Author Topic: Cytaty  (Read 176053 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Cytaty
« Reply #45 on: 2006-09-18, 00:50:11 »
Dobre :D chociaz niezbyt pozytywne.

Rozmowa ze srodka nocy, jakies 22h temu:
<ja> Hubert! Spisz?
<brat> mhm...
<ja> Wiem juz, czym zapchalam partycje systemowa!
<brat> no...?
<ja> Albo nie...

A poza tym ostatnio madrosci padaja z moich ust jedna za druga. Ale takie prawdziwe:
 -> Albo sie jest cierpliwym i slucha sie ludzi, albo sie ich morduje.
Godne Nietzschego ;)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Cytaty
« Reply #46 on: 2006-09-18, 17:34:14 »
Unas, ju¿ lubiê twojego historyka, rozk³ada Batmana na ³opatki je¶li chodzi o konferansjerkê :lol: :lol:

¯eby¶ jeszcze widzia³a jego fizys i artykulacjê. Jego teksty nabieraj± wtedy nowego wymiaru.

Znowu na dzisiejszej historii, ale tym razem kolega:

[rozmowa dotyczy testamentu Lenina]
kolega: Czy móg³bym siê wtr±cic i powiedziec jak zareagowa³ Stalin na fakt, ¿e w przyniesionym przez Krupsk± testamencie jest on przedstawiony w z³ym ¶wietle? Zreszt± z inicjatywy Krupskiej.

Tytus: Ooo Stasiu, wiesz co Stalin powiedzia³? No to w ramach dygresji podziel siê tym z nami.

kolega: Powiedzia³: Ta Nadie¿da to zawsze by³a stara ku*wa.

Ca³a klasa zaliczy³a w tym momecie pod³ogê.
[under construction]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Cytaty
« Reply #47 on: 2006-09-18, 18:17:42 »
Stara ¿yciowa prawda:

¯ycie jest jak partia szachów- raz posuwasz królow±, a raz bijesz konia!
...If I call will you come and will you save me?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Cytaty
« Reply #48 on: 2006-09-18, 20:34:13 »
Moja obecna polonistka o zagrzybionej ¶cianie w naszej klasie :

Co to jest? GRZYB? No bo wy wiecie, ¿e to jest szkodliwe – siedzieæ w pomieszczeniu z grzybem? On ma te ZARODNIKI! I ZARODNIE ma! I te zarodniki siê z tych zarodni WYSYPUJ¡! MNO¯¡ SIÊ! I ROZMNA¯AJ¡ SIÊ! I tak siê NAMNA¯AJ¡! I tak INFEKUJ¡ wszystko. To znaczy teraz nale¿a³oby siê zastanowiæ… Bo je¿eli taki GRZYB dzia³a na cz³owieka TAK SAMO, JAK NA ¦CIANÊ, to PO PARU DNIACH mo¿emy mieæ wszyscy bardzo oryginalne, naturalne TATUA¯E! A te... SERKI PLE¦NIOWE s± bardzo drogie, prawda? To by oznacza³o, ¿e cz³owiek z tatua¿em jest BARDZIEJ WARTO¦CIOWY od cz³owieka bez tatua¿u…

zawsze mówi³am, ze moja szko³a jest pe³na ¿ycia - nawet na ¶cianach :?

ach, i jeszcze analiza wiersza, Staffa bodaj¿e :
No i ten poeta w wierszu mówi "Ja ju¿ was teraz zostawiê, odchodzê w za¶wiaty"
[w tym momencie dzwoni dzwonek, klasa zalicza zgon :D]

Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Cytaty
« Reply #49 on: 2006-09-18, 21:26:18 »
U mnie na AGH, po I roku zgromadzi³o siê do¶æ du¿o takich powiedzonek wyk³adowców. :) Oto:

Dr Mateusz Wo¼niak, matematyka dyskretna:

- "A teraz podyktujê pañstwu definicjê, która siê nikomu do niczego w ¿yciu nie przyda. Jako co¶, co siê w ¿yciu nie przyda wchodzimy w zakres humanizacji studiów."
- (patrz±c na salê do¶æ poka¼nie wype³nion± ludem, wytrzeszczaj±c przy tym oczy) "Czy ja mówi³em, ¿e wyk³ad jest nieobowi±zkowy??"
- "Ten warunek jest WKW. A wiedz± pañstwo co to jest WKKW? Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego..."
- (po podyktowaniu definicji, sformu³owanej nieelegancko) "Mówi³em, ¿e to przedmiot humanistyczny. Zadanie domowe - napisaæ to po polsku"
- (napisa³ na tablicy nazwisko wêgierskie w dope³niaczu, ale bez kreseczki) "Tylko nie my¶lcie, ¿e siê pomyli³em! W jezyku wêgierskim nie u¿ywa siê kreseczek przy nazwiskach. Mówie, wam to, bo mo¿e my¶licie, ¿e siê pomyli³em. W wêgierskim nie u¿ywamy kreseczek przy nazwiskach. I byc mo¿e jest to jedyna przydatna rzecz, jak± wyniesiecie z tych zajêæ."
- "...No có¿... zosta³o nam jeszcze 15 minut a ja skoñczy³em. Nie pozostaje mi nic innego jak odwo³aæ siê do mojej turystycznej teorii edukacji: Otó¿, gdy spacerujecie po górach, widzicie czêsto tak± tabliczkê: [rysy 3h]> /*rysuje na tablicy*/ w polsce, jak widzicie, skrót od godzina to h. No wiêc co taka tabliczka oznacza? Otó¿, ¿e je¿eli PRZECIÊTNY turysta bêdzie szed³ t± tras± z PRZECIÊTN¡ prêdko¶ci± w PRZECIÊTNYCH warunkach pogodowych, to ma szanse doj¶æ na szczyt w 3 godziny. No ale, je¶li turysta jest SUPER, i nie idzie przeciêtnie bêdzie prawdopodobnie na tym szczycie prêdzej. Otó¿ na tej uczelni dziekan zak³ada ¿e wystarczy PRZECIÊTNIE 1.5 godziny na ten wyk³ad. Reszty chyba t³umaczyæ nie muszê, do widzenia pañstwu."
- "Dzisiaj bêdziemy siê zajmowaæ seksem. Zauwa¿cie, ¿e problemy seksu omawiamy po problemach ma³¿eñstwa (znacz±ce spojrzenie). Problem mo¿na omawiaæ z ró¿nych perspektyw. My siê dosyæ zbli¿ymy do Playboya. Od razu zaznaczam, ¿e bêdziemy mówiæ o seksie tylko w kontek¶cie rozmna¿ania i to rozmna¿ania zwierz±t. A dok³adniej królików (mówi³em, ¿e bêdzie blisko Playboya)." Za chwilê napisa³ na tablicy Ci±g Fibocciego. Po pewnym czasie spojrza³ na tablicê i stwierdza: "Ale jak to jest napisane? Fi-bo-cci-ego... ¬le. Ort (napisa³ obok drukowanymi literami ORT!, przekre¶li³ wyraz). Kto to pisa³!? Tragiczna ortografia."
- przyszed³ 10 min pó¼niej popatrzy³ na zegarek i powiedzia³: "Zaczêlimy trochê pó¼niej, wiêc ¿eby by³o sprawiedliwie to skoñczymy wcze¶niej".
Na koniec wyk³adu: "No, uda³o nam siê koñczyæ wcze¶niej wiêc za tydzieñ dla symetri zaczniemy pó¼niej"

Dr Marek Gajêcki, wstêp do informatyki:

- "Kto tego nie wie, ten ju¿ nied³ugo siê dowie, albo ju¿ wie"
- (pokazuj±c przyk³ad programu napisanego w Iconie /taki jêzyk programowania/) "Je¶li chodzi o sk³adniê Icona, to je¶li kto¶ zna C i Pascala i wypi³by za du¿o piw, to tak w³a¶nie mniej wiêcej napisa³by program"
- (podczas egzaminu) "Mo¿ecie mieæ jedno pytanie odno¶nie egzaminu: Kiedy bêd± wyniki. Odpowied¼ brzmi: Nie wiem."

Dr Janina Niedoba, analiza:

- (po przeprowadzeniu dowodu na 4 tablicach) "Jak pañstwo widzicie, ten dowód nie jest trudny (ryk ¶miechu na sali) To znaczy metodycznie ..."
- "S³yszycie ten cudzys³ów w mojej sumie?"
- "tutaj dowód jest bardzo pro¶ciutki: BO TAK"
- "Mam nadzieje, ¿e ju¿ siê od dawna uczycie do egzaminu"
- "Dzieñ przed egzaminem ju¿ siê nic nie uczcie, odpocznijcie"

dr Boryczko, UNIX:

- na æwiczeniach (wyja¶nia³ sk³adniê pisz±c na tablicy): "Tutaj obowi±zkowo musi byæ spacja... [po chwili namys³u] Zaznaczê to tak. Mam nadziejê, ¿e nikt nie bêdzie szuka³ trójk±cika na klawiaturze."
- "Zgodnie ze star± studenck± zasad±- im pó¼niej zaczniemy, tym prêdzej skoñczymy"

dr Sêkowska, algebra:

- na którym¶ wyk³adzie (po zapisaniu jakiego¶ kosmicznego dowodu): "Tu nie ma nad czym my¶leæ, dlatego cz³owiek my¶li o czym innym."
- "(...) w tym dowodzie jest inny sposób rozwi±zania tego zadania z którego te¿ nie bêdziemy korzystaæ."
- kto¶: a od czego zale¿y zdanie egzaminu? p.Sêkowksa: aaa, to zale¿y od tego i tamtego.
- "No no, uwazaj. Taki prosty blad w obliczeniach robisz, bedziesz mial na egzaminie 1/5 (jedn± pi±t±) zadania ¼le i zamiast 10 punktów dostaniesz 0 "
- "A teraz bedzie przyklad bez przykladu. Byla sobie duza maciez kwadratowa ktorej wielomian charakterystyczny wyszedl i tak dalej". Czyj¶ komentarz: Mozna by tym straszyc dzieci.

dr Krzysztof Ku³akowski, fizyka:

- "kubu¶ puchatek wiedzia³, ¿e poza biegunem p³n i p³d s± jeszcze wsch. i zach., tylko ludzie nie lubi± o nich mówiæ"
- "¯eby wyja¶niæ powstanie galaktyk, musimy siê cofn±æ do 10^-10 sekundy po wielkim wybuchu. To jest inny sposób stwierdzenia, ¿e tego nie rozumiemy"
- mówi³ o masie cz±stek elementarnych. Niby ¿e proton ma masê 1 w jednostkach masy protonowej, czy jako¶ tak i strzeli³ tak± analogiê:" Moja waga wyra¿ona w Krzysiach wynosi 1 Krzy¶"
- na wyk³adzie podczas prezentacji maszyny parowej (by³ bardzo ni± podniecony) pyta³ sie wykonuj±cego do¶wiadczenie ile jeszcze bêdziemy czekaæ a¿ to zadzia³a, na co wykonuj±cy mu odp:
-w. "jak sie woda podgrzeje do 110 st C"
-prof. "a ile ma teraz?"
-w. "65 st C"
-prof. "a jak pan to odczytuje?"
-w. ze zdziwieniem "na termometrze"

mgr Ewa Cetnarowicz, Jêzyki i Techniki Programowania:

- "pamiêtajcie: tego wska¼nika nie wolno posuwaæ bo on jest sta³y"
- "Ja tu mam dzia³aj±cy wydruk."
- "W kodzie tego programu s± dwa b³êdy, z czego ja widze jeden"
- "te funkcje, co czytaj± i pisaj±"

dr Pawe³ Pietras, Algorytmy i Struktury Danych:
- stud: czy w alfabecie ³aciñskim s± polskie litery?
PP: a jak pan mysli?, ³aciñski to to samo co Rzymski, a zna pan jak±¶ nazwe Rzymsk± z polskimi literami?
stud: (po chwili namys³u) tak: np. Pi³at 
PP: :|

dr Marzenna Pytel-Kudela, równania ró¿niczkowe:
- "Niech pani dokoñczy ten przyk³ad. Jak siê nie chc± uczyæ to niech siê chocia¿ napatrz±, jak maj± zamiast tego Playboya ogl±daæ"
- Kto z pañstwa mia³ 6.0 z analizy w zesz³ym semestrze? (i tak dalej po kolei pyta³a siê o kolejne ocenki). No to ci co maj± 5.0 i 4.5, no bo z g³upolami to ja w ogóle nie rozmawiam (chodzi³o o tych co mieli poni¿ej 4.5 .....)
- "piszesz pan: dwie ca³e... nawias... nawias... nawias... nawias... " <- i to tak 64 razy na zajêciach
- "Pan ma d³ugie w³osy, a ja nie lubiê takich, wiêc musisz pan porz±dnie rozwi±zaæ zadanie, ¿eby mnie do siebie przekonaæ"
- "nie lubiê stawiaæ szóstek. jak mam tak± wpisaæ, to mi siê pióro psuje. pi±tek te¿ nie lubiê. najlepiej mi siê wpisuje dwóje. to tak jako¶ najprzyjemniej ". po czym postawi³a jednej osobie dwie szóstki za rozwi±zanie zadania.
- "[do jakiego¶ faceta, któy przyszed³ jej co¶ przynie¶æ]: i powiedz pan [tu nie mam pewno¶ci] dziekanowi [?], ¿e mo¿e ju¿ i¶c do domu. ¿e ja mu ka¿ê. [po chwili do nas]: no co, jest moim mê¿em, to mu mogê kazaæ, nie?"
- "Za moich czasów nikt by nie pomy¶la³ ¿eby na tablicy lew± rêk± pisaæ. Bo dzieci siê bi³o, jak sobie wymy¶li³y, ¿e nie bêd± pisaæ praw± tylko lew±. Ale teraz to jest nowoczesne wychowanie - lu¼ne..."
- "Dziewczyny to s± rozs±dne z natury. Jak jest g³upia dziewczyna, to bêdzie na Akademii filmowej albo na AWF-ie. A jak jest dziewczyna na informatyce, no to musi byc m±dra. Bo ch³opakowi to siê wydaje, ¿e jak gra w bryd¿a na komputerze, to jest informatykiem"
- komentuj±c b³±d rachunkowy w jednym z kolokwiów: "Takich b³êdów nie wolno pope³niaæ! To jest tak, jakby pan napisa³ "AGH" przez "ch"."
- student: - To ja mo¿e jednak zrezygnujê [z rozwi±zania tego przyk³adu - przyp. red.]
pani M.: - (No pan siê nie uczysz i w ogóle i ble ble ble) A do którego liceum pan chodzi³?
student: - Do pi±tego.
pani M.: - A gdzie?
student: - No tutaj w Krakowie.
pani M.: - To siê panu wydawa³o ¿e pan do pi±tki chodzi³e¶!!!
- poza tym opowiada³a historie o:
- kolesiu, który zamkn±³ siê w ³azience i udusi³ siê gazem z piecyka
- ojcu, który sam wychowywa³ syna, który, jak siê po¼niej okaza³o, trafi³ do wiêzienia
- ¿e trzeba w co¶ wierzyæ, bo dziêki temu ludzie nie zabijaj±

Jeszcze na koniec zaznaczê, ¿e ju¿ co najmniej dwa razy na joemonster by³y zestawy cytatów wyk³adówców z AGH w³a¶nie :D

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Cytaty
« Reply #50 on: 2006-09-19, 09:40:13 »
- "Dziewczyny to s± rozs±dne z natury. Jak jest g³upia dziewczyna, to bêdzie na Akademii filmowej albo na AWF-ie. A jak jest dziewczyna na informatyce, no to musi byc m±dra. Bo ch³opakowi to siê wydaje, ¿e jak gra w bryd¿a na komputerze, to jest informatykiem"
M±dre s³owa  :lol: :twisted:
A w ogóle to Wy macie szóstki na studiach?  :shock: U nas tylko 5.5 ;)
Chyba zacznê sobie zapisywaæ cytaty moich wyk³adowców, bo widzê, ¿e wiele ¶miesznych rzeczy wartych uwiecznienia ucieka bezpowrotnie :P

EDIT:
No i proszê, wesz³am na forum roku i ju¿ mnie rozwali³ jeden dialog:
-To co piszesz mowil chyba na wykladzie... ;-)
-moglby to powiedziec studentom, a nie 'na wykladzie'  ;P
 :lol:
« Last Edit: 2006-09-19, 09:59:09 by djdioda »

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Cytaty
« Reply #51 on: 2006-09-19, 10:38:09 »
Scena jest ocenzurowana, wystêpuj± w niej Osoba1, Osoba2 i Osoba3.
Osoba1: Jak siê nazywa³o to, co bogowie pili?
Osoba2: Erozja!
Osoba3: Erekcja chyba...
(ogólne zniesmaczenie)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Cytaty
« Reply #52 on: 2006-09-19, 11:02:48 »
A w ogóle to Wy macie szóstki na studiach?  :shock: U nas tylko 5.5 ;)
Co wyk³adowca/æwiczeniowiec to inny zwyczaj. A ka¿dy jest inny i ka¿dy na swój sposób ¶mieszny, same indywidua na tym AGH [albo mo¿e tylko na Informatyce...] s± :]
No i proszê, wesz³am na forum roku i ju¿ mnie rozwali³ jeden dialog:
Heh, ja w³a¶nie powy¿sze teksty skopiowa³em w z forum mojego roku, mamy taki specjalny w±tek pt. "Kwiatki wyk³adowców", urós³ ju¿ do 7 stron :)

longhery

  • Posts: 191
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • moorwalking
Odp: Cytaty
« Reply #53 on: 2006-09-20, 09:52:22 »
kumpel kumpla (stanowczo):
"takie jest moje zdanie,
a jak ci sie nie podoba, to w kazdej chwili moge je zmienic"

pozdrawiam

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Cytaty
« Reply #54 on: 2006-09-20, 11:08:37 »
Poniedzia³ek, egzamin poprawkowy z literatury GB, prof.:
kolejny termin jest we ¶rodê, wiêc jak skoñczycie pisaæ, mo¿ecie zacz±æ siê uczyæ... :]
selfbanned

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Cytaty
« Reply #55 on: 2006-09-22, 12:17:35 »
Ogl±dam z Renat± wiadomo¶ci. Pokazuj± pana prezydenta na jakim¶ zebraniu narodów zjednoczonych i pod urocz± bu¼k± p. Kaczyñskiego napis - H. E. LECH KACZYNSKI.
Renata: To H. E. to znaczy homo erectus?

Nile

  • Guest
Odp: Cytaty
« Reply #56 on: 2006-09-22, 18:56:03 »
> Cze,
> Moze takie pytanie by³o ju¿ mo¿e nie, alem nie znam odpowiedzi.
> Zapewne wielu z was kojarzy kawa³ek Behemotha Decade of Therion z p³yty
> Satanica. Kawalek zaczyna sie od APO PANTOZ KAKODAIMONOZ. Wie ktos z was
co
> to znaczy?? Bo szukam i patrze i ni bata nie moge wybadac.

W malej wiosce spia poganie
nasi bracia praslowianie

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Cytaty
« Reply #57 on: 2006-09-22, 21:01:44 »
to bodaj¿e grecki odpowiednik ³aciñskiego apage satanas! tylko ¿e z czasów pogañskich. Kakodemony to jakie¶ si³y nieczyste. w oryginale: Apos Pakos Kakodaimonos. behemoth wzi±³ tamt± wersjê z thelemy
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Cytaty
« Reply #58 on: 2006-09-26, 19:43:26 »
Na sesji RPG:
Postaæ dziewczyny wyruszy³a do Karczmy, a sama dziewczyna stwierdzi³a, ¿e idzie spaæ.
- To wy¶lij mi SMSa jak dojdê
- <mistrzyni gry w ¶miech> i co ma byæ w tym SMSie? "Teraz krzycz"?
- Ale ja nie krzyczê
- Ale chocia¿ trochê postêkasz?

"Bêdê siê BARDZO ba³ ¶wiata, za którego naprawianie ty siê we¼miesz."
kolega do mnie... po raz drugi uzna³am, ¿e potrzebujê terapii.

"-Nie idê tam, bêdê siê tam z nów czu³a jak babcia znaj±c ¿ycie
- Ee tam walniesz tapetê i nie poznaj± ile masz lat."
ehh Aoi jest szczery do bólu....

- I zobaczysz w akcji prawdziwego dewianta.... chyba to wypróbujê.
- No co Ty? Chcesz mieæ 20 lachonów na metr kwadratowy?
- o fak pokój 11 metrów... 220 lachonów O_O
- Zapro¶ kolegów, zam nie dasz rady 220 razy.
- No pewnie nie dam...
- Z reszt± ze 2 tygodnie by Ci to zajê³o
- w szkole mogliby siê o mnie martwiæ


<sorki za zberezieñstwa>

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Cytaty
« Reply #59 on: 2006-09-26, 22:24:10 »
Nie ma to, jak brat-admin:
<ja> Swiat jest brzydki, ludzie wstretni, a admini to debile.
<brat> Ja ci dam "debile"!
;)

 

lofty-success