Dzia³ ogólnomuzyczny > Ca³a piêkna reszta

Zapowiedzi p³ytowe

(1/245) > >>

benighted:
Postanowi³em sklonowaæ w±tek premier i zapowiedzi p³ytowych z lat poprzednich. Tym razem, rzecz jasna, proponuje wpisywaæ wszelkie tytu³y, których oczekujemy z niecierpliwo¶ci± A.D. 2007


Mój typ :

1. POS - Scarsick
2. Threshold - Pilot In The Sky Of Dreams
3. Dream T.- n.
4. Novembers Doom - The Novella Reservoir
5. Redemption - n.
6. Anathema - n. (niedoczekanie??)
+ mam nadziejê nowe albumy Sculptured, Dark Tranquillity, Enchant i mo¿e Porcupine T.(?)

Whodo:
oj bêdzie tego trochê w tym roku :) na razie przychodzi mi do g³owy kilka:
Elend - 'A World in Their Screams' jest jeszcze ma³a nadzieja ¿e wyjdzie w tym roku, ale w±tpie w to :)
Manes - 'Cold Lake' lub 'In the dark' jeszcze siê panowie chyba nie zdecydowali :)
Strommoussheld - co¶ tam pichc±, a jednym z go¶ci ma byæ Ch. District, czyli pewnie bêdzie bardziej elektronicznie i industrialnie :D
Skalpel - ju¿ siê wziêli panowie do roboty :)
Ulver - mam nadzieje, ¿e co¶ nowego bêdzie, przynajmniej ta nowa wersja 'Nattens Madrigal' :)
Opeth - a jak¿e co¶ nowego by mogli zrobiæ, choæ mo¿e lepiej jakby sobie d³u¿ej odpoczêli  :mrgreen: a mo¿e projekt z Wilsonem i Portnoyem wypali akurat w tym roku, choæ Wilson bardzo zapracowany siê wydaje (nowe PT, Blackfield, No-man - wszystko zapowiedziane na 2007 rok) wiêc ma³o prawdopodobne.

a z takich jeszcze ma³o prawdopodobnych Godspeed You! Black Emperor mog³o by siê w koñcu wzi±æ do roboty  :mrgreen:

aibrean:
Na prze³omie kwietnia i maja ma siê ukazaæ nowy d³ugograj Dream Theater (je¶li to bêdzie kontynuacja stylu z Octavarium, to dziêkujê, postojê :))

minder:
Kto¶ przeb±kiwa³ o nowym albumie Porków.

Unas:
Nowe:

Immolation - najpierw epka, a potem full album, jak ja uwielbiam ten band
The Project Hate - oby podpisali szybko nowy deal
Strommoussheld - Maels wystawia nas na próbê
Behemoth - no i jaka bêdzie odpowied¼ Bestii na Impresje we Krwi?
Acid Drinkers - baaa, a jutro w Progresji....  :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version