Author Topic: Dyskusja na temat forumowego trackera  (Read 7533 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Dyskusja na temat forumowego trackera
« on: 2006-10-24, 00:52:46 »
Tutaj proszê umieszczaæ wszelkie uwagi odno¶nie naszego fanklubowego trackera bootlegowego :)
Wiem, ¿e na razie nie dzia³a i jest tylko na pokaz, ale ju¿ niebawem, ju¿ niebawem... :)
: Pa¼dziernik 23, 2006, 18:49:36
Tracker powinien dzia³aæ, mo¿na siê zg³aszaæ w celu za³o¿enia konta. Uploadowanie torrentów jest wy³±czone - mo¿na korzystaæ tylko z tego, co jest.
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Dyskusja na temat forumowego trackera
« Reply #1 on: 2006-10-24, 17:37:36 »
Ja siê zg³aszam. Tym bardziej, ¿e jak wchodzê to dostajê takie info: "Unknown table 'torrents' in order clause". Mam tylko pytanie, czy maj± chodzic Wave'y czy tylko do FLAC'a?
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Dyskusja na temat forumowego trackera
« Reply #2 on: 2006-10-24, 17:59:00 »
Co do unknown table, to dziêkujê za takie uwagi, bo musia³em trochê modyfikowaæ skrypt, przez co kilka literówek lub przeoczeñ mog³o siê wkra¶æ - proszê o zg³aszanie dok³adnych tre¶ci komunikatów (najlepiej na PW).

Na trackerze bêd± siê znajdowaæ wy³±cznie pliki bezstratnie skompresowane (FLAC, APE, SHN, WV, etc.), bez opakowania w stylu RAR czy ZIP. Dok³adne zasady releasowania podam w pó¼niejszym terminie - gdy moje prywatne zasoby ulegn± wyczerpaniu ;) Osobi¶cie preferujê FLAC, bo format jest otwarty i uniwersalny. Nie widzê jednak problemu w releasowaniu w innym formacie z podanych powy¿ej. WAV jest nieop³acalny, bo tylko zapycha ³±cze, a przecie¿ mo¿na go bez straty jako¶ci skompresowaæ do FLAC ;) Po co przesy³aæ 700MB, jak mo¿na przes³aæ 280MB otagowanych plików?
True Pagan Winter Crew