Author Topic: Sny  (Read 55737 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sny
« Reply #435 on: 2011-01-14, 12:00:45 »
A co przeskroba³a¶ na jawie? ;)
...If I call will you come and will you save me?

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Sny
« Reply #436 on: 2011-01-14, 14:29:02 »
¦ni³o mi siê, ¿e znowu by³am ruda. Dodatkowo musia³am pokonaæ jakiego¶ strasznego imperatora (brzydki by³ te¿ - taki chudy, czarniawy, i nosi³ idiotyczne loczki, a ubiera³ siê koszmarnie), który ciemiê¿y³ ludzi. I spali³ ca³± Amerykê Pó³nocn±, a¿ w Atlantyku podnios³a siê temperatura wody i zdech³y ryby i wieloryby. Imperator mia³ te¿ ogromn±, industrialn±, steampunkow± armiê. Ale i tak go pokona³am, bo mia³am supermoce. Niebieski bandyta zawsze wygrywa! Komiks by³by fajny.
ze mn± nie ma ¿artów

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Sny
« Reply #437 on: 2011-01-18, 16:43:50 »
A co przeskroba³a¶ na jawie? ;)
:-k w³a¶nie nic
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Sny
« Reply #438 on: 2011-02-10, 10:02:25 »
¦ni³o mi siê, ¿e znowu by³am ruda.
Sen siê spe³ni³.

Dzisiaj ¶ni³o mi siê, ¿e córka Tuska wychodzi za m±¿ za jakiego¶ starego malarza i jest afera na ca³y kraj. Poza tym Tusk rozkaza³, ¿e ka¿dy obywatel musi adoptowaæ jednego bezdomnego kota. Chyba przestanê niusy polityczne przed snem czytaæ.
ze mn± nie ma ¿artów

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Sny
« Reply #439 on: 2011-09-26, 11:02:41 »
Dawno na forum nie wchodzi³em, ale mój dzisiejszy sen spowodowa³ to i¿ muszê podzieliæ siê z wami jego tre¶ci± ;) ¦ni³o mi siê, ¿e by³em na koncercie Opeth, po wystêpie Mike i reszta podpisywali p³yty ja mia³em jedynie czarn± kartkê na której czarnym markerem podpisa³ mi siê Akerfeldt XD w ka¿dym razie zaczêli¶my rozmawiaæ mówiê mu - Heritage to naprawdê dobra p³yta, a najwa¿niejsze, ¿e lepsza od Watershed i w tym momencie zaczynam strasznie jechaæ po owej p³ycie (co tak¿e jako¶ tam zgadza siê z tym co o niej my¶lê w realu), jest do niczego, nie da siê s³uchaæ, ma okropne brzmienie, kulturalnie doda³em, ¿eby siê nie denerwowa³ ani nie obra¿a³, ale ludzie z polskiego forum stworzyli kilka terminów, które dok³adnie ilustruj± nasz stosunek do przedostatniej p³yty Opeth, a brzmi± one Wodana szopa i Watershit, Mikael trochê wzdryga³ siê no te okre¶lenia, ale o dziwo cierpliwie mnie wys³ucha³ i stwierdzi³, ¿e ka¿dy fan ma prawo do w³asnej subiektywnej oceny ;)

Z innych snów typu bardzo realistycznego, zapamiêta³em ów szczególny, w którym otrzyma³em nagrodê za najlepszy film i rolê aktorsk± na Festiwalu Filmów Polskich w Gdyni a moje "dzie³o" by³o po³±czeniem klasycznej polskiej patologii w stylu obrazu "Prêgi" (na ekranie bardzo siê wczuwa³em jako maltretowane dziecko z rodziny alkoholików  8| :wink:) z poetyckimi zwolnieniami ze "Spragnionych Mi³o¶ci" Wong Kar Waia i brutalnymi scenami z "Old Boy'a" Chana-wook Parka  :mrgreen: