Author Topic: Cezar  (Read 5477 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Cezar
« on: 2004-01-07, 15:42:13 »
Jak siê niektórzy s³usznie domy¶laj±, chodzi mi o perkusistê Dominium i Bright Ophidia.
A mianowicie, s³ysza³am niedawno zespó³ Tvangeste i pierwsze, co mi na my¶l przysz³o, to "bêbny zupe³nie jak w Dominium!". I teraz siê zastanawiam, bo siê okaza³o, ¿e na garach rzeczywi¶cie gra³ Cezar, czy to charakterystyczne brzmienie, czy maniera.

Fallen Drapery

  • Guest
Cezar
« Reply #1 on: 2004-01-08, 11:01:51 »
No jak s³yszê Cezar, to pierwsza osoba która mi przychodzi do g³owy, to Cezar z Christ Agony :) A co do Tvangeste, to mia³em okazjê poznaæ osobi¶cie Mirona i jego ¿onê, Natu...super ludzie, spêdzili¶my z nimi fajny weekend w kwietniu 2003 w Gdañsku...muzycznie nie bardzo mi to podchodzi, ale jest spoko. Bior±c pod uwagê, warunki jakie s± w Kaliningradzie, to tworz± muzykê na ¶wiatowym poziomie.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Cezar
« Reply #2 on: 2004-01-14, 10:23:15 »
hmm, pó¼niej mi siê przypomnia³o, ¿e takie skojarzenie te¿ jest mo¿liwe... ale t± swoj± opowie¶ci± to mi przypomnia³e¶ jednego mojego kolegê... a¿ siê wzruszy³am =')

Fallen Drapery

  • Guest
Cezar
« Reply #3 on: 2004-01-14, 23:40:30 »
Quote from: Kasandra
ale t± swoj± opowie¶ci± to mi przypomnia³e¶ jednego mojego kolegê...

Mianowicie? Jaki¶ metalowy "bonzo"? :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Cezar
« Reply #4 on: 2004-01-16, 15:40:16 »
A, taki fajny go¶æ, ca³y czas mi o Hunterze opowiada i o tym, jak to robi akustykê na koncertach. No i w³a¶nie niedawno mi o Czarku Mielko tak opowiada³, ja Ty o Mironie i Naturelle  :)