Author Topic: Zapowiedzi p³ytowe  (Read 226188 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #60 on: 2007-03-18, 22:16:32 »
Mam nadziejê, ¿e LE bêdzie co najmniej tak doskona³y jak Planetary Confinement.

W³a¶nie tego siê obawiam, ¿e bêdzie tak doskonale s³aby jak PC, ale to tylko moje zdanie... a jeszcze troszkê w temacie LE, to ma byæ zdecydowanie bardziej energetycznie ni¿ na PC, mniej smêcenia wiêcej mocy, ta wiadomo¶æ mnie napawa optymizmem bo Planetary Confinement by³o zbyt ³zawe jak dla mnie :)

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #61 on: 2007-03-18, 23:11:40 »


W³a¶nie tego siê obawiam, ¿e bêdzie tak doskonale s³aby jak PC, ale to tylko moje zdanie... a jeszcze troszkê w temacie LE, to ma byæ zdecydowanie bardziej energetycznie ni¿ na PC, mniej smêcenia wiêcej mocy, ta wiadomo¶æ mnie napawa optymizmem bo Planetary Confinement by³o zbyt ³zawe jak dla mnie :)
Có¿, kwestia gustu - jak zawsze  :)
True Pagan Winter Crew

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #62 on: 2007-03-19, 14:57:33 »
IMO Antimatter powinien w³a¶nie byæ ³zawy. Chocia¿ te¿ nie jestem wielkim fanem "Planetary Confinement".

Nie wiem, czy ju¿ o tym pisali¶cie, czy nie, ale siódmego maja ma siê ukazaæ nowy album Björk - Volta Nie wiem, jak wy, ale ja czekam z niecierpliwo¶ci±. Jak chcia³bym co¶ w stylu "Vespertine"... (bo to w³a¶nie za ten album polubi³em Björk) :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #63 on: 2007-03-19, 15:15:23 »
Ale Björk na kazdym albumie brzmi (choc) troche inaczej, eksperymentuje. Mysle, ze tak bedzie i tym razem, ze nie wroci do tego, co juz bylo. I chwala jej za to, bo nie stoi w miejscu :)

pawel

  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #64 on: 2007-03-19, 18:44:17 »
Czeka³em na nowego Vintersorga no i sie doczeka³em :] Podobno In Flames nagrali jakie¶ 3 piosenki na nowe demo, mo¿e byæ ciekawie:D Oczywi¶cie nowy Soilwork, Porcupine Tree, mo¿e Children Of Bodom wydadz± co¶ nowego, ostatnio czêsto ich s³ucham, Samael ju¿ koñczy now± p³ytê, Dark Tranquillity nagrali niez³± p³ytkê, nowy Finntroll jako¶ nie przypad³ mi do gustu.. ahha jeszcze Katatonia wydaje dvd:] to chyba tyle narazie:P

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #65 on: 2007-03-20, 11:37:54 »
IMO Antimatter powinien w³a¶nie byæ ³zawy.

IMO nie powinien byæ  :mrgreen: 'Planetary Confinement' to brzmi jak by ch³opakom kotek umar³ na akustycznej trasie (bez obrazy), a takie 'Lights Out', to ju¿ ca³kiem inny ¶wiat, jest smutno (nie ³zawo), z niezwyk³ym klimatem, no i przede wszystkim muzyka, pomys³owa, zagrana z eksperymentalnym zaciêciem, to by³ naprawdê ¶wietny album.

Nie wiem, czy ju¿ o tym pisali¶cie, czy nie, ale siódmego maja ma siê ukazaæ nowy album Björk - Volta Nie wiem, jak wy, ale ja czekam z niecierpliwo¶ci±. Jak chcia³bym co¶ w stylu "Vespertine"... (bo to w³a¶nie za ten album polubi³em Björk) :)

je¶li chodzi o nowy album Bjork, to cytuje "artystka chce powróciæ na nim do nieco bardziej tanecznych, pozytywnych brzmieñ." i "Najnowsza p³yta ró¿ni siê od kilku poprzednich, których przekaz by³ do¶æ powa¿ny. Tym razem chcia³am nieco zerwaæ z tego rodzaju wypowiedzi±, mieæ trochê wiêcej zabawy, nagraæ bardziej optymistyczne d¼wiêki" - mówi o swej nowej p³ycie Bjork.

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #66 on: 2007-03-20, 19:08:14 »
IMO Antimatter powinien w³a¶nie byæ ³zawy.

IMO nie powinien byæ  :mrgreen: 'Planetary Confinement' to brzmi jak by ch³opakom kotek umar³ na akustycznej trasie (bez obrazy), a takie 'Lights Out', to ju¿ ca³kiem inny ¶wiat, jest smutno (nie ³zawo), z niezwyk³ym klimatem, no i przede wszystkim muzyka, pomys³owa, zagrana z eksperymentalnym zaciêciem, to by³ naprawdê ¶wietny album.
Rzecz jasna Whodo, masz racjê - Lights Out jest najbardziej nowatorskim i oryginalnym albumem w dyskografii Antimatter, niemniej jednak jest dla mnie nieco zbyt hermetyczny i sterylny. Zdecydowanie wolê naturalne i ¿ywe d¼wiêki znane z PC- niekoniecznie ³zawe, powiedzia³bym raczej , ¿e piêkne. £zawy to jest My Dying Bride  :mrgreen:
True Pagan Winter Crew

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #67 on: 2007-03-20, 19:46:05 »
Wiêc siê nie zrozumieli¶my ;) Masz racjê Antimatter powinno graæ smutne utwory, jak na "Lights Out", czy choæby "Saviour" (ja ten album lubiê), ale "Planetary Confinement" te¿ nie jest z³e...

Hmm to nam siê ma³y misz masz szykuje w muzyce. Weso³a Björk, weso³a Anathema...

klassen

  • Posts: 187
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Smoke & mirrors
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #68 on: 2007-03-21, 13:04:19 »
Machine Head "The Blackening" www.myspace.com/machinehead Aesthetics Of Hate, trochê zmian z tego co s³yszê, powia³o ¶wie¿o¶ci±.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #69 on: 2007-03-21, 21:47:35 »
Hmm to nam siê ma³y misz masz szykuje w muzyce. Weso³a Björk, weso³a Anathema...
Jakie to smutne... (przepraszam, nie moglam sie powstrzymac ;))
: Marzec 21, 2007, 16:00:52
A wlasnie, wczoraj dostalam info, ze europejska wersja "Requiem - mezzo forte" Virgin Black wydana przez Massacre Records (27.04) bedzie zawierala dodatkowy "retrospective CD", na ktorym sie znajda 4 utwory z poprzednich wydawnictw (Mother of Cripples [Demo], Whispers of Dead Sisters [Trance], Museum of Iscariot [Sombre Romantic], Our Wings Are Burning [Elegant...and Dying]) i video "Our Wings Are Burning"
Dzis natomiast zobaczylam, ze zostal w koncu wydany kolejny album Farmakona - "Robin" (miesiac temu, a na walentynki wypuscili singla A Temporary Death). Na stronie sa do sciagniecia 2 utwory z nowej plyty: singlowy ATD i Recondite. Milego sluchania... (niech mi ktos kupi... =) albo pomoze szukac)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #70 on: 2007-03-23, 15:20:12 »
"Ziltoid" Devina Townsenda - maj 2007.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #71 on: 2007-03-27, 11:34:17 »
Tutaj mo¿na pos³uchaæ dwóch utworów z jednej z najbardziej oczekiwanych przeze mnie premier tego roku, albumu 'A World in Their Screams' Elend, zapowiada siê powrót do bardziej brutalnych i kakofonicznych brzmieñ znanych choæby z genialnego 'The Umbersun'.

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #72 on: 2007-03-30, 14:53:43 »
Poprawka odno¶nie nadchodz±cego albumu Stworów. Poni¿ej wycinek newslettera, którego otrzyma³em przedwczoraj:

Quote
Moi mili, (engish version below)

Bylo cicho, ale to dlatego ze przez ten czas dzielnie pracowalismy nad nowa plyta. Na myspace.com/polishfightdances leza mp3 z nowymi stworami.

a tu szybie video z sesji w Electric Eye Studio.! http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=1699615174

Premiera "Polish Fight Dances" zaplanowana jest na polowj maja - ale juz w kwietniu wyjdzie  limitowana EPka - pierwsze 500 egzemplarzy bedzie hand-madowymi recznie numerowanymi i przez nas klejonymi egzemplarzami.
I tu maly Trick!
Otwieramy liste chetnych na EPkj - jesli chcesz dedykacje, jakis swoj bajerek pisz na [email protected]. Robimy, pakujemy i wysylamy.

:mrgreen:
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Zapowiedzi p³ytowe 2007
« Reply #73 on: 2007-03-30, 15:04:51 »
U Christiana Fennesza szykuje siê pracowity rok, w maju uka¿e siê wspólny album Austryjaka i Ryuichi Sakamoto "Cendre". Na AD 2007 zapowiadany jest te¿ solowy album Fennesza.


djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre

 

lofty-success