Author Topic: Opethowa moda  (Read 30706 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Opethowa moda
« Reply #30 on: 2006-11-24, 02:14:26 »
No i wielbiê d³ugie w³osy w wykonaniu rodzaju mêskiego
oh nie tylko Ty :mrgreen:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Opethowa moda
« Reply #31 on: 2006-11-25, 19:45:49 »
Moje zamilowanie do tandety sie ujawnilo: laze i ogladam brokatowe balerinki, szukam mozliwie najtanszych, bo i tak pewnie wloze je tylko 2 razy (bo dziwnym trafem najwygodniejsze buty, jakie mozna znalezc, to glany. A najwygodniej jest boso, ale zima sie nie da :roll:)
w mojej szkole jest taki legion mhrocznych pierwszoklasistek z naszywkami the cure, lacrimosa czy nawet szatañskiego ¿or¿orot. wszystkie ubrane w czarny szmaty + dziwaczne dodatki.
:lol: dobry ten tekst :lol:
W sumie ja tez mam jedna czarna szmate... znaczy oficjalnie to jest letnia sukienka, ale wyglada jak szmata (swoja droga: kto wymyslil czarne letnie sukienki?), a reszta czarnych ubran sie jeszcze nie zeszmacila.

Hmm... byl juz temat o kosmetykach, jest o ciuchach. Niech ja pomysle, o czym jeszcze baby rozmawiaja, to nowy temat zrobie ;p

cambria

  • Posts: 9
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • jestem spogl±daj±cym z nieba
Odp: Opethowa moda
« Reply #32 on: 2006-11-26, 13:30:03 »
 :D Wielki kapelusz z orchide± na g³owie móg³by byæ niezauwa¿alnym znakiem rozpoznawczym fanów Opeth :D

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Opethowa moda
« Reply #33 on: 2006-11-26, 16:31:19 »
Ostatnimi czasy jedynym czarnym elementem w moim ubiorze s± glany :mrgreen: a, no i rzemykowa plecionka na nadgarstku, ewentualnie czasem czarny sweter. Najwiêksz± fazê na czerñ mia³am, paradoksalnie, gdy siedzia³am w klimatach tak mhotschnych jak irlandzki i szkocki folk :lol:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Opethowa moda
« Reply #34 on: 2006-11-26, 21:41:14 »
troszkê dziwi mnie "oficjalny" wstrêt i niechêæ do koloru czarnego...przecie¿ tak naprawdê ka¿dy w jaki¶ sposób go lubi.
ja uwielbiam czerñ i nie wa¿ne czy bêde wygl±da³a stereotypowo, jak nastoletnia wied¼ma która chce zamanifestowaæ swoj± oryginalno¶æ i bunt, i wygl±daæ troo... :roll:
poza tym uwa¿am ¿e czerñ mo¿e byæ tak¿e oznak± dobrego smaku i gustu ( nie mówiê tego w odniesieniu do siebie oczywi¶cie)
czerñ zawsze dobrze wygl±da

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Opethowa moda
« Reply #35 on: 2006-11-26, 22:54:40 »
Quote from: b³êkitnokrwista
a, no i rzemykowa plecionka na nadgarstku
Ja te¿ chcê, ja te¿ chcê!!!  :chomik: ( co to za emota :D)
Kto mi zrobi rzemykow± plecionkê ?  :) (zap³acê za przesy³kê)

A co do mody.. Mam dwie opethowe koszulki, jedn± toolow± i jedn± z mdb ;) a czerñ ? Ostatnio kupi³em nawet jasne spodnie ( szaro-be¿owe). No i mam kawa³ek skóry (czarnej).
« Last Edit: 2006-11-26, 23:02:24 by absent_friend »

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Opethowa moda
« Reply #36 on: 2006-11-26, 23:08:09 »
Ja te¿ chcê, ja te¿ chcê!!!  :chomik: ( co to za emota :D)
Kto mi zrobi rzemykow± plecionkê ?  :)

s³u¿ê pomoc±, tak± plecionkê robi siê w nieca³e 5 minut :) problem by³by tylko z odbiorem, bo Ty chyba z Torunia czy okolic? :P

Ogatanie, ¿adna tam niechêæ, po prostu lekki przesyt - mam w szafie trzy czarne spódnice, piêæ czarnych bluzek ró¿nego autoramentu, czarne spodnie i trzy czarne swetry, chyba zrozumia³e, ¿e ten kolor w takiej ilo¶ci mi siê przejad³ :P
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Opethowa moda
« Reply #37 on: 2006-11-26, 23:18:09 »
Quote from: b³êkitnokrwista
s³u¿ê pomoc±, tak± plecionkê robi siê w nieca³e 5 minut Smile

Ano z Torunia dok³adnie. Adres mogê na PW je¶li¶ tak dobra i pe³na chêci pomocy bli¼nim :)

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Opethowa moda
« Reply #38 on: 2006-11-27, 00:48:39 »
Ja te¿ chcê, ja te¿ chcê!!!  :chomik: ( co to za emota :D)
Tak siê zastanawia³am kiedy kto¶ j± odkryje  :lol:  Znalaz³am, spodoba³a mi siê (czyt rozwali³a mnie), to wstawi³am.  :mrgreen:

A co do tematu, to ostatnimi czasy noszê mojego jedynego czarnego ciucha - skórzany p³aszcz :chomik: ;]

melinda

  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Opethowa moda
« Reply #39 on: 2006-11-27, 01:52:36 »
a ja nie mam, nigdy nie mia³am i raczej nie bêdê mieæ glanów ;-) (tylko bez  :axe:  :bangroup: proszê) :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Opethowa moda
« Reply #40 on: 2006-11-27, 12:18:59 »
To jak nie chodzisz w glanach to w czym? ;) (wiem, ograniczona jestem ;) na dodatek ubrana na czarno - porazka. Ale ja teraz mam tak ciezko, ze musze wspomagac swoja mrocznosc czarnym strojem... zeby mi przypominal, ze mam byc tru, doom i co tam jeszcze. ;))
A plaszcz skorzany mam brazowy. Zimowy plaszcz tez. Za to mam cudowny, 3-metrowy czarny (znowu) szalik, ktory mi uratowal zycie kiedys na wykladzie (czytaj: nie zamarzlam, bo sie nim owinelam)

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Opethowa moda
« Reply #41 on: 2006-11-28, 23:54:58 »
(wiem, ograniczona jestem ;) na dodatek ubrana na czarno - porazka. Ale ja teraz mam tak ciezko, ze musze wspomagac swoja mrocznosc czarnym strojem... zeby mi przypominal, ze mam byc tru, doom i co tam jeszcze. ;))

nie martw siê ja te¿ jestem ograniczona chocia¿ co do glanów...hmn...kocham je i noszê je od 8 lat i nie rezygnowa³abym z nich gdyby nie fakt ¿e moje nogi cierpi± od nadmiaru wra¿eñ...przez 8, 9 godzin dziennie latam w niewygodnych butach w pracy imoje nogi krzycz± o pomstê do nieba... to tylko z wygody gdyby nie ten fakt... uwa¿a³abym ¿e nie ma ¿ycia bez glanów :mrgreen:

melinda

  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Opethowa moda
« Reply #42 on: 2006-11-29, 00:30:51 »
a moje zami³owanie do czerni te¿ da³o o sobie znaæ. kole¿anka szuka³a mnie dzi¶ i przechodzi³a obok kilka razy, ale nie pozna³a, bo "przecie¿ ja zawsze na czarno chodzê ubrana"  :?
jak widaæ nie zawsze  :P

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Opethowa moda
« Reply #43 on: 2006-11-29, 11:02:10 »
ogatan: za kilkana¶cie lat twoje nogi nie bêd± nawet kapci lubiæ :)
a mi siê glany zaczynaj± rozwalaæ, akurat na zimê :/
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Opethowa moda
« Reply #44 on: 2006-11-29, 11:04:58 »
a ja do domu sobie kupi³em takie ciep³e "góralskie" papcie ;D