Author Topic: Najlepsze covery  (Read 36394 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Najlepsze covery
« Reply #30 on: 2006-11-02, 22:44:13 »
Slayer "Born To Be Wild" (Steppenwolf)
Ano, jak mog³em zapomnieæ!
W ogóle "Undisputed Attitude" Slayera jest ¶wietnym zbiorem coverów (stary punk w szybszej wersji!) :twisted: IMO ¶wietny album
Undisputed? IMO to straszny ch³am, wstyd, ¿e kapela taka jak Slayer nagra³a taki badziew. Zdaje siê, ¿e nawet nie przes³ucha³em do koñca... Oczywiscie to moja subiektywna opinia  :twisted:
Oj, chyba bardzo subiektywna 8) tak jak i moja, wg. której jest to jedna z p³yt daj±cych najwiêkszego kopa :mrgreen: wiadomo, ¿e jest kompletnie inna ni¿ reszta, ale i tak pozostaje jedyna w swoim rodzaju :mrgreen: i trzeba by³o dos³uchaæ do koñca, bo ostatni kawa³ek ("Gemini") to akurat czysty Slayer w stylu "Divine intervention". Zreszt± Slayera mêczy³em tyle lat, ¿e tak samo lubiê prawie wszystkie ich albumy :mrgreen:

twisterx

  • Posts: 132
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://mz.risp.pl
Odp: Najlepsze covery
« Reply #31 on: 2006-11-03, 00:01:27 »
Oj, chyba bardzo subiektywna 8) tak jak i moja, wg. której jest to jedna z p³yt daj±cych najwiêkszego kopa :mrgreen: wiadomo, ¿e jest kompletnie inna ni¿ reszta, ale i tak pozostaje jedyna w swoim rodzaju :mrgreen: i trzeba by³o dos³uchaæ do koñca, bo ostatni kawa³ek ("Gemini") to akurat czysty Slayer w stylu "Divine intervention". Zreszt± Slayera mêczy³em tyle lat, ¿e tak samo lubiê prawie wszystkie ich albumy :mrgreen:
Widaæ za bardzo jestem przyzwyczajony do ich thrashowego brzmienia :P (A najwiêkszego kopa to i tak daje Reign In Blood :D )

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Najlepsze covery
« Reply #32 on: 2007-07-16, 10:34:08 »
http://www.myspace.com/combodelamuerte - obczajcie sobie cover South Of Heaven - genialne :D

Stansfield

  • Posts: 175
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Najlepsze covery
« Reply #33 on: 2007-07-16, 14:33:27 »
Zdecydowanie No Quarter. Pomimo, ¿e to cover, moim zdaniem jest to jeden z najlepszych kawa³ków jakie Tool nagra³. Prawdopodobnie jestem jednym z nielicznych (je¶li nie jedynym :) ) na tym forum, dla których Another Brick In The Wall w wykonaniu Korna jest niegorszy, a mo¿e nawet lepszy od orygina³u (chocia¿ Pink Floyd > Korn ofkorz)
bring our minds together, press them tight

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Najlepsze covery
« Reply #34 on: 2007-07-18, 15:18:44 »
Prawdopodobnie jestem jednym z nielicznych (je¶li nie jedynym :) ) na tym forum, dla których Another Brick In The Wall w wykonaniu Korna jest niegorszy, a mo¿e nawet lepszy od orygina³u
WYJD¬ :evil: zol ;P

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Najlepsze covery
« Reply #35 on: 2007-07-19, 20:24:21 »
Osz fak ;o Blu¼nisz. Nie, ¿ebym by³ wielkim fanem Pink Floydów (chociaz rzecz jasna 'The Wall' i 'Dark Side of The Moon' uwielbiam), ale w wykonaniu... Kor... na...?

Stansfield

  • Posts: 175
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Najlepsze covery
« Reply #36 on: 2007-07-19, 22:11:57 »
jak widaæ nie myli³em siê :hihihi:
Mimo to s±dzê, ¿e patrzycie na to przez pryzmat wy¿szo¶ci Pink Floydów nad Kornem (czego nigdy nie podwa¿a³em). W³±czcie sobie obie wersje zaraz po sobie i zobaczycie ¿e wersja Korna te¿ ma swój klimat. Poza tym jest ciê¿sza, co mnie bardziej odpowiada. Wiem, Korn zas³u¿y³ sobie na miano papki dla nastolatek, ale to nie znaczy, ¿e jego muzycy nie potrafi± dobrze graæ. W ka¿dym razie uwa¿am, ¿e nieporozumieniem jest, kiedy w jakim¶ Teraz Rocku czy gdzie¶ tam pisz±, ¿e nagrywaj±c ten cover "rzucili siê z motyk± na s³oñce". Gilmour i Waters to te¿ ludzie i na s³oñcu nie mieszkaj± tylko na wyspie :obled:
a zreszt± to moja subiektywna opinia, wiêc wyluzujcie ;)
bring our minds together, press them tight

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Najlepsze covery
« Reply #37 on: 2007-07-19, 22:29:18 »
 By³ te¿ Another brick in the wall, gdzie ¶piewa³ Laney Stanley. Video by³o, ale znale¼c nie mogê.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Najlepsze covery
« Reply #38 on: 2007-07-27, 11:23:47 »
Dokaka to japoñski beat boxer, który m.in. wspó³pracowa³ razem z Bjork przy nagrywaniu Medulli, a znany jest g³ównie z tworzenia zwariowanych coverów takich zespo³ów jak Metallica, Iron Maiden, King Crimson, Nirvana, Shakira, za pomoc± tylko swojego g³osu, tutaj -> http://www.dokaka.com/medias.html# mo¿ecie pos³uchaæ kilku jego interpretacji piosenek, Morbid Angel, Slayera i Cannibal Corpse.
« Last Edit: 2007-07-27, 11:29:05 by Whodo »

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Najlepsze covery
« Reply #39 on: 2007-07-27, 13:39:01 »
Zdecydowanie No Quarter. Pomimo, ¿e to cover, moim zdaniem jest to jeden z najlepszych kawa³ków jakie Tool nagra³. Prawdopodobnie jestem jednym z nielicznych (je¶li nie jedynym :) ) na tym forum, dla których Another Brick In The Wall w wykonaniu Korna jest niegorszy, a mo¿e nawet lepszy od orygina³u (chocia¿ Pink Floyd > Korn ofkorz)
Nie jeste¶ sam odno¶nie Korna :)
Bite your tongue, ignore the splinter.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Najlepsze covery
« Reply #40 on: 2007-07-27, 18:32:07 »
Abominacja. :shock: :chomik:
[under construction]

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Najlepsze covery
« Reply #41 on: 2007-08-01, 10:47:09 »
Acid Drinkers - Seek&Destroy - zrobiony w wersji flamenco i duecie wokalnym Tytusa z Edyt± Bartosiewicz.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Najlepsze covery
« Reply #42 on: 2007-08-01, 11:23:44 »
Acid Drinkers - Seek&Destroy - zrobiony w wersji flamenco i duecie wokalnym Tytusa z Edyt± Bartosiewicz.
Zgadzam siê w 100%, genialne wykonanie!
selfbanned

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Najlepsze covery
« Reply #43 on: 2007-08-01, 13:04:16 »
No to mo¿e odrobinê Acidów na ¿ywo z 1993 roku w ich najlepszym sk³adzie, jeszcze z Litz± (tu). Graj± tam m.in. Seek&Destroy, ale akurat w tej pierwotnej Metallikowej wersji.

Edit: i jeszcze Satisfaction w wykonaniu Acid Drinkers.
« Last Edit: 2007-08-01, 13:23:42 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Najlepsze covery
« Reply #44 on: 2008-01-02, 11:47:18 »
"Fade to Black" Metalliki scoverowane przez Apoptygma Berzerk. To nie zabija, to morduje bez lito¶ci XD Znaczy: fajne, a dla niektórych pewnie ¶wiêtokradztwo.