Author Topic: Kraków  (Read 114621 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Kraków
« Reply #75 on: 2007-05-02, 00:31:56 »
Juzef Le Dragon?? :shock: :shock: :shock:  Hmm... No patrz :mrgreen:

Quote
Komu¶ ¶wieci??? ;)


Za¶wieci o ile wysz³am jak cz³owiek :twisted: Co to za historia z kupowaniem waty? Jako¶ mnie ominê³o. Buziaki dla pomarañczy.
Jak co¶ to wróci³am do domu, nikt mnie nie zabi³, nie zgwa³ci³ i w ogóle w jednym kawa³ku, o.
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #76 on: 2007-05-02, 09:11:43 »
No wlasnie tak myslalam, ze Ty nie slyszalas, bo Czarna uslyszala w drodze z dworca... Ale to da sie zmienic ;)

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Kraków
« Reply #77 on: 2007-05-02, 12:37:47 »
 I pomy¶lec, ¿e jak jestem u cioci, to na b³onia mam 8 minut... ;) A tak siê sk³ada, ¿e w³a¶nie dzisiaj wyje¿d¿am w podró¿ Czêstochowa-Kraków... :P

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Kraków
« Reply #78 on: 2007-05-02, 15:17:05 »
Szkoda ze mnie nie bylo ale nie bylem w stanie wyjsc  z domu :P A jesli mozna to moglbym zobaczyc foty? :P
Bite your tongue, ignore the splinter.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #79 on: 2007-05-02, 16:14:23 »
A tak siê sk³ada, ¿e w³a¶nie dzisiaj wyje¿d¿am w podró¿ Czêstochowa-Kraków... :P
To co, chcesz isc na piknik? ;)

nie bylem w stanie wyjsc  z domu :P
to gdzie byles? ;)
A jesli mozna to moglbym zobaczyc foty? :P
Hoho, nawet film jest :D Ale Czarna musi go dostac do autoryzacji, inaczej nie przejdzie. Fotki zreszta tez musza przejsc przez cenzure, ja wlasnie zaznaczylam do wywlenia jakies 5 ;P

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Kraków
« Reply #80 on: 2007-05-02, 16:28:22 »
Fotki zreszta tez musza przejsc przez cenzure, ja wlasnie zaznaczylam do wywlenia jakies 5 ;P
Ohoho, co tam siê dzia³o  :mrgreen:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Kraków
« Reply #81 on: 2007-05-02, 17:26:47 »
Tej, ale ja chcê bez cenzury, co¶ mi siê od ¿ycia nale¿y :P Film jest? To jaki¶ z ukrycia chyba... Niech zgadnê - wata? :>
wszystko, co sko¶ne.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Kraków
« Reply #82 on: 2007-05-02, 23:54:17 »

nie bylem w stanie wyjsc  z domu :P
to gdzie byles? ;)
bylem na pewnej imprezie po ktorej potwornie "zachorowalem" i ledwo sie ruszalem :P
Bite your tongue, ignore the splinter.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #83 on: 2007-05-03, 22:21:39 »
Ohoho, co tam siê dzia³o  :mrgreen:
Nie chcesz wiedziec ;)
Tej, ale ja chcê bez cenzury, co¶ mi siê od ¿ycia nale¿y :P
No wiesz, uczestnicy imprezy dostaja wersje niecenzurowana :) A film jest z wata, zgadlas.
Dobra, nastepny moj post w tym temacie bedzie z jakims zobrazowanym zlem ;>
: Maj 03, 2007, 14:10:11
Duzo tego jest, ale cos wybralam (reszta sie pakuje i zaraz pojdzie pod cenzure do pozostalych uczestniczek imprezy /duzo tego jest :? jakies 3 paczki rozsadnego rozmiaru/). A wlasciwie - tak sobie pomyslalam - zabawne jest to, ze nie bylo nikogo z Krakowa ;) Lecimy:
ciasto i wino (to ostatnie zamiast ponczu)
Lucy in the Sky... (jakies obloczki)
kobieto, puchu marny (wcale nie lans)
pomaranczka (emo)
jakis niski stolik
Reszta niech zdecyduje, co sie nadaje i wrzuci (Czarna, Ty bedziesz wiedziala, ktore :mrgreen:)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Kraków
« Reply #84 on: 2007-05-03, 22:58:01 »
My¶la³am, ¿e dasz mroczne emo-ciasto ;)

Ach, w³a¶nie, do Czarnej jak siê pojawi - a mo¿e emo jest jednak od emu? :> (a wiecie, sk±d jest 'indie'..? :mrgreen:)
wszystko, co sko¶ne.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Kraków
« Reply #85 on: 2007-05-04, 11:09:46 »
AAAAAAAAAAle mi przykro, ze nie mog³em byæ :| Za to po raz kolejny siê przekona³em, ¿e nie zosta³em zaprojektowany do chodzenia po górach *~` Mimo to 3-dniowy wyjazd z przyjació³mi uwa¿am za udany :)
A wlasciwie - tak sobie pomyslalam - zabawne jest to, ze nie bylo nikogo z Krakowa ;)
W czasie wolnego nieKraków przyje¿d¿a do Krakowa, a Kraków wyje¿d¿a zeñ - proste :]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kraków
« Reply #86 on: 2007-05-04, 11:21:37 »
Quote
za to mialam swoja piekna Praktike i 2 obiektywy... ale swiatlo do 100 bylo niezbyt nadajace sie, szkoda)
Modelka próbna by³a nienadaj±ca siê... :D

A ja ¿adnych fotek nie dosta³am :( (byæ mo¿e mail wróci³, jako i¿ nie odbiera³am poczty jaki¶ czas...?)
No, zlot by³ super :D Szkoda, ¿e nikt wiêcej nie chcia³ siê z nami zobaczyæ... A ¿eby nie by³o, ¿e Kraków takim wielkim miastem jest, to jeszcze siê spotka³y¶my nastepnego dnia z Kas i Juzef przypadkiem w galerii, kupuj±c buty :D

A ja w Krakowie, oprócz modnych lokali, zwiedzia³am tak¿e szpital na Wroc³awskiej... :/

Wiêcej zlotów! :P
Teraz czas na Warszawê :D
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #87 on: 2007-05-04, 20:45:23 »
A wlasciwie - tak sobie pomyslalam - zabawne jest to, ze nie bylo nikogo z Krakowa ;)
W czasie wolnego nieKraków przyje¿d¿a do Krakowa, a Kraków wyje¿d¿a zeñ - proste :]
E tam... ja tu przyjezdzam akurat jak nie ma wolnego ;) (czuje sie wyjatkowo ;p)

Quote
za to mialam swoja piekna Praktike i 2 obiektywy... ale swiatlo do 100 bylo niezbyt nadajace sie, szkoda)
Modelka próbna by³a nienadaj±ca siê... :D
Nie marudz, nikogo lepiej nadajacego sie nie widzialam (w poniedzialek sie okaze, czy dobrze widzialam ;p)

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Kraków
« Reply #88 on: 2007-05-04, 21:43:42 »
AAAAAAAAAAle mi przykro, ze nie mog³em byæ :|

W czasie wolnego nieKraków przyje¿d¿a do Krakowa, a Kraków wyje¿d¿a zeñ - proste :]

A ja tu* wiêcej nie przyjadê! Straci³e¶ ostatni± okazjê. Wiêcej tu nie przyjadê, bo za daleko, a poza tym nie podoba mi siê miasto, gdzie wszyscy mówi± "d¿ewo" na drzewo, "czeba" zamiast "trzeba", albo "czy" zamiast "3". Jaka¶ paranoja. Zwariowaæ mo¿na. Wolê siedzieæ u siebie. A poza tym, to mam za daleko do Krakowa  :rolleyes: a¿ 10,5 godzin jak siê poci±g nie spó¼ni, dupa siê p³aska robi. Jak kto¶ siê na Mazury wybiera, to mo¿emy pogadaæ o ewentualnym zlocie.

*dzi¶ zaczê³a siê ostatnia doba mojego ostatniego pobytu

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Kraków
« Reply #89 on: 2007-05-04, 22:12:55 »
*dzi¶ zaczê³a siê ostatnia doba mojego ostatniego pobytu
Szybka akcja, zróbmy zlot w ci±gu najbli¿szej doby, by moje marne i nêdzne oczy dost±pi³y zaszczytu ujrzenia Juzefa! To¿ to ¶mieræ mi przyjecielem pozostanie jedynym w obliczu utraty ostatniej takiej okazji...  :kulkaw³eb: By³o w góry jechaæ, argh...  ](*,)

[prowokacja]
A ci co mówi± 'd¿ewo', 'czeba', 'czy' to przyjezdni [wie¶ jaka¶] :D Kraków to jak najbardziej eleganckie miasto 8)
[/prowokacja]