Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Czego Wam najbardziej brakuje na forum?

<< < (2/32) > >>

Luksor:
Nie uda³o mi siê uruchomiæ (odnale¼æ) opcji "szukaj - wszystkie posty z ostatnich 15, 30... min., 1, 2, 6... godz. 1, 2, 3... dni" itd. Czêsto z niej korzysta³em, przegl±daj±c co nowego na forum.
A tak generalnie to przestawiam siê na nowy "design". :)

djdioda:

--- Quote from: Jacek on 2006-08-21, 19:37:20 ---Nie uda³o mi siê uruchomiæ (odnale¼æ) opcji "szukaj - wszystkie posty z ostatnich 15, 30... min., 1, 2, 6... godz. 1, 2, 3... dni" itd.

--- End quote ---
Je¶li nie bêdzie w którym¶ z dodatków, to jest to kwestia odpowiedniego zapytania do bazy danych. Zapisujê na mojej d³uugiej li¶cie todo :P (a s± na niej nie tylko rzeczy zwi±zane z forum ;) )

edit: w sumie to w opcji Szukaj mo¿na znale¼æ posty z ostatnich x dni (ale tylko dni), mo¿e to na razie wystarczy.

veila:
do tego co minder napisa³ w pierwszym po¶cie (ja bym tam da³a same "5") jeszcze bym doda³a przenoszenie do nieprzeczytanych po naci¶niêciu na w±tek (bo wchodzi na 1 strone i sobie trzeba strzelaæ, na której jest pierwsza nowa wiadomo¶æ)

benetnash:
* po klikniêciu na temat powinno przenosiæ do pierwszej nieczytanej wiadomo¶ci a nie na pocz±tek tematu

minder:

--- Quote from: benetnash on 2006-08-21, 22:06:45 ---* po klikniêciu na temat powinno przenosiæ do pierwszej nieczytanej wiadomo¶ci a nie na pocz±tek tematu

--- End quote ---
W sumie od przenoszenia do najnowszych jest ikonka "nowe", ale macie oboje racjê - domy¶lne zachowanie powinno byæ takie jak piszecie. To raczej nie powinno byæ trudne do osi±gniêcia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version