Author Topic: Cytaty  (Read 173633 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Cytaty
« Reply #30 on: 2006-09-13, 22:11:50 »
pamiêtam gadkê jakiego¶ wojskowego: odwrót to taki atak, tyle ¿e w drug± stronê :]
selfbanned

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Cytaty
« Reply #31 on: 2006-09-13, 23:07:35 »
trochê kwiatków z filologii angielskiej UW:

Piotr Bañski, Sk³adnia

P.B.: (rozpakowuje soczek) Zacznê od tego z 'leader price'.
g³os z sali: Smacznego!
P.B.: Mogê tego potrzebowaæ...

P.B.: (patrzy w kalendarz) A my siê za tydzieñ widzimy?
g³os z sali: no... My przyjdziemy...

P.B.: (patrzy w kalendarz) To dzi¶ mamy czwartek..? (po namy¶le) Znaczy, ¿e wczoraj by³a ¶roda.
kto¶: To ciekawe co bêdzie jutro!

P.B: I might be wrong...which would surprise me...Nie ¿ebym by³ nieomylny...

P.B.: Tydzieñ temu... Tak... W czwartek. W czwartek wyjecha³em. Potem mnie nie by³o do wtorku. A we wtorek... W nocy nie spa³em, bo by³em tutaj (?). I by³em ¶pi±cy. I dlatego nie sprawdzi³em Waszych kartkówek.
g³os z sali: Mo¿e dlatego, ¿e jeszcze ich nie napisali¶my?!!

P.B.: ooo nie, musia³bym mno¿yæ 5 przez 2...s± rzeczy, których nie mogê robiæ w czwartki po po³udniu.

kto¶: (pytanie o drzewko z syntaxu) No i co? Dobrze jest?
P.B.: Co? Znaczy... Tak tak ju¿... Jest dopiero 5 dni po Sylwestrze to nie przesadzajmy...O, ju¿ prawie mi siê obraz wyostrzy³...

El¿bieta Górska, Morfologia

E.G.: (zdjê³a foliê z rzutnika, potem po³o¿y³a j± znowu) Jeszcze j± zostawiê na razie, bo s³yszê szmery niezadowolenia, a ja bym nie chcia³a by kto¶ st±d wyszed³ z niepe³nymi informacjami...
komentarz na sali (cicho): Trzeba by³o pomy¶leæ o tym pó³torej godziny temu...

Bartosz Czaplicki, Pronunciation, Fonologia, Fonetyka (USA):

B.C.: zaczynamy fonologiê i z góry uprzedzam, ¿e pytania w stylu: “Po co my to w ogóle robimy?” s± nie na miejscu.

B.C.: a co Pani ma tak± minê? aha, rozumiem, taka Pani uroda...przepraszam, it was only a joke, ja tak czasem ¿artujê, mia³em ostatnio ciê¿kie przej¶cia...

Jerzy Rubach, Fonologia:

J.R.: What’s your name?
P.: Piotr
J.R.: Do you know you have a terrible syllable structure? Do you suffer because of that?...

J.R.: ka¿de s³owo ma jakie¶ znaczenie. Przecie¿ jak mówimy, to zawsze przekazujemy co¶... No, chyba ¿e mówi moja ¿ona.

random:

Wstêp do jêzykoznawstwa z pani± Wa³aszewsk±. Mówili¶my o dialektach:

E.W.: Nie wiem, czy kto¶ z pañstwa ma mo¿e kontakt z mieszkañcami starej Pragi... Oni wyra¿aj± siê w taki specyficzny sposób...
Kto¶ z sali: "Oddawaj zegarek" ?
« Last Edit: 2006-09-13, 23:09:07 by manowce »
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

twisterx

  • Posts: 132
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://mz.risp.pl
Odp: Cytaty
« Reply #32 on: 2006-09-13, 23:12:54 »
"Wy³±cz tego rzygaj±cego faceta" - moja mama o wokali¶cie Deicide.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Cytaty
« Reply #33 on: 2006-09-13, 23:19:36 »
o twisterx, przypomnia³e¶ mi co moja starsza kiedy¶ powiedzia³a:
-Micha³, chyba ci siê komputer psuje bo tak jako¶ dziwnie brzêczy
-Mamo to jest Burzum :]
selfbanned

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Cytaty
« Reply #34 on: 2006-09-14, 09:25:10 »
Moja mamusia nie zwracala nigdy uwagi na muzyke metalowa o dziwo natomiast jak kiedys weszla do mojego pokoju i uslyszala saczace sie z radia offspring zaczela krzyczec przerazona: 'wylacz te ryki' :lol:

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Cytaty
« Reply #35 on: 2006-09-14, 10:50:38 »
Moja mama jak kiedy¶ wesz³a do pokoju a akurat lecial Emperor to powiedzia³a "Wy³±cz tê ¶mieciarkê"

Skoro ju¿ jeste¶my przy filologii angielskiej ^^

UMK Toruñ
Dr Fojt - Gramatyka Kognitywna (pozdrawiam, bardzo ciekawe zajêcia ^^)

- I otworzy³a drzwi lew± rêk± bo praw± miala zmioa¿d¿on± przez spychacz.
- S± w sali!! Mo¿na zamkn±æ i podpaliæ!! <to.. by³o o nas..>
- Rekiny, biedne zwierzêta, r±k nie maj± i od razu gryz± <o percepcji>
- Dr Fojt, jako ¿e jest alternatywnie wysoki wlaz³ na krzes³o by pokazywaæ NA ¦CIANIE elementy rysunku, które wy¶wietlane by³y przez rzutnik. Wygina siê, ledwie dosiêga tych elementów najwy¿ej. Po chwili rzuca na ca³± salê "Ja jednak jestem g³upi", schodzi z krzes³a, podchodzi do rzutnika i pokazuje bezpo¶rednio na rzutniku o co chodzi³o :).
- To ju¿ nie jest stó³ bilardowy, gdzie siê kulki popychaj± :D


Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Cytaty
« Reply #36 on: 2006-09-15, 09:39:25 »
o twisterx, przypomnia³e¶ mi co moja starsza kiedy¶ powiedzia³a:
-Micha³, chyba ci siê komputer psuje bo tak jako¶ dziwnie brzêczy
-Mamo to jest Burzum :]

o mia³em tak samo, tylko akurat pu¶ci³em Tacie do pasjansa, Williama Basinskiego:
T: - chyba siê komputer zaci±... ale myszka jeszcze chodzi :P

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Cytaty
« Reply #37 on: 2006-09-15, 16:16:11 »
anglistyki UW c.d.:

Piotr Bañski, Sk³adnia:

podchodzi P.B. do dziewczyny siedz±cej przy samych drzwiach sali, rêce trzyma za plecami. w zeszyt dziewczyny zerka, po czym pe³nym przejêcia g³osem o¶wiadcza:
P.B.: ale¿ pani ¶licznie kaligrafuje. naprawdê szalenie podoba mi siê pani pismo.
dziewczê u¶miecha siê promiennie, a P.B. wyci±ga zza pleców szmatê do tablicy such± jak wiór i pyta:
P.B.: czy mog³aby pani...?

P.B.: proszê pañstwa, jak dr Gozdawa wejdzie to oklaski, pan doktor uwielbia owacje i zawsze wtedy jest ³atwiejszy egzamin.

P.B.: potrzymam ten sznureczek, bo to tak nie wypada, ¿eby wisia³ na frazie rzeczownikowej.

P.B.: pañstwo niech robi± æwiczenia, a ja siê zajmê tym, do czego zosta³em stworzony.
wszyscy w oczekiwaniu podnosz± g³owy, a dr siêga po ¶ciereczkê i z namaszczeniem przystêpuje do wycierania tablicy.

raz P.B. nad wyraz punktualnie pojawi³ siê na zajêciach po czym doda³: nie, nie proszê pañstwa, proszê siê nie ³udziæ, mnie tu jeszcze nie ma.

P.B.: wniosek z tego kawa³ka rozdzia³u ma byæ taki, ¿e...noo...¿e fajnie jest!

P.B.: ja nie wiem za co pañstwu te pi±tki stawia³em.
t³um: jakie pi±tki?!!

kto¶: jak pan spêdzi³ Sylwestra?
P.B.: ...
kto¶: pan nie pamiêta!
P.B.: pamiêtam doskonale! zagryza³em limonk±! bardzo dobra rzecz taka limonka!!

kto¶: a pan co by zrobi³, jakby pan dosta³ na egzaminie takie zadanie?
P.B.: no, pewnie bym opisa³ na marginesie wszystkie swoje prze¿ycia.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Cytaty
« Reply #38 on: 2006-09-15, 17:25:11 »
manowce, chyba zacznê studiowaæ anglistykê - tylko i wy³±cznie dla takich cytatów :D
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Cytaty
« Reply #39 on: 2006-09-16, 23:20:44 »
To mi siê bardzo spodoba³o:

Music is enough for a lifetime, but a lifetime is not enough for music - Sergei Rachmaninov

selfbanned

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Cytaty
« Reply #40 on: 2006-09-16, 23:48:03 »
Cytaty z mojego wychowawcy Tytusa (historyk):

- Czêstowany przez Zuziê Kindler cukierkami: "O, Kindler z niespodziank±!"

- na lekcji, nie dos³yszawszy czego¶: "Nic nie s³yszê, bo po³kn±³em g³uch± myszê"

- o druidach na historii: "I oni siê nigdy nie myli, a fuj!"

- w lesie: "Widzicie ten znak? To jest... mi¶. Bo.. tu sa misie.. I te misie was mog± zje¶æ! Uwa¿ajcie..."

- na lekcji: "I Napoleon wszed³ - uwaga, teraz u¿yjê paraleli litercakiej - jak burza"

- na wycieczce szkolnej: "Musimy szybko wracaæ na ognisko. Bo spadnie nam deszcz na kie³basê. I bêdziemy mieli kie³basê... mokr±... "

- na godzinie wychowawczej: "By³em w takim zoo strusiowym i tam by³y takie strusie i wiecie one maj± takie g³owy i takie szyje... i takie nogi ooo! i one s± za tak± siatk± i tak siê idzie, idzie patrzy siê na strusia i patrzy a¿ tu nagle... siatka siê koñczy! nie ¿ebym siê ba³, ale... I patrzy siê tak strusiowi prosto w te jego strusiowe oczy."

- na wyje¼dzie historycznym w Gdañsku, o koledze: "O, bo Leszek to jest taki sportowiec. Ja jestem pewien, ¿e on by przeszed³ po dnie zatoki z Gdañska na Hel. I tak by szed³ i szed³... Ma³o tego, my¶lê, ¿e nawet by do Sztokholmu tak doszed³... Hehe..."

- o jakiej¶ francuskiej nazwie: "I hmmm.. tego nie umiem wymówiæ... Ale wiem, ¿e s± tacy, co by potrafili, bo francuski, ¿e tak powiem, wyssali z mlekiem matki [patrzy na francuskojêzycznego ucznia]. [kilkana¶cie sekund] To mi siê uda³o, prawda?"

- o innej francuskiej nazwie: "Lepfpfblerererrffff... hihi"

- podczas Dnia Kobiet: "Dzisiejsz± lekcjê chcia³bym zacz±æ od o¶wiadczenia. Otó¿ ja... bardzo lubiê dziewczyny!!! ... I tu mam takie cukierasy dla nich..."

- na oczywisty komentarz ucznia: "Otó¿ mój komentarz bêdzie taki: jestem przekonany, ¿e niew±tpliwie prawd± jest... ¿e twój komentarz jest niezwykle trafny!"

- na historii: "Hitler i Stalin to byli baardzo niegrzeczni chlopcy. No ja my¶lê, ¿e pod tym wzglêdem to im nie dorównujecie."

- ulubiona zagadka: "Zielone i poluje na myszy: ¿aba sierota wychowana przez kota"


Ostatnio Tytus przed powiedzeniem ¿artu w klasie ostrzega: "Uwaga, dowcip!"
[under construction]

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Cytaty
« Reply #41 on: 2006-09-17, 15:36:17 »
Moja znajoma na imprezie: S± dwie opcje - albo frytki s± wczorajsze, albo impreza do dupy, bo rzygaæ mi siê chce.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Cytaty
« Reply #42 on: 2006-09-17, 21:06:34 »
Unas, ju¿ lubiê twojego historyka, rozk³ada Batmana na ³opatki je¶li chodzi o konferansjerkê :lol: :lol: Nasz wspólny z Veil± kolega strzela³ czasem has³a w podobnym stylu, ale mia³ wtedy 14 czy 15 lat... :roll:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Cytaty
« Reply #43 on: 2006-09-17, 22:09:59 »
Zaiste, historyk zacny. Widaæ, ¿e nauczyciel z powo³ania :) Mia³em na studiach faceta od mechaniki, który uprawia³ podobny kabaret, ale jego siê nie da cytowaæ bez gestykulowania. W sumie jest on moj± inspiracj± i staram siê sprzedawaæ niektóre jego patenty na swoich lekcjach ;)
« Last Edit: 2006-09-17, 22:14:41 by minder »
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Cytaty
« Reply #44 on: 2006-09-17, 23:08:01 »
w³a¶nie wymy¶li³em i mi siê podoba:
want oral sex? my life sucks for free...
:/
selfbanned

 

lofty-success