Author Topic: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?  (Read 170125 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #15 on: 2004-02-11, 16:19:53 »
Quote from: Anonymous
KOCHAM ZIEMIOMORZE!!!!
 :!:  :!:  :!:  :!:

kutwa, Juzef, wiem, ¿e to ty, zarejestruj siê do ciasnej!
Aha, w³a¶nie przteczyta³am powie¶æ "ludzie szukaj± szczêscia i umieraj± ze ¶miechu" Sybille Berg , jest ¶wietna, a kosztowa³a mnie 2 tyg. jêczenia i proszenia i innego poni¿enia, ale siê op³aca³o... (jak wróce, to pójdê do biblioteki i sobie poszukam tych rosyjskich nowelek, no i pottera nowego kupiê mo¿e  :wink: )

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #16 on: 2004-02-13, 12:34:31 »
Ja w³a¶nie skoñczy³em "Wizjê lokaln±" Lema, polecam gor±co! ¦wietny humor, i poruszone chyba wszystjue dziedziny nauki, od fizyki, przez teligiê do filozofii...
selfbanned

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #17 on: 2004-02-17, 12:38:19 »
Z tym ostatnim logowaniem, to historia siê stworzy³a... A polecam tak¿e "Sto lat samotno¶ci" i "Ma³ego Ksiêcia" :)

caress of stars

  • Guest
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #18 on: 2004-03-02, 10:48:06 »
teraz czytam "S³ugê bo¿ego" J. Piekary... niektore zwroty akcji mnie mia¿d¿a... tylko niech nikt mi nie mowi: "slaba jestes", bo to akurat wiem...  :wink:

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #19 on: 2004-03-03, 11:50:28 »
Przezyæ w Trzeciej Rzeszy
czyli nowe zainteresowania.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #20 on: 2004-03-03, 14:32:13 »
Quote from: caress of stars
teraz czytam "S³ugê bo¿ego" J. Piekary... niektore zwroty akcji mnie mia¿d¿a... tylko niech nikt mi nie mowi: "slaba jestes", bo to akurat wiem...  :wink:


fajna ksi±¿ka tylko trochê monotonna... zwroty akcji? przecierz tam mo¿na wiêkrzo¶æ akcji przeiwdzieæ na ro¿dzia³ w przód  :P

od czasu poprzedniego posta przeczyta³em: Szpital przmienienia - Lema, G³ód - Hamsuna (¶witna rzecz! norweski pisarz :twisted: ) i jeszcze jakie¶ dwie które ca³kowici zamomnia³em :p a teraz mêczê "Zapada cieñ wszystkich nocy" Glena Cooka, i mam mieszane uczucia...
selfbanned

Astera

  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #21 on: 2004-03-03, 16:48:17 »
Edgar Allan Poe, Lovecraft Tolkien. A ostatnio przeczytaalm "Mlot na czarownice" Piekary - duzo lepszy od "Slugi Bozego", i troche Dicka, choc nie przepadam za s-f. Aaaaa i oczywiscie jeszcze klasyka literatury jak np. "Mistrz i Malgorzala" :DDD
And blood tears I cry, endless grifed remain inside

caress of stars

  • Guest
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #22 on: 2004-03-03, 18:54:14 »
Quote from: Nilfheim
fajna ksi±¿ka tylko trochê monotonna... zwroty akcji? przecierz tam mo¿na wiêkrzo¶æ akcji przeiwdzieæ na ro¿dzia³ w przód  :P


wybacz, chyba zle ubralam to w slowa, nie chodzilo mi o akcje ale o "zasady moralne" jakimi kieruje sie glowny bohater i w ogole ludzie zyjacy w swiecie Piekary... coz, pomylilam sie  :lol:

a zwroty akcji... w sumie sa takie, ktore mnie rozwalily... moznaby powiedziec, ze nawet urazily jako przedstawicielke mojej plci  :twisted: ...

ze monotonna... faktycznie, nastepne rozdzialy nie wnosza nic nowego,  ciekawego i w ogole zaskakujacego...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #23 on: 2004-03-04, 12:06:39 »
"le petit prince"... ech, no wla$nie, teraz u mienia w teatrze jest, a ja nie mam za co i$ç  :cry:  :oops:
z nudow zacz€lam czytaç "hobbita" i slowniki (bo nie ma to jak znaç j€zyki obce...  :wink: )

sorry, za ewentualne bl€dy, ale mam przedziwny uklad klawiatury

caress of stars

  • Guest
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #24 on: 2004-03-04, 12:51:54 »
Kas, ustaw sobie jezyk na "polski(PROGRAMISTY)" tez mialam podobny problem z klawiatura i takie rozwiazanie mi pomoglo... nie wiem jak Tobie, ale moze pomoze  :wink:

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #25 on: 2004-03-04, 13:02:39 »
Ja siê obawiam, ¿e jej nie pomo¿e... Chodzi o Kasandrê i jej klawiaturê. :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #26 on: 2004-03-05, 13:39:58 »
no wlasnie nie pomoze  :(
no bo ja nie kc€ si€ chwalic, co robie i dlaczego, po prostu jak wroce do swojego kompa, to poprawi€ te znaczki, na razie wybaczcie, ale b€dzie taki folklor

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #27 on: 2004-03-10, 14:14:01 »
pami€tam, jak pierwszy raz czytalam "Malego ksi€cia", to wtedy plakalam. Czytalam ostatnio w oryginale, i tez plakalam. Pi€kna ksiazka...

caress of stars

  • Guest
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #28 on: 2004-03-11, 10:08:25 »
Ja ostatnio czytuje polska fantastyke  :) ... teraz wzielam sie za "Achaje" Ziemianskiego...  :)

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Piêæ ulubionych ksi±¿ek wg... no w³a¶nie?
« Reply #29 on: 2004-06-09, 16:11:29 »
:wink:  
Ja czytam Pottera nr 5.
Mrok, jak nie patrzyæ. :wink: