Author Topic: Opethowa moda  (Read 31044 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Opethowa moda
« Reply #15 on: 2006-11-07, 02:09:55 »
Mnie siê bardzo podobaj± ciuchy z Camel Active. Tylko mog³yby byæ tak co najmniej 3 razy tañsze. No bo sorry, ale 400z³ za g³upie spodnie?
No bo widziasz, to jest moda dla bogatych facetów ok. 40-stki, je¿d¿±cych jeepem po Colorado 8)

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Opethowa moda
« Reply #16 on: 2006-11-07, 07:39:33 »
hehe, 4 stówy za spodnie to jeszcze nic :) :) u mnie w budzie jak byś się lalusiów popytał ile kasy wydają na ubrania to byś padł z jakim debilizmem masz do czynienia
ja dziś jestem w: glany, koszulka ghost reveries, brązowe sztruksy
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Opethowa moda
« Reply #17 on: 2006-11-07, 09:15:19 »
Nie przyk³adam szczególnej uwagi do ubioru (mojego ;P) byle by³o na czarno ;] Ale nie lubi³em innych kolorów jak jeszcze króla popu s³ucha³em ;]
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Opethowa moda
« Reply #18 on: 2006-11-07, 09:59:41 »
"Because I'm black! I'm black! You know I'm really black!" Jako¶ tak to by³o, nie? :P
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Opethowa moda
« Reply #19 on: 2006-11-07, 15:32:11 »
Do glaniorek pocz±tkowo nie mog³em siê przekonaæ, bo trochê za bardzo kojarzy³y mi siê z armi±, w której nb. nie by³o ¼le, ale jako¶ tak za bardzo kojarzy³y mi siê z tym umundurowanym uszeregowaniem w szyku. Ale w koñcu siê przekona³em i bardzo lubiê w nich chodziæ po pracy. Black No.1. Praca to standard biurowy, czyli pod krawatem, wiêc z opethow± mod± niewiele ma to wspólnego, ale te¿ tak lubiê siê ubieraæ, bo u ró¿nych zarozumia³ych dupków wywo³uje to pewien dystans i nie pozwalaj± sobie na zbytnie spoufalanie.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Opethowa moda
« Reply #20 on: 2006-11-09, 09:10:58 »
Hehe... trochê mnie nie mna i tu taki temat :D Widze, ¿e bardzo sie nudzicie beze mnie  :mrgreen:
A ja np. nie noszê w ogóle d¿insów, tylko sztruksy :D Mhrrrok!
...If I call will you come and will you save me?

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Opethowa moda
« Reply #21 on: 2006-11-22, 00:08:16 »
a ja im starsza tym g³upsza:) ostatnio kupi³am skórzany p³aszcz ale z glanów zrezygnowa³am ( oprócz koncertów). Neneralnie wszyscy my¶leli  ¿e naprostowa³a mi siê w koñcu psychika i ¿e moja szafa troszkê siê przeinaczy ale nie ma co...zbyt kocham czerñ.
ale w lecie za to czêsto wdzianka a'la kwiatki bratki:)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Opethowa moda
« Reply #22 on: 2006-11-23, 10:37:11 »
"Because I'm black! I'm black! You know I'm really black!" Jako¶ tak to by³o, nie? :P
:twisted:
a ja im starsza tym g³upsza:) ostatnio kupi³am skórzany p³aszcz
ja muszê mój naprawiæ i wtedy to dopiero bêdzie mhrokk, bo na rêce od jakiego¶ czasu noszê pieszczocha (a propos, prze¿y³em ¶mieszny podryw przez niego, laska (no wiecie towar ;P) chcia³a mi nabiæ na æwieka frytkê i j± zje¶æ, hehehe)
selfbanned

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Opethowa moda
« Reply #23 on: 2006-11-23, 11:07:13 »
ja te¿ nosze pieszczochê, ale æwieki mam malutkie...tak ¿eby by³o kobieco i subtelnie:)
ale zauwa¿y³am dziwne reakcje przy tego typu rzeczach:) ciebie laski podrywaj± na frytki mnie siê du¿o osób pyta czy pejczyk mam w domu i bieliznê skórzan± :lol:
i to jest w³a¶nie najg³upsze bo ta moja pieszczoszka mia³a byæ taka niejednoznaczna, tylko sugeruj±ca co mogê lubiæ...ale w kwestii muzyki a nie w kwestii preferencji seksualnych :roll:
« Last Edit: 2006-11-23, 14:48:23 by Ogatan Szlachetny »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Opethowa moda
« Reply #24 on: 2006-11-23, 11:38:47 »
Ja te¿ zastanawiam siê nad noszeniem pieszczochy, ale chyba nie by³oby to najlepiej odebrane przez grono pedagogiczne ;) Ewentualnie same skórzane bransolety - bez æwieków. Póki co noszê ciekawie zapleciony rzemyk :D
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Opethowa moda
« Reply #25 on: 2006-11-23, 13:05:51 »
pyt: gdzie kupujecie pieszczochy? istniej± jakie¶ pieszczochy, które nie rozwalaj± siê po miesi±cu noszenia i niekoniecznie pochodz± z rockmetalshop i podobnych sklepów internetowych?
w mojej szkole jest taki legion mhrocznych pierwszoklasistek z naszywkami the cure, lacrimosa czy nawet szatañskiego ¿or¿orot. wszystkie ubrane w czarny szmaty + dziwaczne dodatki. w zwi±zku z tym, ¿e ka¿da ma zazwyczaj jedn± lub dwie pieszczochy nie móg³bym nosiæ ¿adnej gdy¿ by³bym podobny do tych pozerek. chyba ¿e by³aby to pieszczocha dobrej jako¶ci
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Opethowa moda
« Reply #26 on: 2006-11-23, 14:12:11 »
pyt: gdzie kupujecie pieszczochy? istniej± jakie¶ pieszczochy, które nie rozwalaj± siê po miesi±cu noszenia i niekoniecznie pochodz± z rockmetalshop i podobnych sklepów internetowych?
w mojej szkole jest taki legion mhrocznych pierwszoklasistek z naszywkami the cure, lacrimosa czy nawet szatañskiego ¿or¿orot. wszystkie ubrane w czarny szmaty + dziwaczne dodatki. w zwi±zku z tym, ¿e ka¿da ma zazwyczaj jedn± lub dwie pieszczochy nie móg³bym nosiæ ¿adnej gdy¿ by³bym podobny do tych pozerek. chyba ¿e by³aby to pieszczocha dobrej jako¶ci
Kiedy¶ mo¿na by³o kupiæ limitowan± gwo¼dzio-pieszczochê od samego Kerry'ego Kinga :mrgreen: ale z tego co wiem K.F.K. Industries na razie zawiesi³o dzia³alno¶æ :mrgreen: Poza tym pieszczochy sucks, kiedy¶ na koncercie jaka¶ mhoczna fanka Arch Enemy przejecha³a mi tak± pieszczoch± po twarzy. To jest gro¼niejsze od jakiegokolwiek mosha (no, nie biorê pod uwagê wystêpów typu Dissection w Warszawie).

Heh, poza tym mam trash-power-metalowego kolegê nosz±cego wszêdzie pieszczochy, skórzane rêkawice bez palców i wielki, skórzany, matrixowy p³aszcz. Wygl±da idiotycznie.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Opethowa moda
« Reply #27 on: 2006-11-23, 14:22:01 »
Heh, poza tym mam trash-power-metalowego kolegê nosz±cego wszêdzie pieszczochy, skórzane rêkawice bez palców i wielki, skórzany, matrixowy p³aszcz. Wygl±da idiotycznie.
Bo metalowa moda w ogóle jest ¶mieszna  :mrgreen:

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Opethowa moda
« Reply #28 on: 2006-11-23, 14:46:14 »
pyt: gdzie kupujecie pieszczochy?
w ka¿dym du¿ym mie¶cie w sklepie muzycznym...wtedy sam sprawdzasz jako¶æ. ja kupi³am dwa lata temu i trzyma siê ¶wietnie

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Opethowa moda
« Reply #29 on: 2006-11-23, 22:05:42 »
Mnie niektóre rzeczy siê podobaj± niektóre nie.. Na przyk³ad nie mam nic przeciwko skórzanym p³aszczom je¶li tylko dobrze na kim¶ wygl±daj±. No i wielbiê d³ugie w³osy w wykonaniu rodzaju mêskiego - fetysz Kekkai. Za ka¿dym razem jak siê dowiadujê, ¿e kto¶ obci±³ w³osy mam ¿a³obê (Daniel, nie zapomnê Ci tego do koñca ¿ycia <sniff>). Pieszczochy i ³añcuchy to ju¿ gorzej, szczególnie jak jest to ³añcuch przy spodniach z krokiem przy kolanach :| i pieszczocha do tego... Jako¶ nie trawiê takiego zestawienia. Ubieram siê na czarno, ale nie zawsze.. no i nie noszê koszulek z zespo³ami. To, czego s³ucham zatrzymujê dla siebie i ew. podzielê siê jak mam ochotê. Mam 1 (s³ownie jedn±) naszywkê Sepultury, która ma ju¿ prawie 10 lat. Za to glaniorki noszê namiêtnie :D co prawda nie w lato, (tak.. pamiêtam jak minder wprowadza³ mnie w tajniki letniego wi±zania glanów....) ale na tê porê roku s± najlepsze.

 

lofty-success