Author Topic: Ulubiony album;)?  (Read 68403 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #45 on: 2008-01-21, 14:24:36 »
Tak sobie s³ucham ostatnio i poza Brave Murder Day i Viva Emptiness to Katatonia mnie nudzi :roll: (Znaczy: tych najstarszych jeszcze nie próbowa³am, ale te nowe to jakie¶ smêty zwyczajne s±)

Popieram, dla mnie to dwie najlepsze p³yty Katatonii. Z The Great Cold Distance podobaj± mi siê pierwsze cztery kawa³ki, reszta - nuuuda.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #46 on: 2008-01-30, 23:02:00 »
Tak sobie s³ucham ostatnio i poza Brave Murder Day i Viva Emptiness to Katatonia mnie nudzi :roll: (Znaczy: tych najstarszych jeszcze nie próbowa³am, ale te nowe to jakie¶ smêty zwyczajne s±)

Popieram, dla mnie to dwie najlepsze p³yty Katatonii. Z The Great Cold Distance podobaj± mi siê pierwsze cztery kawa³ki, reszta - nuuuda.

Ee tam :) Mnie siê The Great Cold Distance podoba ca³y. Rusted jest ¶wietne, Journey Through Pressure jest takie jak wskazuje tytu³, July jest bardzo dobre. Dla mnei p³yta naprawdê cudna. Viva Emptiness do mnie zupe³nie nie przemawia, mimo ¿e nieraz mêczy³am - Brave Murder Day jest dobre, ale nie zwali³o mnie z nóg - wolê Last Fair Deal Gone Down.
« Last Edit: 2008-02-06, 20:46:18 by Kekkai »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #47 on: 2008-02-01, 15:29:49 »
Brave Murder Day jest dobre, ale nie zwali³o mnie z nóg - wolê Last Fair Deal Gone Down.
Hmm... nie, ¿ebym z³o¶liwa by³a (ja jestem tylko malkontentk±), ale fakt, LFDGD mnie te¿ zwali³a z nóg. I spowodowa³a za¶niêcie. Mo¿e ja po prostu nieodpowiedni nastrój mia³am?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #48 on: 2008-02-04, 22:02:04 »
Hehehe ka¿dy lubi to, co lubi :) Mnie siê podobuje ^^

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #49 on: 2008-02-06, 13:27:27 »
Tak sobie s³ucham ostatnio i poza Brave Murder Day i Viva Emptiness to Katatonia mnie nudzi :roll: (Znaczy: tych najstarszych jeszcze nie próbowa³am, ale te nowe to jakie¶ smêty zwyczajne s±)

Popieram, dla mnie to dwie najlepsze p³yty Katatonii. Z The Great Cold Distance podobaj± mi siê pierwsze cztery kawa³ki, reszta - nuuuda.

Ee tam :) Mnie siê The Great Cold Distance podoba ca³y. Rusted jest ¶wietne, Journey Through Pressure jest takie jak wskazuje tytu³, July jest bardzo dobre. Dla mnei p³yta naprawdê cudna. Viva Emptyness do mnie zupe³nie nie przemawia, mimo ¿e nieraz mêczy³am - Brave Murder Day jest dobre, ale nie zwali³o mnie z nóg - wolê Last Fair Deal Gone Down.

Ja tylko wyrazi³am swoj± opiniê ;), nikomu jej nie narzucam, chyba od tego jest forum, ¿eby wyraziæ swoje zdanie :). I wcale nie uwa¿am, ¿e co¶ co podoba siê innym, a mnie nie, jest gorsze. Tyle gustów ile ludzi  8)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #50 on: 2008-02-06, 20:45:21 »
 :shock: acha, ale czy ja co¶ powiedzia³am?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #51 on: 2008-02-07, 17:41:18 »
:shock: acha, ale czy ja co¶ powiedzia³am?

A czy ja, przepraszam, czym¶ Ciê urazilam?  :shock: :? Myslalam, ze wyd¼wiek mojej odpowiedzi jest jak najbardziej pokojowy. Moze zle zrozumialam Twojego poprzedniego posta, w takim razie b³agam o przebaczenie ;).
« Last Edit: 2008-02-07, 20:26:04 by Jasmin »

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #52 on: 2008-04-15, 22:28:24 »
The Great Cold Distance raczej ;d te kawalki maja to cos co mnie rusza :)

Nelo_Angelo

  • Posts: 127
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • "Death and life taken so easily..."
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #53 on: 2008-07-07, 19:35:05 »
A moim ulubionym albumem jest: Brave Murder Day ;)

Vai Rose

  • Posts: 83
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • deliverance
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #54 on: 2008-08-22, 09:56:28 »
Raczej The Great Cold Distance... Choæ ró¿nice s± minimalne miêdzy ostatnimi czterema albumami.
...floating on mist, crept up the caverns of my brain

bigfish

  • Posts: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • last...
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #55 on: 2009-01-09, 21:13:56 »
Albo raczej ró¿nice miêdzy wsze¶niejszymi by³y du¿e.
Life is like a mystery
With many clues, but with few answers

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #56 on: 2009-01-10, 01:42:18 »
Raczej The Great Cold Distance... Choæ ró¿nice s± minimalne miêdzy ostatnimi czterema albumami.
Coooooooo?? Jak dla mnie przepa¶æ jest ogromna! Tonight's Decision jest chyba najsmutniejszym albumem jaki mogli nagraæ, z kolei Last Fair... ma do¶æ specyficzny klimat, taka delikatna jest. Jedynie Viva Emptiness mo¿na jako¶ ³±czyæ z TGCD, ale to i tak olbrzymia przepa¶æ 0_o TGCD wieje strasznie ch³odem, Viva niby  te¿, ale jest to bardziej surowo¶æ klimatu albumu.
Bite your tongue, ignore the splinter.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #57 on: 2009-01-14, 19:47:59 »
tharos, Vai chodzi chyba o poziom, a nie ró¿nice stylistyczne ;) a poza tym to do¶æ subiektywna opinia, kiedy popatrzymy na 4 ostatnie p³yty Katatonii z perspektywy jakiej¶ grindowej kapeli (Milad :P ) to rzeczywi¶cie bêdzie to do¶æ du¿y rozrzut i w klimacie i stylistyce, ale je¶li spojrzymy od strony takiego Ulvera lub innego Coila no to te ró¿nice nie bêd± ju¿ takie du¿e :)
Poza tym czekam na nowy album i co¶ czujê, ¿e bêdziemy mieli do czynienia z ma³± lub wiêksza rewolucj± :)

bigfish

  • Posts: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • last...
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #58 on: 2009-01-17, 11:38:50 »
Tak , mo¿e zaczn± grac jak krzy¿ówka HIM z Feelem  :P

Ja liczê na lekk± kontynuacjê TGCD . Lekk± bo powielania tamtego albumu sobie nie ¿yczê. Po prostu mi siê podoba i chcia³bym ¿eby na nowym "co¶" z niego zosta³o. Je¶li jednak panowie zaskocz± czym¶ zupe³nie nowym to te¿ mo¿e byc ciekawie .
Life is like a mystery
With many clues, but with few answers

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ulubiony album;)?
« Reply #59 on: 2009-01-17, 12:33:47 »
Ja tam wole co¶ nowego, jedno TGCD mi wystarczy :)

 

lofty-success