Author Topic: Pure Reason Revolution  (Read 43536 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #60 on: 2009-06-12, 13:31:20 »
Ju¿ wiem, ju¿ wiem ju¿ WIEM co mi przypominal wstêp do Amor Vincit Omnia. God is an Astronaut - Forever Lost!

edit:
new page syndrome mode ON

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #61 on: 2009-06-16, 01:21:45 »
Ju¿ wiem, ju¿ wiem ju¿ WIEM co mi przypominal wstêp do Amor Vincit Omnia. God is an Astronaut - Forever Lost!
Hmmm... trochê podobny motyw, faktycznie.
True Pagan Winter Crew

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #62 on: 2009-06-16, 21:00:53 »
¦wietny zespó³! Od jakiego¶ czasu nie mogê siê od ich muzyki uwolniæ. I co dziwne, nie lubi³em wcze¶niej takiej muzyki jak± zaprezentowali na "Amor Vincit Omnia", a tymczasem ta p³ytka mnie oczarowa³a. Moim zdaniem jest jeszcze lepsza ni¿ ¶wietny "The Dark Third". Dodatkowy plus zespo³u to przeurocza Chloe! :) Mam te¿ pytanie, czy kto¶ móg³by poleciæ zespo³y podobne do PRR?
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #63 on: 2009-06-23, 18:26:43 »
Moim zdaniem jest jeszcze lepsza ni¿ ¶wietny "The Dark Third". Dodatkowy plus zespo³u to przeurocza Chloe! :) Mam te¿ pytanie, czy kto¶ móg³by poleciæ zespo³y podobne do PRR?

'Amor Vincit Omnia' lepsze od 'The Dark Third'? :o:o:o
Nie ma zespo³u, który gra³by tak, jak PRR. Trochê (bardzo trochê) podobnie gra Oceansize. Znaczy podobna energia, fajny, optymistyczny rock.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #64 on: 2009-06-23, 18:41:30 »
Spróbowa³em i siê przekonujê do tej muzyki. Trochê mo¿e za ma³o wyraziste to jest, takie niewyra¼ne, ale ma to te¿ swój urok. Obie p³yty ju¿ mi jako-tako wchodz±, ale pierwsza wydaje siê byæ chyba równiejsza jednak i bli¿sza moim klimatom :D

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #65 on: 2009-06-23, 18:46:08 »
'Amor Vincit Omnia' lepsze od 'The Dark Third'? :o:o:o

Te¿ mi siê tak z pocz±tku wydawa³o, ale zmieni³am zdanie... tzn. w chwili obecnej nie wiem, któr± p³ytê wolê bardziej   :-k (takkk, moje wrodzone niezdecydowanie...)

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #66 on: 2009-06-24, 10:06:44 »
'Amor Vincit Omnia' lepsze od 'The Dark Third'? :o:o:o
Moim skromnym zdaniem oczywi¶cie. :) A mo¿e po prostu mam ostatnio taki humor, ¿e czê¶ciej po tê p³ytê siêgam.
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #67 on: 2010-06-04, 14:49:20 »
Na MySpace mo¿na pos³uchaæ samplera z trzeciego albumu PRR, który ma siê ukazaæ jesieni± [jeszcze nie ma tytu³u].
W zasadzie to takie nic nie mówi±ce s± te fragmenty. Brzmi± jak co¶ po¶redniego pomiêdzy The Dark Third a AVO. :P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #68 on: 2010-06-04, 15:29:00 »
Sampler jak sampler... ale s± tam fajne koncertowe clipy:
- The Twyncyn / Trembling Willows
- Deus Ex Machina
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #69 on: 2010-10-10, 10:08:07 »

Valour z nowej p³yty "Hammer and Anvil". Nie komentujê, bo mnie zupe³nie ten numer nie krêci...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #70 on: 2010-10-10, 13:30:59 »
Szkoda, ¿e chyba kompletnie ju¿ zapomnieli, ¿e fanów na³apali na bardziej progresywno-rockowe granie ni¿ na elektroniczne. AVO jeszcze by³o ok, choæ debiut lubiê zdecydowanie bardziej, ale tutaj mam mieszane uczucia. Zobaczymy jak bêdzie wygl±daæ ca³a p³yta, ale na razie bardzo s³abo, niczym mnie nie zainteresowali w tym kawa³ku :(

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #71 on: 2010-10-11, 14:39:06 »
Hmmm zobaczymy. Z the Sunset Sound niewiele zostalo niestety.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #72 on: 2010-10-19, 23:19:51 »
No i niestety muszê powiedzieæ, ¿e jestem trochê rozczarowany nowym albumem [i "trochê" tylko dlatego, ¿e po opublikowanych wcze¶niej fragmentach nie mo¿na by³o siê spodziewaæ ¿adnej rewelacji]. Po pierwszym przes³uchaniu w zasadzie umiarkowanie pozytywnie oceniam tylko ostatni utwór, reszta zdaje mi siê byæ zwyczajnie nijaka. ¯adnego punktu, który by zainteresowa³, wszystko jakie¶ takie jednolicie ja³owe. Mo¿e je¶li pos³ucham wiêcej, to co¶ siê zacznie wybijaæ, ale nie wiem kiedy bêdzie mi siê chcia³o znów braæ za tê p³ytê, mo¿liwe, ¿e trochê sobie poczeka.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Pure Reason Revolution
« Reply #73 on: 2010-10-27, 10:37:45 »
Ok, powiedzmy, ¿e na pocz±tku mia³am takie ma³e WTF bo nie s³ysza³am ani jednego kawa³ka, który by mnie uj±³ za serce  - a jednak ja na PRR bardzo liczy³am/liczê, ¿e jako¶ mnie wci±gn± muzycznie. Ponadto na (po¿yczonym) empeczu mam tylko funkcjê random i moje uszy zgwa³ci³ najpierw nudnawy "Fight Fire" a nastêpnie ten straszny kawa³ek ze strasznym samplem - "Blitzkrieg". Jednak¿e s³ucham od pi±tku do¶æ regularnie i (mo¿e to nie argument, ale uda³o im siê wyprzeæ nawet koreanki z mojej playlisty na przechodzenie miêdzy uczelniami ;p) i zaczynam dostrzegaæ trochê potencja³u w tym materiale. Na razie nie mogê nawet tytu³ów konkretnych omówiæ, ale prawda jest taka, ¿e w kó³ko ¶piewam jakie¶ fragmenty z czwartego kawa³ka ("Last Man, Last Round") albo z trzeciego. Chyba zaskoczy³o. Chyba mi siê spodoba.

My¶lê, ¿e jednak ta p³yta jest czym¶ pomiêdzy Dark Third a AVO, nikt chyba nie spodziewa³ siê powrotu do prog-rocka, ale to dicho wydaje mi siê mo¿e trochê bardziej rockowo wyrafinowane ni¿ to z AVO ;)

W³a¶nie wypróbowujê zmienion± kolejno¶æ kawa³ków któr± kto¶ poda³ jako alternatywn± na la¶cie:

Quote
01. Blitzkrieg
02. Black Mourning
03. Never Divide
04. Last Man, Last Round
05. Patriarch
06. Valour
07. Fight Fire
08. Over the Top
09. Open Insurrection
10. Armistice
wszystko, co sko¶ne.