Mourner's Corner > Chat

Cytaty

<< < (2/209) > >>

kara¶:
hydrozagadka: tam jest tyle cytatów ¿e ojjej. na szczê¶cie nie obej¿a³em po spaleniu bo bym chyba umar³ó ze ¶miechu

Kekkai:
Ja sobie za³o¿y³am notes z co lepszymi tekstami moich znajomych, nauczycieli i nauczycieli moich znajomych :D

Trochê siê nazbiera³o :D
Here we go!!:

- Micha³, sprawd¼ czy s± otwarte drzwi... To siê sprawdza rêêêêêêêk±±±±±±±±±±!!

- Ta koszulka jest jak kalendarz, co dziura to impreza.

- Dlaczego ten mikrofon jest na poziomie moich piersi?!?
- Bo jest na poziomie Kajtka.

- Noizu, s³ysza³e¶ ten orgazm? <ja i kole¿anka ¶piewa³y¶my na g³osy>

- Jak siê jest rozmiaru wiêkszego kombajnu, to co innego mo¿na nosiæ jak nie plandekê?

- Na pocz±tku by³ chaos a potem siê dopiero porobi³o...

- Ka¿de zboczenie jest oryginalno¶ci± <z tym siê zgadzam>

- Pan doktor kaza³ przytakiwaæ jak bredzi

- Ashes to ashes by gas and matches

- Takiego walenia na Morzu Ba³tyskim nie by³o od 30 lat <dziennikarz o wielorybie>

- Przyznaj siê, w±chasz flamastry!!

- Dawaj
- Gdzie siê podzia³o "poproszê"?
- "Poproszê" podzia³o siê tam, gdzie "pani" <pozdrowienia dla by³ych uczniów>

- Dekolt to on mia³ taki, ¿e mo¿na mu siêgn±æ do orzeszków i ³okcia nie zamoczyæ <nie pytajcie>

*z cyklu nauczyciele na lekcji

- zrobimy to ustnie, bêdzie bezpieczniej
- æwiczymy palcóweczkê <z tego nie mog³am bardzo d³ugo>
- mo¿ecie siê macaæ ciszej?!? <pozdr. dla GiLA>
- Co ja wam bêdê mówiæ, po prostu id¼cie i siê rozmna¿ajcie
- ogó³em szczegó³owo <o klasówce>
- jak kto¶ nie zaliczy bêdzie mia³ osobisty stosunek ze mn±, co jak wiadomo nie nale¿y do przyjemno¶ci
- ja siê tu produkujê i podniecam a wy siê kurna skupiæ nie mo¿ecie
- pieprzysz jak stonka w gaiku podczas wiosennej ulewy


Tekstów jest wiêcej, ale nie napisa³am wszystkich, bo ludzie którzy tego nie do¶wiadczyli nie bêd± wiedzieæ o co chodzi :D

Soja:
e, takich to ja nie pamiêtam, a na pewno trochê ich by³o. do g³owy przychodzi mi tylko jeden taki "cytat". s±czy³em z dwoma kumplami piwka, kiedy jeden z nich (ateista) co¶ zobaczy³ czy co¶ siê zdarzy³o w ka¿dym razie wykrzykn±³: "Bo¿e! Jezu! k***a!"

minder:
* cytaty moich belfrów

- Zamknij drzwi i wyjd¼.
- Wyobra¼cie sobie! Sto tysiêcy to jest prawie oko³o pó³ miliona!
- Wewnêtrzne, jak sama nazwa wskazuje, znajduje siê we wnêtrzu zewnêtrznego.
(uciekli¶my z lekcji, nauczycielka wesz³a do pustej sali - relacja st±d, ¿e akurat przypadkiem przemyka³em siê do bufetu): - S³uchajcie! Ja tu jestem sama!
- To jest chyba na pewno prawda.

Wiêcej jak znajdê moje notatki ;)

Soja:
w klasie mojego kumpla nauczyciel zadał zadanko, a uczniowie coś od niego chcieli i masa rąk zawisła w górze (chyba coś źle podyktował, nie wiem) a prof widząc to: "no chłopcy, rączki w dół i do roboty". cała szkoła się z tego brechała.
po za tym ja mam wspaniałego nauczyciela historii. w rubryce z cytatami profów w szkolnym tygodniku zajmuje zawsze 3/4 rubryki. przykład: sprawdzając obecność: "Tina? hehe, Tina rodzinna, hehe, masło". [btw: Tina to margaryna] od tej pory zawsze przy sprawdzaniu obecności mówi "Tina rodzinna".
za parę dni rozpoczyna się rok szkolny to od czasu do czasu będę tu wrzucał zestawami takie bzdury

jeżeli chodzi o ucieczki to w gimnazjum zawsze gdy całą klasą uciekaliśmy zostawialiśmy na drzwiach klasy kartkę z napisem "jesteśmy w salonie Peugeot"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version