Dzia³ ogólnomuzyczny > Steve Wilson & co.

Czy znasz Porcupine Tree?

(1/12) > >>

Czarna:
Skoro ju¿ kto¶ dzia³ za³o¿y³ :D

W³a¶nie, czy s³yszeli¶cie o tym zespole? Z tego, co wiem, to zespo³ niejakiego Steva Wilsona, który zajmuje siê produkcj± kilku ostatnich p³yt Opeth.
A ja sobie niedawno przypomnia³am i w³a¶nie sobie s³ucham...
Wiêc co myslicie?

Maq:
Hmmm, jestem czlonkiem forum, wiec musze wszedzie swoj glos wcisnac, i bedzie to moj pierwszy i ostatni post w dziale o Porshitpain Beef:P Aby kulturalnie wyrazic swoje zdanie, powiem tylko, iz nie slucham tego bandu, bo zasypiam przy ich muzyce... Nie moge pojac, dlaczego na oficjalneh stronie Opethu, Mike i Peter stawiaja Wilsona jako jednego z najlepszych "songwriterow". yuck
p.s ew moge posluchac "Blackest Eyes";) i na tym koniec;)
Respet for fans!;)

caress of stars:
znam-nie znam... mam plyte "Lightbulb Sun", na ktorej na uwage zasluguje wg. mnie "The rest will flow", moze tez "Shesmoredon"... szczerze mowiac nie uwazam zeby to byl zespol rewelacyjny...

Czarna:
Rewelacyjny? hmm... rewelacyjny to jest Opeth :)
A w Porcupine Tree dopiero sie wg³êbiam... ale na s³uchanie tego tzreba mieæ specyficzny nastrój.. Poza tym rodzina sie ucieszy³a, ¿e nie s³ysz± wci±¿ "kociej muzyki" <-- cytat z tatusia :D

Agarves:
Dla moich rodziców Lady Punk by³o "koci± muzyk± i szarpaniem drutów" kiedy¶, a dzi¶ mama nuci sobie "Can I Play With Madness" Ironów...
Co do Porcupine Tree, to wszystko oczywi¶cie kwesti± gustu, ale chyba nie mo¿na nie dostrzec faktu, ¿e Steven Wilson poza swoj± kapel± udziela siê w tuzinie innych, tak technicznie jak i muzycznie. Z pewno¶ci± nie by³by kultw± postaci± dla takich zespo³ów jak choæby Opeth, gdyby by³ muzycznie niekompetentny. Porcupine Tree mnie osobi¶cie nie bierze tak jak Opeth, ale uwa¿am ¿e jest i rewelacyjny i nieprzeciêtny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version