Author Topic: Radio  (Read 35830 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Radio
« on: 2004-01-14, 10:43:50 »
Kiedy włączyć radio, żeby się nie denerwować? Tzn, jeśli chodzi o Trójkę, to czasem mam ekspres, w niedziele Kaczora... Poza tym odbiera u mnie pełno badziewia (np. Radio Mało Fajne), a z regionalnych jeno Olsztyn ( w kuchni :P ) i Białystok. Ktoś wie o czymś, o czym ja nie wiem?

caress of stars

• Guest
Radio
« Reply #1 on: 2004-01-14, 10:58:10 »
polecam Radio Ma Ryja... mozna sie niezle posmiac  :twisted:

(wiem, to bezsensu ale nie moglam sie powstrzymac  :lol:  ) juz bede powazna, obiecuje...

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Radio
« Reply #2 on: 2004-01-14, 15:30:06 »
Quote from: caress of stars
polecam Radio Ma Ryja...

a to mam na dwóch częstotliwościach...

Maq

Radio
« Reply #3 on: 2004-01-14, 17:20:52 »
Szerze mowiac nie slucham radia, wiec nie pomoge w tym temacie. Jak slysze jakies Radia Zet czy inne Eremefy czy nie daj boze Radio Ma Ryja, to puszczam pawia;) Wieza z odtwarzaczem mp3 rzadzi:D
as I would die now, for one last wish......

caress of stars

• Guest
Radio
« Reply #4 on: 2004-01-15, 12:30:22 »
heh, fakt, zadnego fajnego na horyzoncie nie ma... moj ojciec dziwil sie strasznie dlaczego kupilam sobie disca bez radia  :D ... a tak poza tym to wciaz nie moge zrozumiec faktu, dlaczego tylu ludzi slucha tego chlamu z eremefów, zetów i innych tym podobnych... (no a emeryci maja swoj chlam w Radiu co Ma Ryja... )

Maq

Radio
« Reply #5 on: 2004-01-15, 15:07:46 »
No ok, przyznam sie, ze ostatnio byla u mnie "kolezanka", i kazala mi puscic radio w celu "zrobienia nastroju" (nie pomogly moje argumenty, ze moge jej puscic ballady Opeth,  -"Nie, nie, nie chce tych Twoich ryczacych zespolow" :/   :? , wiec puscilem ... uwaga: RADIO PLUS - ŁAGODNE PRZEBOJE  :oops: , i jakos czas "zlecial"  :wink:
as I would die now, for one last wish......

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Radio
« Reply #6 on: 2004-01-15, 17:39:18 »
Mieszkańcy Podbeskidzia (dawne woj. Bielskie) z pewnością kojarzą Radio Delta na 87,9 FM. Jakiś czas temu radiostacja ta przeszła gruntowną metamorfozę i gra WYŁĄCZNIE muzykę rockową (wyjątkiem są reklamy). Niczym szczególnym jest usłyszeć na jej falach np. "Master of Puppets" lub "Two Minutes to Midnight" w ciągu dnia. Komerchy jest tutaj jak na lekarstwo, bardzo dużo dobrego rockowego grania. Dodatkowo we czwartki od godz. 20:00 emitowana jest audycja dla fanów wyjątkowo brutalnych dźwięków (prowadzona, nota bene, przez właściciela najlepszego w regionie sklepu metalowego na ul. Podcienie) :twisted:. Dla tych pechowców :wink: którym nie jest dane mieszkać w okolicach Bielska-Białej pozostaje http://www.radiodelta.pl/">słuchanie tej stacji przez internet.
True Pagan Winter Crew

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Radio
« Reply #7 on: 2004-01-16, 15:37:33 »
Dzięki, słonka  :)
A odkryłam jeszcze coś (dzięki mojej Mamie): na Bisie w piątki (dzisiaj np.) 0 14.00: muzyka rockowa etc. w różnych językach (i syberyjskich też)

Juzef Le Dragon

• Guest
Radio
« Reply #8 on: 2004-01-28, 11:43:37 »
Czasami na PR1 i PR2 da się rzeczy posłuchać.

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Radio
« Reply #9 on: 2004-03-30, 17:11:39 »
Quote from: Minder
Dla tych pechowców :wink: którym nie jest dane mieszkać w okolicach Bielska-Białej pozostaje http://www.radiodelta.pl/">słuchanie tej stacji przez internet.

no tak, to sobie posluchalam  :cry:  polskie radio mi zawislo!!! wiecie, jaki to bol?

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Radio
« Reply #10 on: 2004-03-31, 15:04:38 »
Quote from: Kasandra
Dla tych pechowców :wink: którym nie jest dane mieszkać w okolicach Bielska-Białej pozostaje słuchanie tej stacji przez internet.

no tak, to sobie posluchalam  :cry:  polskie radio mi zawislo!!! wiecie, jaki to bol?

Niestety, ostatnio posłuchałem tego radia i... okazało się, że zmieniło formułę. Już nie jest radiem rockowym. Zaczęli grać jakąś dichomłóckę. Żenada.
True Pagan Winter Crew

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Radio
« Reply #11 on: 2004-04-02, 18:25:58 »
Niestety, ostatnio posłuchałem tego radia i... okazało się, że zmieniło formułę. Już nie jest radiem rockowym. Zaczęli grać jakąś dichomłóckę. Żenada.

a ja czegokolwiek nie włączyłam, to było "wyłącz to disko"; nawet na PTree  :shock: , ale gość nie uznawał niczego poza muzyką klasyczną  :wink:

Czarna

• ~pani zima~
Radio
« Reply #12 on: 2004-04-10, 19:59:34 »
Ja tam nigdy nie słuchałam żadnego radia... Opieram sie na tym, co mam w domu, albo co ściągnę z netu.. radio, tv są mi obce...
...If I call will you come and will you save me?

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Radio
« Reply #13 on: 2004-04-14, 13:54:26 »
a ja sobie ostatnio lubię radia słuchać, bo tam jest hiphop  :wink:  (ostatnio jak takie coś leciało, to myślałam, że już wiadomości podają)

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Radio
« Reply #14 on: 2004-04-21, 19:21:14 »
ja mam taką ogromną prośbę:
słuchajcie w piątki między 14.00 a 14.55 radia BIS, tam taki fajny pan taką super audycję prowadzi i ja go bardzo lubię (audycję też  :wink: )[/u]

lofty-success