Author Topic: Wrocław  (Read 28635 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Wrocław
« on: 2006-11-22, 00:21:35 »
To już drugi wątek miejski. Jeśli takie wątki będą się mnożyć, to chyba zrobię osobny dział forum poświęcony lokalnym mini-zlotom :D

Już w temacie - czy jest wola w Narodzie, żeby spotykać się co jakiś czas w pięknym mieście Wrocław? Wiem, że jest :mrgreen: Pytanie tylko kiedy i gdzie? Osobiście bardzo słabo znam Wrocław (wstyd się przyznać, bo mieszkam tu już ponad rok), ale wiem że sympatyczny (choć mało trú) klimat jest w knajpie XIII Igieł na Igielnej 13 8) Jeszcze się nie przytrafiło, by tamtejsza muzyka mi przeszkadzała. Oczywiście wiem, że jest kilka klubów przeznaczonych dla mhrocznej braci, jednak jakoś nie mogę tam nigdy trafić.

Można by też pomyśleć o Opeth Night - czyli popularnej we Wrocławiu formie imprez, na których grana jest muzyka wyłącznie danego zespołu :twisted: Materiału jest dość :D
« Last Edit: 2006-11-22, 00:48:31 by minder »
True Pagan Winter Crew

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Forumowe spotkania we Wroc³awiu
« Reply #1 on: 2006-11-22, 00:29:17 »
 :mrgreen: nie by³am akurat w XIII ig³ach ale zdarza siê ¿e trafiam czasem do Od zmierzchu do ¶witu. przyznam ¿e ¶rednio tam ostatnio ale lokal pasowa³by klimatem. jeszcze jest jeden lokal ca³kiem przyjazny o nazwie "czemu nie" czynny do samego ranna jednak przypomina w pó¼nych godzinach przystañ do którego dziwnym trafem dryfuj± wszyscy nieszczê¶ni rozbitkowie nocnych woja¿y.
« Last Edit: 2006-11-22, 00:52:04 by Ogatan Szlachetny »

Propheti

  • Guest
Odp: Wroc³aw
« Reply #2 on: 2006-12-10, 11:24:31 »
Eee, jestem ZZZAA.  :twisted:

acidosen

  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Wroc³aw
« Reply #3 on: 2007-01-23, 00:51:38 »
Przyda³o by siê parê adresów z Wroc³awia, te¿ tu nie jestem d³ugo, a z knajp dobrych to znam tylko jazzowe :). "Czemu nie" - mogê tylko potwierdziæ, ¿e do rana maj± otwarte - zdarzy³o mi sie  wyj¶æ o poranku raz :). Kto¶ jeszcze zainteresowany tematem ;)? Bo rozmowa siê troche ci±gnie w czasie ;).

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Wroc³aw
« Reply #4 on: 2007-01-23, 10:13:12 »
Knajpa rockowa "Od zmierzchu do ¶witu", ale tam trochê speluniarski klimat. ¦wietnie natomiast jest w knajpie ko³o synagogi (za Heliosem) - nie pamiêtam nazwy, ale nad kontuarem jest napis "CYRK". Jak na razie najbardziej klimatyczna knajpa we Wroc³awiu.
True Pagan Winter Crew

Nathaira

  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Wroc³aw
« Reply #5 on: 2007-01-23, 18:01:10 »
¦wietnie natomiast jest w knajpie ko³o synagogi (za Heliosem) - nie pamiêtam nazwy, ale nad kontuarem jest napis "CYRK". Jak na razie najbardziej klimatyczna knajpa we Wroc³awiu.
A to nie 'mleczarnia' przypadkiem? Je¶lli ko³o samej synagogi (na tym samym 'podwórku'), to na pewno! Równie¿ polecam!

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Wroc³aw
« Reply #6 on: 2007-01-24, 11:33:36 »
Tak, to Mleczarnia :D Zaraz obok jest mikrokawiarenka Sarah, ale nie umywa siê do Mleczarni :D
True Pagan Winter Crew

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Wroc³aw
« Reply #7 on: 2007-07-18, 01:58:27 »
Znacie jakie¶ tanie hostele we Wroc³awiu?  :>
Bite your tongue, ignore the splinter.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Wroc³aw
« Reply #8 on: 2007-10-22, 00:42:05 »
Znacie jakie¶ tanie hostele we Wroc³awiu?  :>
Ja znam jeden  :>

Zróbmy zlot we Wroc³awiu!:<
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wroc³aw
« Reply #9 on: 2007-10-22, 19:54:29 »
Jak mnie ktos jeszcze na obiad zaprosi, to chetnie ;P Bo na sniadanie juz (jeszcze?) mam ;>

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Wroc³aw
« Reply #10 on: 2008-07-02, 22:54:52 »
Bêdê w sobotê. Nie mam w zasadzie co ze sob± zrobiæ -zawo¿ê siostrê na koncert i odbieram

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Wroc³aw
« Reply #11 on: 2008-07-03, 18:54:25 »
hmmm....ja bym siê skusi³a, ale w lipcu mnie we Wrocku jednak nie bêdzie, wiêc...mo¿e innym razem mam nadziejê, bo na ¿adnym zlocie jeszcze nie by³am jako¶ :?
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: Wroc³aw
« Reply #12 on: 2010-09-27, 12:21:59 »
widzê, ¿e odgrzewam bardzo starego kotleta... có¿ miejmy nadzieje, ¿e dalej strawny... mo¿e by zrobiæ jako¶ na pocz±tku pa¼dziernika jaki¶ mini wroc³awski zlot? np. w Strefie Zero (jedyny klub w którym na moj± pro¶bê pu¶cili Black Rose Immortal) s± chêtni?
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Wroc³aw
« Reply #13 on: 2010-09-27, 15:10:40 »
Ups... chyba tymczasowo nie mamy zbyt wielu u¿yszkodników z Wroc³awia... ;)
Zapraszamy do Warszawy lub Krakowa ;)
...If I call will you come and will you save me?

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
Odp: Wroc³aw
« Reply #14 on: 2010-09-30, 18:53:51 »
có¿ ja akurat we wRocku stacjonuje, a po prostu trudno mi pisaæ z kogo¶ kogo nie znam... jednak co jest fopsem jak na te czasy przek³adam znajomo¶æ realn± nad internetow±...
a nawet w najbli¿szym czasie bêdê na koncercie Anathemy w Krakowie, ale to raczej nie bêdzie czasu na zloty wtedy...
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

 

lofty-success