Author Topic: Wrocław  (Read 26072 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Wrocław
« on: 2006-11-22, 00:21:35 »
To już drugi wątek miejski. Jeśli takie wątki będą się mnożyć, to chyba zrobię osobny dział forum poświęcony lokalnym mini-zlotom :D

Już w temacie - czy jest wola w Narodzie, żeby spotykać się co jakiś czas w pięknym mieście Wrocław? Wiem, że jest :mrgreen: Pytanie tylko kiedy i gdzie? Osobiście bardzo słabo znam Wrocław (wstyd się przyznać, bo mieszkam tu już ponad rok), ale wiem że sympatyczny (choć mało trú) klimat jest w knajpie XIII Igieł na Igielnej 13 8) Jeszcze się nie przytrafiło, by tamtejsza muzyka mi przeszkadzała. Oczywiście wiem, że jest kilka klubów przeznaczonych dla mhrocznej braci, jednak jakoś nie mogę tam nigdy trafić.

Można by też pomyśleć o Opeth Night - czyli popularnej we Wrocławiu formie imprez, na których grana jest muzyka wyłącznie danego zespołu :twisted: Materiału jest dość :D
« Last Edit: 2006-11-22, 00:48:31 by minder »
True Pagan Winter Crew

Ogatan Szlachetny

• Gagat
Odp: Forumowe spotkania we Wrocławiu
« Reply #1 on: 2006-11-22, 00:29:17 »
 :mrgreen: nie byłam akurat w XIII igłach ale zdarza się że trafiam czasem do Od zmierzchu do świtu. przyznam że średnio tam ostatnio ale lokal pasowałby klimatem. jeszcze jest jeden lokal całkiem przyjazny o nazwie "czemu nie" czynny do samego ranna jednak przypomina w późnych godzinach przystań do którego dziwnym trafem dryfują wszyscy nieszczęśni rozbitkowie nocnych wojaży.
« Last Edit: 2006-11-22, 00:52:04 by Ogatan Szlachetny »

Propheti

• Guest
Odp: Wrocław
« Reply #2 on: 2006-12-10, 11:24:31 »
Eee, jestem ZZZAA.  :twisted:

acidosen

« Reply #3 on: 2007-01-23, 00:51:38 »
Przydało by się parę adresów z Wrocławia, też tu nie jestem długo, a z knajp dobrych to znam tylko jazzowe :). "Czemu nie" - mogę tylko potwierdzić, że do rana mają otwarte - zdarzyło mi sie  wyjść o poranku raz :). Ktoś jeszcze zainteresowany tematem ;)? Bo rozmowa się troche ciągnie w czasie ;).

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #4 on: 2007-01-23, 10:13:12 »
Knajpa rockowa "Od zmierzchu do świtu", ale tam trochę speluniarski klimat. Świetnie natomiast jest w knajpie koło synagogi (za Heliosem) - nie pamiętam nazwy, ale nad kontuarem jest napis "CYRK". Jak na razie najbardziej klimatyczna knajpa we Wrocławiu.
True Pagan Winter Crew

Nathaira

« Reply #5 on: 2007-01-23, 18:01:10 »
Świetnie natomiast jest w knajpie koło synagogi (za Heliosem) - nie pamiętam nazwy, ale nad kontuarem jest napis "CYRK". Jak na razie najbardziej klimatyczna knajpa we Wrocławiu.
A to nie 'mleczarnia' przypadkiem? Jeślli koło samej synagogi (na tym samym 'podwórku'), to na pewno! Również polecam!

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #6 on: 2007-01-24, 11:33:36 »
Tak, to Mleczarnia :D Zaraz obok jest mikrokawiarenka Sarah, ale nie umywa się do Mleczarni :D
True Pagan Winter Crew

tharos

• Suicidal imbecile
« Reply #7 on: 2007-07-18, 01:58:27 »
Znacie jakieś tanie hostele we Wrocławiu?  :>
Bite your tongue, ignore the splinter.

majkel

• taczif
  • Mourner
  • *
    • lans.fm
« Reply #8 on: 2007-10-22, 00:42:05 »
Znacie jakieś tanie hostele we Wrocławiu?  :>
Ja znam jeden  :>

Zróbmy zlot we Wrocławiu!:<
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
« Reply #9 on: 2007-10-22, 19:54:29 »
Jak mnie ktos jeszcze na obiad zaprosi, to chetnie ;P Bo na sniadanie juz (jeszcze?) mam ;>

Nekusna

• uleciał mój duch
    • last.fm
« Reply #10 on: 2008-07-02, 22:54:52 »
Będę w sobotę. Nie mam w zasadzie co ze sobą zrobić -zawożę siostrę na koncert i odbieram

nevaeh

« Reply #11 on: 2008-07-03, 18:54:25 »
hmmm....ja bym się skusiła, ale w lipcu mnie we Wrocku jednak nie będzie, więc...może innym razem mam nadzieję, bo na żadnym zlocie jeszcze nie byłam jakoś :?
...nie będziesz się bać,nic nie będziesz czuć,odrodzisz się na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi się, że ludzie bliscy śmierci umierają zwykle o świcie"
Bram Stocker

wooy

• Mourner
  • *
    • Lurk Moar
« Reply #12 on: 2010-09-27, 12:21:59 »
widzę, że odgrzewam bardzo starego kotleta... cóż miejmy nadzieje, że dalej strawny... może by zrobić jakoś na początku października jakiś mini wrocławski zlot? np. w Strefie Zero (jedyny klub w którym na moją prośbę puścili Black Rose Immortal) są chętni?
„Bo ludzie zamienili się w nijakie miernoty, których wegetacją nie wstrząsają żadne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

Czarna

• ~pani zima~
« Reply #13 on: 2010-09-27, 15:10:40 »
Ups... chyba tymczasowo nie mamy zbyt wielu użyszkodników z Wrocławia... ;)
Zapraszamy do Warszawy lub Krakowa ;)
...If I call will you come and will you save me?

wooy

• Mourner
  • *
    • Lurk Moar
« Reply #14 on: 2010-09-30, 18:53:51 »
cóż ja akurat we wRocku stacjonuje, a po prostu trudno mi pisać z kogoś kogo nie znam... jednak co jest fopsem jak na te czasy przekładam znajomość realną nad internetową...
a nawet w najbliższym czasie będę na koncercie Anathemy w Krakowie, ale to raczej nie będzie czasu na zloty wtedy...
„Bo ludzie zamienili się w nijakie miernoty, których wegetacją nie wstrząsają żadne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"