15, 20:07:57 »
to i ja od siebie troche dodam ;]

Nie ukrywam, ¿e by³em tam w jaki¶ 90 % dla Opeth i fakt , ¿e nie zagraj± wielce mnie z³ama³ . Ale takie festiwale maj± to do siebie, ¿e przyje¿dza na nie "milion" zajebistych ludzi ;] i to g³ownie sprawi³o, ¿e by³o Marchwi¶cie-zajebi¶cie :D

Pozdro Dla wszystkich czcicieli Marchwi ;] szkoda tylko , ¿e razem nie wypili¶my ;P

Wsumie to wszystko ³adnie zosta³o opisane ju¿ ;]

i jako bonus kilka textów które mi w pamiêc zapad³y :
"wszêdzie dobrze, ale w toju nie zabardzo"
"spaæ ! jest godzina ja pierdole"
"tylko twardziele jedza martadelê"

i ten s³ynny koncert Opetha przy toi tojach 3 dnia ;P i ca³a fala "Waaaazaaap" ów :D

i kurde strasznie mi brakuje tej fioletowo-rózowej opaski na rêku :lol:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #20 on: 2006-08-15, 20:50:34 »
mimo ze nie bylo Opeth to i tak bylo spoko,z roznych innych wzgledow  :wink:
wiecej napisze za jakies dwa tygodnie bo zaraz wyjezdzam i nie mam czasu w tej chwili :(

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #21 on: 2006-08-15, 22:13:58 »
W sumie wszystko zosta³o zrelacjonowane. Ja tylko podziêkujê wszystkim obecnym, dziêki którym siê zacnie bawi³em, mimo braku tego po co tak naprawdê tam przyjechali¶my. By³o bardzo weso³o i chyba rzeczywi¶cie nikt nam nie uwierzy, ¿e alkohol to pili¶my tylko dla smaku. ;P

Ze swojej strony odechcia³o mi siê kogokolwiek obwiniaæ za odwo³anie dwóch najwa¿niejszych wystêpów tego Hunterfestu. Szkoda tylko, ¿e po odwo³aniu koncertu Opeth jako¶ zobojêtnia³em na pozosta³e wystêpy. Nie widzia³em Virgin Snatch, Decapitated, nawet poszed³em sobie z Amorphis i jako¶ niespecjalnie ¿a³ujê, a to dlatego, ¿e te wszystkie kapele mia³y byæ 'deserem' do g³ównego dania. Niedoci±gniêcia organizacyjno/sanitarne to ju¿ inna kwestia, której mi siê nawet opisywaæ nie chce.

Co do pogody to mam dwie foty z namiotu karasia. ;D




Do zobaczenia w Berlinie.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #22 on: 2006-08-15, 23:16:46 »
I ja za du¿o do dodania nie mam:) Mi³o by³o Was, choæ na krótko, poznaæ ;] Dla jasno¶ci ja to te co¶ co siê szwêda³o tu i tam z Sukubusem ;]

Po odwo³aniu Opeth reszta festiwalu sta³a siê dla mnie zbitkiem koncertów kapel które zupe³nie mnie nie interesuj±. Trochê to nie na miejscu bo jak bym chcia³a byæ na takim fe¶cie pojecha³a bym sobie na somfin lajk Woodstock i za darmo  :roll:

Tak wiêc mam nadzieje, ¿e osoba odwowiedzialna za t± klapê poniesie konsekwencje - w koñcu by³o nas kilka tysiêcy zawiedzionych  :roll:

To chyba tyle o tej porze - witam siê ³adnie na forum ^^ :*

PS. - pytanko: co mój kumpel Rob robi na jednej z fotek w wymienionej wyzej galerii? :D
O tu?

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #23 on: 2006-08-15, 23:33:04 »
witam :)

chcialbym wam wszystkim bardzo podziekowac za przyjecie nas do "wioski" ;)  i za wspaniale spedzony czas. to byla ta najlepsza strona festiwalu... poza tym swietne koncerty decapitated, amorphis i totem(o istnieniu ktorego nie mialem wczesniej pojecia, a teraz moge polecic wszystkim...)
organizacja niestety zawiodla na calej linii, od pola namiotowego przez toitoje (ciekawe co na to sanepid ;) ) az po sama organizacje koncertow (niektore zespoly mialy 2o min na przygotowanie sie i zagranie!!, ladnie to skwitowal koles z chainsaw "czlowiek zap....dala, flaki sobie wypruwa, zeby tylko przyjechac a daja mu czas na 3 kawalki.")
o opeth i children to juz nawet pisac sie nie chce...
mialem nadzieje na porzadny festiwal w polsce na ktorym mozna sie spotkac, posluchac ulubionych kapel i spedzic fajnie czas... ale widac daleko nam do takiej imprezy.
no coz zostaja zawsze festiwale zagraniczne.

[ Dodano: Wto 15 Sie, 2006 23:35 ]
Quote
Dla jasno¶ci ja to te co¶ co siê szwêda³o tu i tam z Sukubusem ;]


ooooooooooooo  kolezanka z flaga, ktorej odstapilismy miejsce na polu :)
witamy :)

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #24 on: 2006-08-15, 23:46:22 »
Cholera, a ja za szybko wyjecha³em jakie¶ 2 tygodnie wcze¶niej i nie zd±¿y³em siê w ¿aden sposób umówiæ siê z Wami na HF  :|
Dodam jeszcze kilka swoich uwag poza Waszymi:
Jak dla mnie gwiazd± ca³ego HF by³ Napalm Death, bez dwóch zdañ. Zagrali koncert mojego ¿ycia :mrgreen2: (dosta³em nawet dedykacjê do coveru 'Politicians' Raw Power  :mrgreen2: kto widzia³ koncert i s³ucha³ uwa¿nie, ten wie o co chodzi). Zagrali wszystko co najlepsze, pod scen± by³a totalna sieka, zero g³askania siê, tylko mosh jak cholera :mrgreen2:
¦wietne wra¿enie zrobili te¿ na mnie Toxic Bonkers, odwalili kawa³ ¶wietnej roboty. Mimo, ¿e przysz³o ma³o osób, by³ to jeden z najbardziej ¿ywio³owych wystêpów na HF. Z³apa³em nawet przypinkê :mrgreen2:
Kolejny ¶wietny koncert - Sick of it All, czyli gwiazda sceny HC. Super.
No i oczywi¶cie moje ulubione TSA (to ju¿ mój czwarty koncert) :mrgreen2: Fajnie by³o po¶piewaæ stare szlagiery z Piekarczykiem, który jak zwykle mia³ ¶wietny kontakt z publiczno¶ci± =D&gt;
Warto by³o te¿ zwróciæ uwagê na Alienacjê, która zaserwowa³a porz±dn± mieszanke grind/HC (nawet nie wiem jak to nazwaæ), mimo deszczu i ma³ej liczby ludzi pod scen±.

Plusem okaza³o siê odwo³anie Children of Bodom, bo wiêkszo¶æ ich publiczno¶ci zwia³a po drugim dniu. Efekt - Napalm Death jako gwiazda wieczoru! Kto chcia³, ten zosta³, wiêc nie by³o ca³ych gromad marudz±cych ludzi czekaj±cych z niecierpliwo¶cia na koniec koncertu.

Rozczarowania:
- j***** r***** (*@^%! pogoda
- brak Opeth, Corruption i Maroon
- wyj¶ciówki ](*,)
- nuda przy niektórych kapelach - Hunter (no przepraszam, mo¿e s± gospodarzami festiwalu, ale nudz± tak ¿e brzuch boli), Hurt, Proletaryat, reszty nie pamiêtam :| oczywi¶cie wiadomo, to tylko moje zdanie. O gustach siê nie dyskutuje.
- Niepotrzebne wy¶cigi modeli, rycerzyki, paintbole i inne bajery (by³oby wiêcej miejsca na namioty, albo nawet na dodatkowe toi-toie czy prysznice)

A w ogóle na którym polu namiotowym byli¶cie? Ja siê rozbi³em z kumplami na tym drugim (pod ma³± scen±)

Reasumuj±æ:
Dla mnie by³ to koncert Napalm Death z 3-dniowymi supportami :mrgreen2: i warto by³o![/b]

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #25 on: 2006-08-15, 23:51:43 »
Quote from: cochi


Quote
Dla jasno¶ci ja to te co¶ co siê szwêda³o tu i tam z Sukubusem ;]


ooooooooooooo  kolezanka z flaga, ktorej odstapilismy miejsce na polu :)
witamy :)


jak± k**** flag±?  :P  ja o czym¶ nie wiem?

fajne tu macie emotki - na moim forum chyba te¿ jakie¶ takie¶ bajery dorzucê ; D

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #26 on: 2006-08-15, 23:58:35 »
a to nie wy wymachiwalscie flaga gdanska???

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #27 on: 2006-08-16, 00:10:10 »
No ogólnie to my :P Tylko ¿e moja ekipa z któr± przyjecha³am siê rozbi³a ko³o Was a ja z Sukubusem gdzie¶ dalej - mneijsza o to :P

A flagê jedynie trzyma³am w poci±gu, kiedy jej kijkiem d¼ga³am kolegê z zdjêcia wy¿ej znajduj±cego siê wtedy na pólce na baga¿ ;p

jak zaczynam oftopowaæ to pseplasam ;]

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #28 on: 2006-08-16, 00:18:11 »
o to sorry :)
pamietam tylko ze temu koledze ze zdjecia mowilismy,  ze sie zwijamy i macie wolne miejsce...

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #29 on: 2006-08-16, 18:53:33 »
Link jest nie do tego zdjêcia... Ale to chodzi³o o tego ch³opaka z ró¿owym kaczorem na szyi? Je¿eli tak, to zrobili¶my mu zdjêce,  bo stwierdzi³am, ¿e to jest ch³opak, który wie co to znaczy prawdziwy mhoooooook <chodzi³o w³a¶nie o tego rhooshowego kaczorka, który by³ chyba najmroczniejsz± czê¶ci± jego garderoby..... >.

Buczyslawa, niestety Ciê nie pamiêtam...  Ale w ka¿dym razie pozdrowienia '||' MARCHEWA!
buckethead,  na pewno sie gdzie¶ widzieli¶my, chodzili¶my grup± i mówili¶my wszystkim z Opeth na piersi, ¿e Opeth nie gra...  i dla zabawy dodawali¶my, ze Childreni te¿... a potem siê okaza³o, ze wykrakali¶my :(

Co do marchewy.. Dzi¶ moja rozmowa z Fredem:
F: Zobacz jaki fajny ³uk, tak fajnie by bylo, jakby tramwaj wyje¿d¿a³ spod takiego ³uku...
K: £uki nie si± MARCHEWA
F: No tak, prawdziwa Marchewa jest piêcioramienna....

  :zaskoczenie:   :eee:  :wyszczerz:  :lol:
cochi, czekamy na zdjêcia :D

Aha jeszcze jedno... Przed Fear Factory  <cholera zagrali Archetype jak ju¿ sobie posz³am:(> chyba siê ch³opaki poczuli. Jak Fear Factory siê przygotowya³o do koncertu <karabin maszynowy rulez...> to w tle polecia³y 3 utwory Opeth.... The Moor, The Drapery Falls i The Baying of the Hounds...  
Najlepzsy by³  motyw jak z Juli± zaczê³y¶my piszczeæ i w ogóle jêczeæ, ¿e dopiero teraz, i do tego jeszcze The Drapery... to jaki¶ ch³opak konspiracyjnie zapyta³ drugiego "Ty... co to jest?!?" a drugi jeszcze bardziej konspiracyjnie "Opeth" :D:D:D