Author Topic: HunterFest 2006 - Relacje  (Read 26441 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #75 on: 2006-08-19, 11:55:08 »
A co siê bêdê pcha³? :P
Ja tu tylko sprz±tam... Poczekam do 100 posta i mo¿e wtedy ;)
Tak przsynajmniej z Tobinkiem zwiedzili¶my teren, napili¶my siê, jaki¶ kole¶ ze mn± sobie zdjêcie zrobi³ ( O_O ) a Ty sobie pogada³a¶ spokojnie :D
Serious Business...
www.nerdslife.pl

longhery

  • Posts: 191
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • moorwalking
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #76 on: 2006-08-20, 17:58:17 »
Quote from: Kea

w ogole to czuje sie poruszona tym, ze mnie w ogole poznaliscie  :oops:


wlasciwie to tylko Ciebie wczesniej (przed hf) spotkalem, no i mimo wszystko mialem watpliwosci, czy to Ty (ale krotko :P) - "napuszczenie" na Ciebie reszty forum dodalo mi pewnosci :)

pozdrawiam

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #77 on: 2006-08-20, 18:39:15 »
dajcie plz to zdjecie gdzie i jam jest :B
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #78 on: 2006-08-20, 18:57:57 »
Nie dawajcie jej... ;-)
Serious Business...
www.nerdslife.pl

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #79 on: 2006-08-20, 21:15:10 »
hej hej! w³a¶nie do domciu wórci³em i podzielê siê z wami moimi kiepskimi przemy¶leniami:
a wiêc po pierwszê chcê podziêkowaæ tym, którzy mi podziêkowali  :roll:
po drugie nie ma co siê rozpisywaæ - klapa jak nic, co dziwniejsze media w ogóle nic o tym nie pisa³y albo ja nie umiem szukaæ
g³owa i brzucho mnie bol± (bynajmniej nie od alko) wiêc darujê sobie marudzenie i po prostu pod³±czê siê pod opinie innych (bez wyj±tku)
Pozdrawiam!

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #80 on: 2006-08-20, 23:37:31 »
no to kolej na mnie :)
z ró¿nych, mniej lub bardziej dziwnych powodów nie dane mi by³o spotkaæ siê z Wami wszystkimi na festiwalu, nad czym ubolewam straszliwie (uwielbiam Marchewkê, nad czym z kolei ubolewa moja mama, bo nie ma co do zupy wrzuciæ, jak siê dorwê). mam jednak nadziejê, ¿e oddali¶cie i za mnie cze¶æ Wielkiej Marchewce :)

jak ju¿ dotar³am na miejsce i kole¿anka, która posz³a odebraæ bilet, powiedzia³a mi, ¿e Opeth nie zagra, to pomy¶la³am, ¿e to jaki¶ ¿art. pod³y sk±din±d. potem miniaturowe pole namiotowe przy schronisku. i siê zaczê³o... nie bêdê opisywaæ szczegó³ów, bo s± do¶æ trudne do zrozumienia, je¶li siê nie by³o uczestnikiem wydarzeñ. tak wiêc pomimo wielu niedoci±gniêæ (czyt. braku Opeth (!), lodowatej wody pod prysznicem, nied¼wiedziego chrapania w namiocie obok przez ca³± noc i dzieñ (?)) festiwal by³ chyba najlepszym ³ykendem ca³ych moich wakacji. kto¶ tu napisa³ (juz nie pamiêtam kto), ¿e mo¿naby pomin±æ Huntera i ich przynudzanie - to by³ najbardziej swojski koncert i chyba najbardziej go zapamiêta³am (bo huntersi kupuj± w biedronce :twisted: ).

i szkoda mi ludzi z Proletaryatu, bo na pewno s³yszeli te w±tpliwej piêkno¶ci epitety :| fajnie im siê pewnie potem gra³o...

fantastyczna atmosfera w schronisku, fantastyczni ludzie (z jednym wyj±tkiem, ale to nie ja mam problem), fantastyczne rozmowy przy zielonej herbacie o 4 rano, fantastyczna muzyka - tylko dlaczego to trwa³o tylko trzy dni...?
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Bloodbath

  • Posts: 19
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #81 on: 2006-08-22, 13:35:32 »
oczywi¶cie na pocz±tku nieziemsko siê wkurzy³am z powodu braku wiadomo kogo, ale nie jecha³am tam tylko dla opeth, wiêc nie by³o w sumie tak ¼le;>

ultur

  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
Odp: HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #82 on: 2006-09-21, 22:25:13 »
I kto by pomy¶la³ ¿e to wszystko przez Opeth! Bo zamiast zwabiaæ ludzi festiwalami na których nie wystêpuj± mogli by przyjechaæ i zagraæ normalny koncert. Dziwi mnie to bardzo, ¿e nie s± w stanie nic zrobiæ w tej sprawie, a przecie¿ w kraju nad Wis³± nie brak ich wiernych fanów  :?
Pain, makes me stronger
Everyday
Life is chaos
You gotta deal with it

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #83 on: 2006-09-22, 12:42:56 »
I kto by pomy¶la³ ¿e to wszystko przez Opeth! Bo zamiast zwabiaæ ludzi festiwalami na których nie wystêpuj± mogli by przyjechaæ i zagraæ normalny koncert. Dziwi mnie to bardzo, ¿e nie s± w stanie nic zrobiæ w tej sprawie, a przecie¿ w kraju nad Wis³± nie brak ich wiernych fanów  :?
Przed wyg³aszaniem w³asnego zdania [zawieraj±cego rzekome fakty] warto, a w tym przypadku nawet trzeba, zapoznaæ siê z dotyczasowymi wywodami i faktami. Przeczytaj wcze¶niejsze posty tego tematu.

ultur

  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
Odp: HunterFest 2006 - Relacje
« Reply #84 on: 2006-09-22, 18:36:15 »
Yhy, no rzeczywi¶cie nie ma w Polsce fanów Opeth  :wink:
Pain, makes me stronger
Everyday
Life is chaos
You gotta deal with it

 

lofty-success