Author Topic: Cytaty  (Read 162130 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vronah

• Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Cytaty
« Reply #30 on: 2006-09-13, 22:11:50 »
pamiętam gadkę jakiegoś wojskowego: odwrót to taki atak, tyle że w drugą stronę :]
selfbanned

manowce

• adhd
« Reply #31 on: 2006-09-13, 23:07:35 »
trochę kwiatków z filologii angielskiej UW:

Piotr Bański, Składnia

P.B.: (rozpakowuje soczek) Zacznę od tego z 'leader price'.
głos z sali: Smacznego!
P.B.: Mogę tego potrzebować...

P.B.: (patrzy w kalendarz) A my się za tydzień widzimy?
głos z sali: no... My przyjdziemy...

P.B.: (patrzy w kalendarz) To dziś mamy czwartek..? (po namyśle) Znaczy, że wczoraj była środa.
ktoś: To ciekawe co będzie jutro!

P.B: I might be wrong...which would surprise me...Nie żebym był nieomylny...

P.B.: Tydzień temu... Tak... W czwartek. W czwartek wyjechałem. Potem mnie nie było do wtorku. A we wtorek... W nocy nie spałem, bo byłem tutaj (?). I byłem śpiący. I dlatego nie sprawdziłem Waszych kartkówek.
głos z sali: Może dlatego, że jeszcze ich nie napisaliśmy?!!

P.B.: ooo nie, musiałbym mnożyć 5 przez 2...są rzeczy, których nie mogę robić w czwartki po południu.

ktoś: (pytanie o drzewko z syntaxu) No i co? Dobrze jest?
P.B.: Co? Znaczy... Tak tak już... Jest dopiero 5 dni po Sylwestrze to nie przesadzajmy...O, już prawie mi się obraz wyostrzył...

Elżbieta Górska, Morfologia

E.G.: (zdjęła folię z rzutnika, potem położyła ją znowu) Jeszcze ją zostawię na razie, bo słyszę szmery niezadowolenia, a ja bym nie chciała by ktoś stąd wyszedł z niepełnymi informacjami...
komentarz na sali (cicho): Trzeba było pomyśleć o tym półtorej godziny temu...

Bartosz Czaplicki, Pronunciation, Fonologia, Fonetyka (USA):

B.C.: zaczynamy fonologię i z góry uprzedzam, że pytania w stylu: “Po co my to w ogóle robimy?” są nie na miejscu.

B.C.: a co Pani ma taką minę? aha, rozumiem, taka Pani uroda...przepraszam, it was only a joke, ja tak czasem żartuję, miałem ostatnio ciężkie przejścia...

Jerzy Rubach, Fonologia:

J.R.: What’s your name?
P.: Piotr
J.R.: Do you know you have a terrible syllable structure? Do you suffer because of that?...

J.R.: każde słowo ma jakieś znaczenie. Przecież jak mówimy, to zawsze przekazujemy coś... No, chyba że mówi moja żona.

random:

Wstęp do językoznawstwa z panią Wałaszewską. Mówiliśmy o dialektach:

E.W.: Nie wiem, czy ktoś z państwa ma może kontakt z mieszkańcami starej Pragi... Oni wyrażają się w taki specyficzny sposób...
Ktoś z sali: "Oddawaj zegarek" ?
« Last Edit: 2006-09-13, 23:09:07 by manowce »
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam własne.

twisterx

• http://mz.risp.pl
« Reply #32 on: 2006-09-13, 23:12:54 »
"Wyłącz tego rzygającego faceta" - moja mama o wokaliście Deicide.

Vronah

« Reply #33 on: 2006-09-13, 23:19:36 »
o twisterx, przypomniałeś mi co moja starsza kiedyś powiedziała:
-Michał, chyba ci się komputer psuje bo tak jakoś dziwnie brzęczy
-Mamo to jest Burzum :]
selfbanned

:Wreath:

• grumpy forum user
« Reply #34 on: 2006-09-14, 09:25:10 »
Moja mamusia nie zwracala nigdy uwagi na muzyke metalowa o dziwo natomiast jak kiedys weszla do mojego pokoju i uslyszala saczace sie z radia offspring zaczela krzyczec przerazona: 'wylacz te ryki' :lol:

Kekkai

• Mourner
  • *
  • kota
    • katie's wonders
« Reply #35 on: 2006-09-14, 10:50:38 »
Moja mama jak kiedyś weszła do pokoju a akurat lecial Emperor to powiedziała "Wyłącz tę śmieciarkę"

Skoro już jesteśmy przy filologii angielskiej ^^

UMK Toruń
Dr Fojt - Gramatyka Kognitywna (pozdrawiam, bardzo ciekawe zajęcia ^^)

- I otworzyła drzwi lewą ręką bo prawą miala zmioażdżoną przez spychacz.
- Są w sali!! Można zamknąć i podpalić!! <to.. było o nas..>
- Rekiny, biedne zwierzęta, rąk nie mają i od razu gryzą <o percepcji>
- Dr Fojt, jako że jest alternatywnie wysoki wlazł na krzesło by pokazywać NA ŚCIANIE elementy rysunku, które wyświetlane były przez rzutnik. Wygina się, ledwie dosięga tych elementów najwyżej. Po chwili rzuca na całą salę "Ja jednak jestem głupi", schodzi z krzesła, podchodzi do rzutnika i pokazuje bezpośrednio na rzutniku o co chodziło :).
- To już nie jest stół bilardowy, gdzie się kulki popychają :D

Whodo

• the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
« Reply #36 on: 2006-09-15, 09:39:25 »
o twisterx, przypomniałeś mi co moja starsza kiedyś powiedziała:
-Michał, chyba ci się komputer psuje bo tak jakoś dziwnie brzęczy
-Mamo to jest Burzum :]

o miałem tak samo, tylko akurat puściłem Tacie do pasjansa, Williama Basinskiego:
T: - chyba się komputer zacią... ale myszka jeszcze chodzi :P

manowce

• adhd
« Reply #37 on: 2006-09-15, 16:16:11 »
anglistyki UW c.d.:

Piotr Bański, Składnia:

podchodzi P.B. do dziewczyny siedzącej przy samych drzwiach sali, ręce trzyma za plecami. w zeszyt dziewczyny zerka, po czym pełnym przejęcia głosem oświadcza:
P.B.: ależ pani ślicznie kaligrafuje. naprawdę szalenie podoba mi się pani pismo.
dziewczę uśmiecha się promiennie, a P.B. wyciąga zza pleców szmatę do tablicy suchą jak wiór i pyta:
P.B.: czy mogłaby pani...?

P.B.: proszę państwa, jak dr Gozdawa wejdzie to oklaski, pan doktor uwielbia owacje i zawsze wtedy jest łatwiejszy egzamin.

P.B.: potrzymam ten sznureczek, bo to tak nie wypada, żeby wisiał na frazie rzeczownikowej.

P.B.: państwo niech robią ćwiczenia, a ja się zajmę tym, do czego zostałem stworzony.
wszyscy w oczekiwaniu podnoszą głowy, a dr sięga po ściereczkę i z namaszczeniem przystępuje do wycierania tablicy.

raz P.B. nad wyraz punktualnie pojawił się na zajęciach po czym dodał: nie, nie proszę państwa, proszę się nie łudzić, mnie tu jeszcze nie ma.

P.B.: wniosek z tego kawałka rozdziału ma być taki, że...noo...że fajnie jest!

P.B.: ja nie wiem za co państwu te piątki stawiałem.
tłum: jakie piątki?!!

ktoś: jak pan spędził Sylwestra?
P.B.: ...
ktoś: pan nie pamięta!
P.B.: pamiętam doskonale! zagryzałem limonką! bardzo dobra rzecz taka limonka!!

ktoś: a pan co by zrobił, jakby pan dostał na egzaminie takie zadanie?
P.B.: no, pewnie bym opisał na marginesie wszystkie swoje przeżycia.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam własne.

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #38 on: 2006-09-15, 17:25:11 »
manowce, chyba zacznę studiować anglistykę - tylko i wyłącznie dla takich cytatów :D
True Pagan Winter Crew

Vronah

« Reply #39 on: 2006-09-16, 23:20:44 »
To mi się bardzo spodobało:

Music is enough for a lifetime, but a lifetime is not enough for music - Sergei Rachmaninov

selfbanned

Unas

• Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
« Reply #40 on: 2006-09-16, 23:48:03 »
Cytaty z mojego wychowawcy Tytusa (historyk):

- Częstowany przez Zuzię Kindler cukierkami: "O, Kindler z niespodzianką!"

- na lekcji, nie dosłyszawszy czegoś: "Nic nie słyszę, bo połknąłem głuchą myszę"

- o druidach na historii: "I oni się nigdy nie myli, a fuj!"

- w lesie: "Widzicie ten znak? To jest... miś. Bo.. tu sa misie.. I te misie was mogą zjeść! Uważajcie..."

- na lekcji: "I Napoleon wszedł - uwaga, teraz użyję paraleli litercakiej - jak burza"

- na wycieczce szkolnej: "Musimy szybko wracać na ognisko. Bo spadnie nam deszcz na kiełbasę. I będziemy mieli kiełbasę... mokrą... "

- na godzinie wychowawczej: "Byłem w takim zoo strusiowym i tam były takie strusie i wiecie one mają takie głowy i takie szyje... i takie nogi ooo! i one są za taką siatką i tak się idzie, idzie patrzy się na strusia i patrzy aż tu nagle... siatka się kończy! nie żebym się bał, ale... I patrzy się tak strusiowi prosto w te jego strusiowe oczy."

- na wyjeździe historycznym w Gdańsku, o koledze: "O, bo Leszek to jest taki sportowiec. Ja jestem pewien, że on by przeszedł po dnie zatoki z Gdańska na Hel. I tak by szedł i szedł... Mało tego, myślę, że nawet by do Sztokholmu tak doszedł... Hehe..."

- o jakiejś francuskiej nazwie: "I hmmm.. tego nie umiem wymówić... Ale wiem, że są tacy, co by potrafili, bo francuski, że tak powiem, wyssali z mlekiem matki [patrzy na francuskojęzycznego ucznia]. [kilkanaście sekund] To mi się udało, prawda?"

- o innej francuskiej nazwie: "Lepfpfblerererrffff... hihi"

- podczas Dnia Kobiet: "Dzisiejszą lekcję chciałbym zacząć od oświadczenia. Otóż ja... bardzo lubię dziewczyny!!! ... I tu mam takie cukierasy dla nich..."

- na oczywisty komentarz ucznia: "Otóż mój komentarz będzie taki: jestem przekonany, że niewątpliwie prawdą jest... że twój komentarz jest niezwykle trafny!"

- na historii: "Hitler i Stalin to byli baardzo niegrzeczni chlopcy. No ja myślę, że pod tym względem to im nie dorównujecie."

- ulubiona zagadka: "Zielone i poluje na myszy: żaba sierota wychowana przez kota"

Ostatnio Tytus przed powiedzeniem żartu w klasie ostrzega: "Uwaga, dowcip!"
[under construction]

Juzef Le Dragon

• Guest
« Reply #41 on: 2006-09-17, 15:36:17 »
Moja znajoma na imprezie: Są dwie opcje - albo frytki są wczorajsze, albo impreza do dupy, bo rzygać mi się chce.

aibrean

• Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • nr 932
« Reply #42 on: 2006-09-17, 21:06:34 »
Unas, już lubię twojego historyka, rozkłada Batmana na łopatki jeśli chodzi o konferansjerkę :lol: :lol: Nasz wspólny z Veilą kolega strzelał czasem hasła w podobnym stylu, ale miał wtedy 14 czy 15 lat... :roll:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #43 on: 2006-09-17, 22:09:59 »
Zaiste, historyk zacny. Widać, że nauczyciel z powołania :) Miałem na studiach faceta od mechaniki, który uprawiał podobny kabaret, ale jego się nie da cytować bez gestykulowania. W sumie jest on moją inspiracją i staram się sprzedawać niektóre jego patenty na swoich lekcjach ;)
« Last Edit: 2006-09-17, 22:14:41 by minder »
True Pagan Winter Crew

Vronah

« Reply #44 on: 2006-09-17, 23:08:01 »
właśnie wymyśliłem i mi się podoba:
want oral sex? my life sucks for free...
:/
selfbanned