Author Topic: HunterFest 2006 - Relacje  (Read 26445 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #30 on: 2006-08-16, 20:24:35 »
zdjecia juz prawie sa na serwerze...
mialem male klopoty z netem (nasza kochana tepsa :) )
jeszcze tylko admin musi je ocenzurowac ;) i beda gotowe do ogladania...

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #31 on: 2006-08-16, 20:57:26 »
Czekam z utêsknieniem na zdjêcie Mindera z pêczkami... no, chyba, ¿e ocenzuruje.... to w takim razie poproszê takowe na maila :D

W³a¶nie wróci³am z zakupów... Przechodz±c obok pó³ki z piwami stwierdzi³am "kurcze, ciekawe czy jest... <tu moje oczy b³±dz±c po pó³kach zatrzyma³y siê i zarejestrowa³y nazwê> Heban!!"  Browary Jurand.. Wszystko siê zgadza!! Heban dostêpny jest w Toruniu!! i to w Polo Markecie :D :D

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #32 on: 2006-08-16, 20:58:08 »
tak, a ja wchodzê na forum dopiero teraz i wszyscy ju¿ wszystko powiedzieli :p

dodam tylko, ¿e przez ca³y HunterFest chodzi³em z powodu braku pewnej kapeli jak zombie i ogólnie czas jakos inaczej p³yn±³ i czu³em sie jak w innym wymiarze.  :P wielki podziêkowania dla ca³ej ekipy - dziêki wam jest co pamiêtaæ :D
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #33 on: 2006-08-16, 21:00:48 »
juz juz....
cenzura nie wykazale nic zdroznego w zdjeciach, wiec daje wszystkie jak leci...

http://cochi.fotosik.pl/albumy/42885.html

prosze bardzo :-)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #34 on: 2006-08-16, 21:13:27 »
No w³a¶nie - dziêki, sehl. Zapomnia³em powiedzieæ o biegu czasu w Szczytnie. Otó¿ tamte rejony charakteryzuj± siê zakrzywieniem czasoprzestrzeni :D Dotarli¶my na miejsce w okolicach 10. O 10:30 byli¶my ju¿ rozbici (niez³e tempo, nie?) O 11 poszli¶my zwiedzaæ miasto. Przesiedzieli¶my kupê czasu na molo gadaj±c o wszystkim i o niczym - jakie¿ by³o nasze zdziwienie, gdy okaza³o siê, ¿e jest godzina 13 gdy my¶leli¶my, ¿e ju¿ s± okolice 16. Sytuacja siê powtarza³a. Mogli¶my siedzieæ w jednym miejscu i rozmawiaæ "godzinami" po czym okazywa³o siê, ¿e minê³a po³owa zak³adanego czasu ;) Naprawdê symptayczny efekt. Niestety w dniu wyprowadzki czas przyspieszy³ niemi³osiernie :? Bez dwóch zdañ Szczytno jest zaczarowanym miastem :P

Poza tym przypomnia³em sobie zaskoczenie kontrolera biletów gdy zapyta³em go czy lubi marchewki :mrgreen2:
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #35 on: 2006-08-16, 21:22:35 »
Foty mindera z Kauflandu nasunê³y mi genialny pomys³... Jak komu¶ delikatnie daæ do zrozumienia ¿emy siê odp***? "Ssij marchew!" :D

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #36 on: 2006-08-16, 21:34:58 »
Tak ogl±dam te Wasze zdjêcia i ¿a³ujê ¿e siê nie zarejestrowa³am tu przed HF  :roll:

Na IMG_0979.jpg widaæ bezapelacyjn± gwiazdê i mistera Hunterfestu  :D Go¶c wlaz³ mi i Sukubusowi do namiotu i siê obna¿y³ - nie ukrywam ¿e na moje ¿yczenie  :mrgreen2:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #37 on: 2006-08-16, 22:10:08 »
Na forum HunterFestu znalaz³em jedn± z ciekawszych i najbardziej prawdopodobnych teorii dotycz±cych braku Opeth i CoB. Zgadzam siê z facetem w niemal wszystkich kwestiach poruszanych w jego po¶cie. Pozostaje tylko sprawa dlaczego uwalono najwiêksze gwiazdy, skoro mo¿na by³o upupiæ nieco "maluczkich". Pewnie nikt by siê nie obrazi³, gdyby wysiudano Hurt, Habakuk, HappySad czy Molly's Gusher (ale wtedy kanapki by³yby tylko zwyk³ymi kanapkami) :P
True Pagan Winter Crew

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #38 on: 2006-08-16, 22:33:53 »
o¿e¿, cochi, ty paskudo, jak mog³e¶ wrzuciæ te zdjêcia mnie z dwoma piwskami :twisted:  otó¿ pragnê zapewniæ forumowiczów, ¿e piwa by³y Mindera i jego brata, którzy w tym czasie  rozk³adali namiot Czarnej, ja tylko robi³am za przechowalniê :D  dobra, wiem, ¿e i tak mi nie wierzycie :mrgreen2: , ale tak by³o
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #39 on: 2006-08-16, 22:48:21 »
Quote from: Kekkai

buckethead,  na pewno sie gdzie¶ widzieli¶my, chodzili¶my grup± i mówili¶my wszystkim z Opeth na piersi, ¿e Opeth nie gra...  i dla zabawy dodawali¶my, ze Childreni te¿... a potem siê okaza³o, ze wykrakali¶my :(

Eee, ale ja nie mia³em koszulki Opeth (jedyna w której chodzê to taka z Damnation, ale jako¶ nie chcia³o mi sie jej braæ). Ewentualnie mogê dodaæ, ¿e pierwszego dnia mia³em bia³y t-shirt z ok³adk± 'blood inside' Ulvera, drugiego dnia koszuklê Antigamy na szarej bluzie z kapturem, to samo trzeciego dnia (tylko na koncercie Napalm Death mia³em bia³y t-shirt z logo Nasum). Mo¿e kto¶ mnie widzia³ :mrgreen2:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #40 on: 2006-08-16, 23:10:36 »
Quote from: b³êkitnokrwista
piwa by³y Mindera i jego brata, którzy w tym czasie rozk³adali namiot Czarnej, ja tylko robi³am za przechowalniê
Moje i o¿eha - to raz. Po drugie wyra¼nie widaæ, ¿e poci±gasz z jednej butelki (pewnie jeszcze mojej :twisted:). I co teraz, ha? RÓB KANAPKI, GODDAMMIT! :lol:
True Pagan Winter Crew

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #41 on: 2006-08-16, 23:40:33 »
oj kurczê, co to prohibicja czy jak :wink: ? Raz se poci±gnê³am, a cochi musia³ mi akurat wtedy cykn±æ fotkê. Wysz³am na m³odocian± alkoholiczkê :mrgreen2: I HAD PIWO THAT DAY! Ave marchew:)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

twisterx

  • Posts: 132
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://mz.risp.pl
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #42 on: 2006-08-16, 23:42:24 »
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d237628f5aad6246.html - minder gotów oddaæ ¿ycie za marchew  :D

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #43 on: 2006-08-17, 00:40:21 »
Quote from: minder
Zgadzam siê z facetem w niemal wszystkich kwestiach poruszanych w jego po¶cie. Pozostaje tylko sprawa dlaczego uwalono najwiêksze gwiazdy, skoro mo¿na by³o upupiæ nieco "maluczkich". Pewnie nikt by siê nie obrazi³, gdyby wysiudano Hurt, Habakuk, HappySad czy Molly's Gusher


Te¿ siê zgadzam z tym kolesiem, do¶æ obiektywny obraz wszystkiego da³.  A z t± kas± chyba te¿ trafi³. Co do zespo³ów s±dzê, ze by³o ich za du¿o. Podobno w Teleekspresie mówili, ¿e by³o ich 90.... I w ten sposób zrobili 2 powa¿ne b³êdy. Raz ¿e zespo³y mia³y za ma³o czasu, ¿eby zagraæ porz±dny koncert czyli 3-5 kawa³ków i spadajcie a dwa to kwestia wcze¶niej poruszana - mniej kasy dla gwiazd. No ju¿ nie mówiê, ¿e cz³owiek nie móg³ siê wyspaæ bo od 9 ju¿ rozkrêcali ma³± scenê... Po nocy z dzikimi krzykami WUZAAAAAAAAAAA to by³o bolesne.  

b³êktnokrwista, fotka z 2 piwami jest zabójcza!! :D :D Takie chyba sa najlepsze :D

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #44 on: 2006-08-17, 01:11:03 »
Przede wszystkim uwa¿am za absurd fakt, ¿e koncerty zaczyna³y siê ko³o 12 - zero klimatu, ludzie niewyspani, no po co to komu? Te pierwsze kapele i tak ma³o kto ogl±da³, wiêc spokojnie mogli parê(na¶cie) odpu¶ciæ, zgadzam siê tu w pe³ni z Kekkai. A WUUZAAAAA dzia³a³o mi na nerwy i tyle :evil:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

 

lofty-success