Author Topic: Kraków  (Read 114616 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #60 on: 2007-04-29, 14:09:29 »
No... pierwszego. Ominie Cie niestety :( (ale teoretycznie zawsze mozna spotkac sie jeszcze raz pozniej)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kraków
« Reply #61 on: 2007-04-29, 14:11:31 »
Dzieñ spotkania/zlotu/zgromadzenia: 1. maja, Kraków, Dworzec G³owny, godzina 17:04 :D
Ale nie wiem jeszcze na pewno, czy bêdê... Je¶li nie bêdzie na ten dzieñ innych planów, to zapewne siê zjawiê... Mo¿liwe, ¿e z kumpel±...
Mam nadziejê, ¿e ju¿ macie do wszystkich numery telefonów... ;) Kas ma mój :)
Do zobaczenia (ewentualnie)! ;)
...If I call will you come and will you save me?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Kraków
« Reply #62 on: 2007-04-29, 14:13:50 »
Có¿, szkoda, ¿e nie mogê siê wtedy zjawiæ. Bêdê z Wami duchowo :] I mi³ej zabawy ¿yczê  :twisted:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Kraków
« Reply #63 on: 2007-04-29, 14:52:54 »
Ale wg. tego co pisze, to TLK jest tylko parê (chyba ze 3 czy 4) z³otych dro¿sze od normalnego :-k Zobaczymy, bo powinnam wracaæ jednak we wtorek, nauka wzywa i takie tam ;)

ale teoretycznie zawsze mozna spotkac sie jeszcze raz pozniej

Albo wcze¶niej... mo¿e jutro te¿? ;]
wszystko, co sko¶ne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kraków
« Reply #64 on: 2007-04-29, 15:32:19 »
£oj, to ile razy? :P
Ja niby jutro bêdê ju¿... ale nie wiem, co bêdê robiæ... ;)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #65 on: 2007-04-29, 16:52:45 »
ale teoretycznie zawsze mozna spotkac sie jeszcze raz pozniej
Albo wcze¶niej... mo¿e jutro te¿? ;]
Mozna codziennie :P
Mnie jutro nie bedzie, jutro sobie przypominam odcinek linii kolejowej z Warszawy Centralnej do Krakowa Glownego ;>

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Kraków
« Reply #66 on: 2007-04-29, 22:23:56 »
Cholera, przy³±czy³abym siê :-k ale nie, nie mogê, bo mnie ze¿re zew nauki ;) za to popracujê na to, by od pa¼dziernika do³±czyæ do was, krakowiacy, na najbli¿sze piêæ lat :)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Kraków
« Reply #67 on: 2007-04-30, 09:54:41 »
Ja chyba jutro nie dam rady ;/
Bite your tongue, ignore the splinter.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #68 on: 2007-04-30, 10:36:11 »
A jak powiem, ze bedzie poncz i ciasto? ;)
:S

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Kraków
« Reply #69 on: 2007-04-30, 18:03:09 »
Kas, no to najwy¿ej mnie oprowadzisz po Kraku ;) By³am mo¿e parê razy w ¿yciu, jako¶ tak nigdy mi siê nie sk³ada³o.

A jak powiem, ze bedzie poncz i ciasto? ;)

A bêdzie? :mrgreen:
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #70 on: 2007-04-30, 19:07:38 »
A jak powiem, ze bedzie poncz i ciasto? ;)
A bêdzie? :mrgreen:
Bedzie :mrgreen:
Na skladzie mamy takze wodke ze Slowacji i jakas czekolade. No.

A jak ktos nie przyjdzie, to ja na pewno nie bede plakac (no, chyba, ze cos zlego sie stanie, ale tylko wtedy)

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Kraków
« Reply #71 on: 2007-05-01, 23:00:17 »
Zacznê od s³ów: ¯A£UJCIE ¯E WAS NIE BY£O! A teraz wypunktujê, co ominê³o z³ych ludzi, którzy na zlocie siê nie pojawili:
1. Czekanie na poci±g z Katowic, którym przyby³a Veila. By³y rytualne ¶piewy na peronie, adorowanie pomarañczy, jest nawet kilka g³upich zdjêæ z dworca. Wraz z pojawieniem siê Czarnej z kole¿ank±, ¶piewy usta³y.
2. Z dworca piêciosobowy (Kasandra, Czarna, Veila, kole¿anka Czarnej - Natalia, ja) oddzia³ samobójczy ruszy³ na poszukiwania jakiego¶ w miarê mrocznego ;) lokalu. Mia³o byæ El Sol, ale by³o za wcze¶nie, a aerobik mieszcz±cy siê obok nas nie satysfakcjonowa³. A! I jeszcze by³ facet charchaj±cy na reklamê kredytu hipotecznego na witrynie bankowej. W sumie mo¿na by³o z nim sobie pluæ, ale to te¿ nie rozrywka dla nas...
3. Pod El Sol (zamkniêtego jakby z nami ptasia grypa sz³a) chcia³y zaatakowaæ nas go³êbie. Trzeba by³o siê ewakuowaæ. Dzielne komando uciek³o a¿ na B³onia...
4. ...A tam piknik rodzinny, baloniki z teletubisiami, kie³baski sma¿one i rodziny z dzieæmi i piwem. Nasta³ czas konsumpcji. UWAGA: by³o obiecane ciasto i zamiast ponczu mo³dawskie czerwone pó³s³odkie wino pite w gratisowych kubeczkach z logiem tyskiego. A pó¼niej wata cukrowa (zakupiona z funduszu zlotowego - i taka ¶mieszna historia z kupowaniem tej waty, ale nie opowiem, bo bluzgaæ nie jest ³adnie i nie ka¿dy -czyt. adminy i take inne bestie - to lubi - bluzganie oczywi¶cie). Czarna sobie brodê ulepi³a i ogólnie by³o ¶miesznie. Gustowne zdjêcia w w±sach wysz³y :D
5.Znudzi³y nam siê B³onia i rodzinne pohukiwania ze sceny, wiêc trzeba by³o zmieniæ krajobraz. Poza tym od waty klei³y nam siê rêce. Mo¿e trzeba by³o to wykorzystaæ i co¶ komu¶ odebraæ (no przecie¿ nie napiszê zaje**æ).
6. Nastêpnym przystankiem by³a kawiarnia w Parku Jordana. A tam herbata i zapiekanki. I mo¿na by³o rêce umyæ! Ciep³a woda by³a! I myd³o! I za darmo! Czarna jako jedyna s³odzi herbatê, a Veila lubi tulipany. A na stoliku takie ³adne sta³y (¿ó³te).
7. Wyrzucili nas po jakim¶ czasie, bo ju¿ zamykali, wiêc wycieczka posz³a dalej. Do Botaniki na Brack±. By³o mrocznie \m/^^\m/
8. Nagle okaza³o siê, ¿e jest ju¿ 21.00 i trzeba by³o odprowadziæ Veilê na dworzec i to ju¿ w zasadzie koniec.

Zdjêcia dostan± li i jedynie zainteresowani, chyba ¿e jaka¶ lito¶æ za¶wieci im w oczach i co¶ siê na forum wklei.

Komu¶ ¶wieci??? ;)

Zlotowa pomarañcza ¿yje i pozdrawia wszystkich (³±cznie z marchew±)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #72 on: 2007-05-01, 23:22:50 »
Potwierdzam powyzsze (historie z kupowania waty tez, szkoda, ze nie nadaje sie do cytowania ;) a o aniolku byla...). Aha, dodam jeszcze, ze wszyscy (a zwlaszcza nieobecni) zostali obgadani.
Jestem za tym, zeby dac jakies zdjecie z serii "dzieci Dziadka Mroza" :mrgreen:
(I pierwszy raz od dluzszego czasu zdarzylo mi sie kluczy zapomniec, za to mialam swoja piekna Praktike i 2 obiektywy... ale swiatlo do 100 bylo niezbyt nadajace sie, szkoda)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Kraków
« Reply #73 on: 2007-05-01, 23:47:48 »
[zazdro¶æ] zaraza, ale mieli¶cie fajnie, te¿ tak chcê [/zazdro¶æ] no nic, mam nadziejê, ¿e Veila zda mi relacjê i te¿ siê po¶miejê :) pozdrówka
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #74 on: 2007-05-02, 00:27:45 »
No to nastepnym razem wiesz, dokad jechac ;)
Ok, jak chcesz zabawna historie, to pod kosciolem Mariackim byl namiot, ktory podszedl do bocznych drzwi, otworzyl i... poszedl pewnie sie spowiadac ;)

 

lofty-success