Author Topic: Sny  (Read 55740 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Sny
« Reply #30 on: 2006-11-17, 10:59:30 »
A podobno cz³owiek ¶ni na czarno-bia³o ;)
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Sny
« Reply #31 on: 2006-11-17, 12:07:16 »
Chyba tylko w filmach :wink: Ja od dziecka mam barwne sny. :D
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sny
« Reply #32 on: 2006-11-17, 13:51:36 »
No, wczoraj z kolezanka potlumaczylysmy sobie sny po freudowsku i az dziwne, ze sie nie zalamalysmy, takie problemy mamy ;) Potem inna kolezanka tlumaczyla je "normalnie" i juz nie bylo zabawnie, tylko pierdoly :?
Ale ja siê opieram na samej teorii snów, a nie na psychoanalizie... :)
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Sny
« Reply #33 on: 2006-11-18, 10:38:02 »
Koszmar... pofarbowa³am w³osy na w³a¶ciwie bia³o, bo blondem tego nie da³o siê nazwaæ i pofarbowa³y siê na tyle ¼le ¿e mia³am odrozty bez potrzeby czekania przez miesi±c na nie :|  brr

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Sny
« Reply #34 on: 2006-11-18, 16:16:05 »
A podobno cz³owiek ¶ni na czarno-bia³o ;)
To czlowiek, ale kobieta sni na kolorowo ;)

Kekkai, a w tym snie sama sobie wlosy farbowalas, czy pomagala Ci moja siostra? Ona ma talent do 'tworzenia' odrostow ;)

Snily mi sie dzis misie pluszowe uzbrojone w biale plastikowe widelce. Pilnowaly jakichs drzwi, chyba od pieca... kaflowego :roll:

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Sny
« Reply #35 on: 2006-11-18, 20:57:23 »
Kassandra: Nie, najlepsze jest to, ¿e nie wiem kto mi zrobi³ tê krzywdê. Blond... brrrr :/

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Sny
« Reply #36 on: 2006-12-05, 13:05:52 »
Ja nie mam pod¶wiadomo¶ci, wiêc najwiêksze moje sny s± o p³on±cych szafach gdañskich, nagrodach nobla, moim psie i Szymborskiej. Nic ciekawszego. Raczej.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Sny
« Reply #37 on: 2006-12-12, 10:45:09 »
Ja tez nie mam podswiadomosci. Ja zaczynam miec schizy na jawie. Ogladalam Silent Hill (w sumie takie sobie, ten szatan plujacy smola przypominal mi ludki z okladki "Reroute to Remain" In Flames), potem poszlam spac, to mialam jakies leki, ze zaraz cos wyjdzie spod lozka, jak zasnelam, to byl spokoj, ale jak sie obudzilam... i zobaczylam plame krwi pod poduszka, to juz nie bylo smiesznie :?
ale potem sie wyjasnilo skad to i znowu bylo zabawnie

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Sny
« Reply #38 on: 2006-12-14, 20:19:03 »
od jakiego¶ czasu ¶ni³y mi siê co noc te same dzrzwi, piêknie rze¼bione...noc w noc i wiem, ¿e te drzwi s± od jakiego¶ domu klasztornego na Ostrowie Tumskim we Wroc³awiu...mam nawet ich zdjêcie
co noc przechodzi³am obok nich, a dzisiejszej nocy ucieka³am przed czym¶ i zamiast je otworzyæ to przywali³am w nie g³ow±... w to piêkne rze¼bienie...
to chyba znak ¿e muszê pog³ówkowaæ nad Histori± Sztuki :lol:
a tak naprawdê to przypapra³am w pó³kê obok ³ó¿ka...
« Last Edit: 2006-12-14, 22:58:16 by Ogatan Szlachetny »

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Sny
« Reply #39 on: 2006-12-14, 21:25:46 »
A podobno cz³owiek ¶ni na czarno-bia³o ;)

ponoæ wiêkszo¶æ ludzi ¶ni na czarnobia³o. Ja jestem w mniejszo¶ci ;)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sny
« Reply #40 on: 2006-12-15, 10:59:32 »
Wychodzi na to, ¿e ja te¿. W ogóle nie pamiêtam za bardzo, ¿eby miê siê kiedykolwiek co¶ na czarno - bia³o ¶ni³o...
selfbanned

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Sny
« Reply #41 on: 2006-12-15, 15:38:14 »
mi siê ¶ni³o i to kilka razy ale to chyba by³ "zamierzony" efekt snu ;)
W ogóle co do kolorów to np czêsto nie jestem w stanie powiedzieæ jakiego koloru co by³o we ¶nie.
I nie wiem jak wam, ale mi ¶nia siê g³ównie "statyczne" obrazy, bardzo ma³o siê na nich porusza, jedynie g³ówni bohaterowie albo kluczowe szczegó³y. Punkt widzenia te¿ siê nie zmienia (jakby ca³y sen by³ posk³adany z kliku kamer w ró¿nych miejscach planu), chyba, ¿e czasami jak ¶niê w pierwszej osobie.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Sny
« Reply #42 on: 2006-12-17, 19:37:46 »
Najgorzej to snic, ze sie juz wstalo, wyjsc nawet we snie z domu i sie nie spoznic, a potem nagle ni z tego ni z owego uslyszec mruczenie telefonu, znalezc sie jakims cudem znowu w lozku i odebrac smsa tresci "gdzie jestes?" ;)

I nie wiem jak wam, ale mi ¶nia siê g³ównie "statyczne" obrazy, bardzo ma³o siê na nich porusza, jedynie g³ówni bohaterowie albo kluczowe szczegó³y. Punkt widzenia te¿ siê nie zmienia (jakby ca³y sen by³ posk³adany z kliku kamer w ró¿nych miejscach planu), chyba, ¿e czasami jak ¶niê w pierwszej osobie.
Moje sny sa ruchome. Ale fakt, punkt widzenia sie zmienia i po tym przewaznie poznaje, ze to sen (w ktoryms momencie widzac siebie, jak np. ide, dochodze do wniosku, ze to musi byc sen ;))

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Sny
« Reply #43 on: 2006-12-17, 22:13:47 »
ja poznajê ¿e ¶nie, po tym kiedy zaczynam biec...i pocê siê i mêczê i macham nogami a jestem zawieszona parê centymetrów nad ziemi± i nie poruszam siê ani trochê...istny koszmar :roll:
fajny jest motyw jak próbujê siê w ¶nie komu¶ przyjrzeæ i nie mogê oczu otworzyæ...powieki jak z o³owiu ...to jest akurat ¶mieszne uczucie i zawsze mam ten sam motyw...mówiê w ¶nie ¿e jestem pijana i dlatego nie widzê na oczy :lol:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Sny
« Reply #44 on: 2006-12-18, 16:49:37 »
Ech, mówi³am ju¿, ¿e lubiê ¶niæ? W moich majakach zmieniam punkt obserwacji po kilka razy (np. z "siebie" przechodzê w kogo¶ innego i obserwujê siê z boku, ¶wietna sprawa :)). Ostatnio ¶ni³o mi siê, ¿e mówiê do przyjació³ki wierszem, ale jakim! Zaraz po pobudce chwyci³am za pióro, ale bez skutku - mowa wi±zana siê rozwi±za³a i wyciek³a mi z pamiêci jak sen jaki z³oty, wrrr :?
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

 

lofty-success