Author Topic: Radio  (Read 64048 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« on: 2004-01-14, 10:43:50 »
Kiedy w³±czyæ radio, ¿eby siê nie denerwowaæ? Tzn, je¶li chodzi o Trójkê, to czasem mam ekspres, w niedziele Kaczora... Poza tym odbiera u mnie pe³no badziewia (np. Radio Ma³o Fajne), a z regionalnych jeno Olsztyn ( w kuchni :P ) i Bia³ystok. Kto¶ wie o czym¶, o czym ja nie wiem?

caress of stars

  • Guest
Radio
« Reply #1 on: 2004-01-14, 10:58:10 »
polecam Radio Ma Ryja... mozna sie niezle posmiac  :twisted:

(wiem, to bezsensu ale nie moglam sie powstrzymac  :lol:  ) juz bede powazna, obiecuje...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« Reply #2 on: 2004-01-14, 15:30:06 »
Quote from: caress of stars
polecam Radio Ma Ryja...

a to mam na dwóch czêstotliwo¶ciach...

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Radio
« Reply #3 on: 2004-01-14, 17:20:52 »
Szerze mowiac nie slucham radia, wiec nie pomoge w tym temacie. Jak slysze jakies Radia Zet czy inne Eremefy czy nie daj boze Radio Ma Ryja, to puszczam pawia;) Wieza z odtwarzaczem mp3 rzadzi:D
as I would die now, for one last wish......

caress of stars

  • Guest
Radio
« Reply #4 on: 2004-01-15, 12:30:22 »
heh, fakt, zadnego fajnego na horyzoncie nie ma... moj ojciec dziwil sie strasznie dlaczego kupilam sobie disca bez radia  :D ... a tak poza tym to wciaz nie moge zrozumiec faktu, dlaczego tylu ludzi slucha tego chlamu z eremefów, zetów i innych tym podobnych... (no a emeryci maja swoj chlam w Radiu co Ma Ryja... )

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Radio
« Reply #5 on: 2004-01-15, 15:07:46 »
No ok, przyznam sie, ze ostatnio byla u mnie "kolezanka", i kazala mi puscic radio w celu "zrobienia nastroju" (nie pomogly moje argumenty, ze moge jej puscic ballady Opeth,  -"Nie, nie, nie chce tych Twoich ryczacych zespolow" :/   :? , wiec puscilem ... uwaga: RADIO PLUS - £AGODNE PRZEBOJE  :oops: , i jakos czas "zlecial"  :wink:
as I would die now, for one last wish......

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Radio
« Reply #6 on: 2004-01-15, 17:39:18 »
Mieszkañcy Podbeskidzia (dawne woj. Bielskie) z pewno¶ci± kojarz± Radio Delta na 87,9 FM. Jaki¶ czas temu radiostacja ta przesz³a gruntown± metamorfozê i gra WY£¡CZNIE muzykê rockow± (wyj±tkiem s± reklamy). Niczym szczególnym jest us³yszeæ na jej falach np. "Master of Puppets" lub "Two Minutes to Midnight" w ci±gu dnia. Komerchy jest tutaj jak na lekarstwo, bardzo du¿o dobrego rockowego grania. Dodatkowo we czwartki od godz. 20:00 emitowana jest audycja dla fanów wyj±tkowo brutalnych d¼wiêków (prowadzona, nota bene, przez w³a¶ciciela najlepszego w regionie sklepu metalowego na ul. Podcienie) :twisted:. Dla tych pechowców :wink: którym nie jest dane mieszkaæ w okolicach Bielska-Bia³ej pozostaje http://www.radiodelta.pl/">s³uchanie tej stacji przez internet.
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« Reply #7 on: 2004-01-16, 15:37:33 »
Dziêki, s³onka  :)
A odkry³am jeszcze co¶ (dziêki mojej Mamie): na Bisie w pi±tki (dzisiaj np.) 0 14.00: muzyka rockowa etc. w ró¿nych jêzykach (i syberyjskich te¿)

Juzef Le Dragon

  • Guest
Radio
« Reply #8 on: 2004-01-28, 11:43:37 »
Czasami na PR1 i PR2 da siê rzeczy pos³uchaæ.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« Reply #9 on: 2004-03-30, 17:11:39 »
Quote from: Minder
Dla tych pechowców :wink: którym nie jest dane mieszkaæ w okolicach Bielska-Bia³ej pozostaje http://www.radiodelta.pl/">s³uchanie tej stacji przez internet.

no tak, to sobie posluchalam  :cry:  polskie radio mi zawislo!!! wiecie, jaki to bol?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Radio
« Reply #10 on: 2004-03-31, 15:04:38 »
Quote from: Kasandra
Quote from: Minder
Dla tych pechowców :wink: którym nie jest dane mieszkaæ w okolicach Bielska-Bia³ej pozostaje s³uchanie tej stacji przez internet.

no tak, to sobie posluchalam  :cry:  polskie radio mi zawislo!!! wiecie, jaki to bol?

Niestety, ostatnio pos³ucha³em tego radia i... okaza³o siê, ¿e zmieni³o formu³ê. Ju¿ nie jest radiem rockowym. Zaczêli graæ jak±¶ dichom³óckê. ¯enada.
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« Reply #11 on: 2004-04-02, 18:25:58 »
Quote from: Minder
Niestety, ostatnio pos³ucha³em tego radia i... okaza³o siê, ¿e zmieni³o formu³ê. Ju¿ nie jest radiem rockowym. Zaczêli graæ jak±¶ dichom³óckê. ¯enada.

a ja czegokolwiek nie w³±czy³am, to by³o "wy³±cz to disko"; nawet na PTree  :shock: , ale go¶æ nie uznawa³ niczego poza muzyk± klasyczn±  :wink:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Radio
« Reply #12 on: 2004-04-10, 19:59:34 »
Ja tam nigdy nie s³ucha³am ¿adnego radia... Opieram sie na tym, co mam w domu, albo co ¶ci±gnê z netu.. radio, tv s± mi obce...
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« Reply #13 on: 2004-04-14, 13:54:26 »
a ja sobie ostatnio lubiê radia s³uchaæ, bo tam jest hiphop  :wink:  (ostatnio jak takie co¶ lecia³o, to my¶la³am, ¿e ju¿ wiadomo¶ci podaj±)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« Reply #14 on: 2004-04-21, 19:21:14 »
ja mam tak± ogromn± pro¶bê:
s³uchajcie w pi±tki miêdzy 14.00 a 14.55 radia BIS, tam taki fajny pan tak± super audycjê prowadzi i ja go bardzo lubiê (audycjê te¿  :wink: )[/u]

 

lofty-success