Author Topic: Metalmania....  (Read 14580 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Metalmania....
« on: 2003-04-17, 14:41:51 »
a ja mam takie pytanko jak sie wam podobalo na metalmani...??
i jeszcze pytanie do Minder`a: moze pamietasz rozdawanie autografow przez necrobutchera z mayhem i czekanie na opeth....? ja stalem za Toba w kolejce i poszedlem jak anathema zaczela grac, doczekales sie w koncu Mikeal`a i spolki...?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Pamiêtem :)
« Reply #1 on: 2003-04-20, 14:15:07 »
Pamiêtam, pamiêtam. Chyba nawet odpisa³em Ci na mejla. Z reszt± nawet rozmawiali¶my potem jeszcze przed koncertem Opeth. Oczywi¶cie ch³opaki dotarli jakie¶ 5 minut po tym jak poszed³e¶ :? , podpisa³em wszystkie p³yty :twisted: i zrobi³em sobie zdjêcie z Lopezem i Peterem (jak tylko dorwê siê do skanera to polec± na Mourner's Cortner).
True Pagan Winter Crew

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #2 on: 2003-04-20, 21:31:26 »
no co za chamstwo....
nie dosc ze zdazyles na anatheme to jeszcze masz ich autografy.... :-))
zartuje oczywiscie, moglem jeszcze postac te 5 min
mowi sie trudno.... ;-)

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #3 on: 2003-04-26, 18:51:09 »
a mnie niestety na MM nie bylo  :cry: .... shit. a to dlatego ze sasiad z ktorym mialem tam jechac zlapal jakas cholerna grypke, a starsi powiedzieli ze sam nie pojade bo nie jestem pelnoletni. A tak bardzo chcialbym zobaczyc The drapery falls na zywo....
Moze kiedys sie uda :)
...and I cry, I knew she had lied...

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #4 on: 2003-04-26, 22:10:26 »
To mo¿e kto¶ kto by³ na MM opisze nam tutaj szczegó³owo koncert Opeth'a? Ciekawe czy kto¶ zbootlegowa³ ten gig.
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Relacja z koncertu Opeth na MM2003
« Reply #5 on: 2003-04-27, 12:38:19 »
Quote from: ParaSoul
To mo¿e kto¶ kto by³ na MM opisze nam tutaj szczegó³owo koncert Opeth'a? Ciekawe czy kto¶ zbootlegowa³ ten gig.

Ja by³em :D
Koncert by³ stanowczo za krótki jak na jedn± z gwiazd wieczoru, a ju¿ szczególnie jak na go¶cia specjalnegp. Grali przez standardowe 40 minut (i to z winy organizatora, który przeci±gn±³ poprzednie koncerty  :evil: ) Zagrali najpierw "Godhead's Lament" i ju¿ szaleñstwo.  :twisted: Co¶ fantastycznego. Publika ¶piewa³a chórem niegrowlowane kwestie. To by³ pierwszy koncert (drugim by³ koncert Saxon), na którym publika wchodzi³a w rytm z klaskaniem  8)
Po pierwszym kawa³ku dostali zajebist± polsk± flagê z wymalowanym swoim logo. Peter powiesi³ j± na g³o¶niku i wisia³a tam do koñca koncertu (potem zabrali j± ze sob±).
Drugim kawa³kiem by³o "The Drapery Falls" i znów to samo, ¿ywio³owo na scenie, ¿ywio³owo na p³ycie. Realizator d¼wiêku na pocz±tku odci±³ Peterowi gitarê, ale Mikael natychmiast genialnie to zatuszowa³ - pe³ny profesjonalizm ze strony ch³opaków (czego nigdy nie powiem o Metal Mind, muthaphuckers  :evil: ). Nastêpne w kolejce by³o "Deliverance". No po prostu wyjeboza. Nie mam s³ów. Potem mieli zagraæ co¶ z "Damnation", ale poniewa¿ czas ich goni³ przeszli od razu do "Demon of the Fall". Publika oszala³a. Dziwiê siê, ¿e nie by³o ofiar, bo pod scen± dos³ownie szala³o tornado.
Niestety po tym kawa³ku zakoñczy³ siê kocert bogów metalu  :cry:
Podobno potem mo¿na by³o jeszcze bez problemu zrobiæ sobie w hallu zdjêcia z Peterem; nie sprawdza³em - nie by³em w stanie :)

Acha: ca³y festiwal ma siê ukazaæ na DVD.
True Pagan Winter Crew

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #6 on: 2003-04-27, 13:13:07 »
Takie relacje to lubiê. A to ¿e ma siê ukazaæ MM na DVD to pierwszy raz s³yszê  :roll: Fajna sprawa  :D  Nie wiem czy to prawda, ale podobno Opeth zachowywa³ siê na scenie bardzo statycznie, zero ruchu, moshu   :?  - tak przynajmniej pisz± niektóre webziny.
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
metalmania....
« Reply #7 on: 2003-04-27, 17:58:19 »
Quote from: ParaSoul
Nie wiem czy to prawda, ale podobno Opeth zachowywa³ siê na scenie bardzo statycznie, zero ruchu, moshu   :?  - tak przynajmniej pisz± niektóre webziny.

Lies!! That's all filthy LIES!! :evil:
A tak na serio: who the phuck cares?? Ch³opaki dali dobry koncert. Herami trochê pomachali (g³ównie Mendez w swoim stylu prawy-do-lewego, ale Mikael te¿ co¶ tam pomacha³). Na pewno byli bardziej statyczni ni¿ np. Marduk to inna bajka, a Saxon to starzy wyjadacze (kurde, ich pa³karz ¿onglowa³ pa³eczkami w trakcie bêbnienia  :shock: ) Za to nikt na scenie siê tak szczerze i jednocze¶nie skromnie nie u¶miecha³ jak Peter (przy okazji rzuca³ po ka¿dym kawa³ku piórkiem w publikê). No, mo¿e Anathema jeszcze gra³a bez pozerstwa.
True Pagan Winter Crew

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #8 on: 2003-04-27, 18:06:15 »
Uff, to dobrze ¿e filthy lies. Mo¿e niektórzy co pisz± relacjê nic nie wiedz± o danym bandzie b±d¼ go po prostu nie lubi± i pó¼niej takie smuty pisz±, ¿e cz³owiek siê tylko ³apie za g³owê  :x
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #9 on: 2003-04-28, 13:52:06 »
coz moge dodac do tak swietnej relacji z koncertu :-)
koncert rzeczywiscie byl za krotki 4 kawalki to naprawde malo...
ale musze przyznac ze bylo to cos niezwyklego... to byl moj pierwszy koncert opeth (mam nadzieje ze nie ostatni :-) niestety nie dane mi bylo ogladac opeth w megaclubie z cradle of filth (chociaz bylem pod megaclubem, nawet moglem miec bilet ale organizatorzy nie postarali sie za bardzo i nawet wszyscy ludzie z biletami nie weszli :-\  
nie moge powiedziec ze chlopaki nie ruszali sie po ale nie bylo jakis przerw miedzy utworami jakie np robili Vince i Danny z anathemy wedlug mnie bylo spowodowane pospiechem, widac bylo troche ze Mikael nie jest zbytnio zadowolony z racji braku czasu... jak powszechnie wiadomo srednia dlugosc kawalka opeth to 1o min (moze oprocz damnation ;-) wiec zeby sie zmiescic w tych marnych 4o min musieli sie troche sprezyc...
ale i tak byl to jeden z lepszych koncertow jakie w zyciu widzialem (a bylem juz na paru ;-))

Shadow

  • Posts: 23
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
metalmania....
« Reply #10 on: 2003-04-29, 14:29:14 »
:twisted: Jak dla mnie to byl najlepszy wystep na Metalmanii
 A z Peterem rzeczywiscie mozna bylo sobie pogadac i zrobic zdiecie po koncercie bowiem zjawil sie na plycie w spodku jak gral Saxon. W zasadzie byl tam pzrez caly ich koncert, rozmawial z fanami, dawal autografy i takie tam :) (hehe sama mam z nim zdiecie), swoja droga barzdo sympatyczny czlowiek i choc nie znam zbyt dobrze angielskiego (nie na tyle zeby swobodnie rozmawiac) w zasadzie nie czulam przy nim zadnej tremy.......szkoda, ze tylko on wyszedl do fanow:(
Potem widzialam jak jeszcze krecil sie troche po plycie jak gral Samael:)

Teraz nazlezy trzymac kciuki aby przyjechali do Polski na "pelnowymiarowy"koncert jak beda promowac Damnation pod koniec roku :D

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #11 on: 2003-04-29, 14:41:12 »
kurde a ja ich szukalem na saxon po calym spodku... tylko nie na plycie ;-)
a przed samaelem rozmawialem z Dannym i Vincentem z anathemy to naprawde wyluzowani goscie... bardzo narzekali na to ze mieli malo czasu na scenie, ale obiecali ze zjawia sie jak najszybciej z pelnym koncertem :-)
jak kogos interesuje to na anathema.rockmetal.art.pl mozna sobie zobaczyc jak graja w pokoju w jakims hotelu forgotten hopes... naprawde warto :-))

Shadow

  • Posts: 23
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
metalmania....
« Reply #12 on: 2003-04-29, 14:51:45 »
hehe...troche OT sie robi......ale kilka slow o Anathemie
Z tej strony mozna tez sciagnac mp3-ki z ich wystepu na tegorocznej Metalmanii:)

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #13 on: 2003-04-29, 14:55:08 »
wlasnie mialem to napisac... ;-)
ale Shadow mnie uprzedzila  :evil:

tyciu

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
metalmania....
« Reply #14 on: 2003-05-03, 12:08:39 »
a o tym DVD to jeszcze cos wiecej wiadomo? napewno bylyby na nim max.2 kawalki opeth tak sadze ,ale nic nie slyszalem o tym by to bylo rwejestrowane na dvd ale na vivie polskiej byla relacja podobno
" ... and the night sets forever.."

 

lofty-success