Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Czego Wam najbardziej brakuje na forum?

(1/32) > >>

minder:
Zakładam ten wątek, żebyście mogli podawać jakich funkcjonalności najbardziej Wam brakuje. Proszę pisać tylko takie, które nie zostały już wymienione (ewentualnie komentować rozszerzając opis funkcji).

Jeśli jakaś funkcja występuje lub zostanie dodana, to dany post będzie edytowany i pojawi się odpowiednia adnotacja.

Uwagi odnośnie szablonu nie są dla mnie kluczowe.

Możecie stopniować funkcje w skali 1-5 (1=a taki tam bajer, 5=nie mogę bez tego żyć!).

Wszelkie posty niezwiązane z tematem będą usuwane - lojalnie ostrzegam. Tutaj walimy samymi konkretami.

Jak na razie:

* Szybka odpowiedź - można włączyć w opcjach swojego profilu. (2)
** Uśmieszki i skróty do BBCode przy szybkiej odpowiedzi. (2)

* Zaznaczanie nieczytanych postów podczas przeglądania wątku. (5)

* Zaznaczanie nieczytanych wątków odpowiednią ikoną. (4)

* Zaznaczanie działu jako przeczytany dopiero po przeczytaniu wszystkich wątków. (4)

ozeh:
Takie pierdółki, można się nimi zająć po poważniejszych zmianach:


* mały błąd ortograficzny w "Nowe nie przeczytane wątki" ;D (a może nie? ;P) to nie jest błąd
* może jakiś odstęp (jednego wersu) standardowo po przytoczonym cytacie (przejrzyściej)
* niektóre pozycje nie są przetłumaczone (np. "My Messages", "Mark Read", "Most Online Today")
* czas zalogowania można wywalić; na co to komu?
* tak samo można wywalić informację o tym czy ktoś jest online pod gwiazdkami rang nie to nie. sprawdzałem jak to wygląda i też mi się nie podoba, choć poprzednie forum miało tę funkcję
Nie bijcie, że takie pierdoły. Jak coś jeszcze znajdę to dopiszę. ;P

Czarna:
 :arrow: du¿ego wyra¿nego przycisku "odpowiedz" (3)
 :arrow: linków do forum/ dzia³ów pod spodem (5) ju¿ jest
 :arrow: informacji o pochodzeniu uzyszkodników (2) doda³am - djdioda

djdioda:

--- Quote from: ozeh on 2006-08-21, 17:25:45 ---czas zalogowania mo¿na wywaliæ; na co to komu?

--- End quote ---
¯eby¶ wiedzia³ jak bardzo jeste¶ uzale¿niony :twisted: Tobie to nie przeszkadza, a innym siê mo¿e spodobaæ. A byæ mo¿e nied³ugo nie bêdziecie mogli bez tego ¿yæ i jak znów zmienimy za parê lat forum bêdziecie marudziæ, ¿e tego nie ma  8)

Soja:
- mo¿liwo¶ci zmiany kolorystyki forum (wiem, marudzêêê)
- wywaliæ "p³eæ: " ( przenie¶æ sam znaczek obok nicka np. ) djdioda - zrobione i te gwiazdki ( po co to?, s± gwiazdki i rangi, jedno zbêdne )
- nie ma nigdzie napisane "polskie forum Opeth, czy forum Opeth". powinno byæ obok loga Marchew's Corner

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version