Author Topic: Radio  (Read 54676 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Juzef Le Dragon

  • Guest
Radio
« Reply #30 on: 2004-06-09, 15:54:18 »
S³ucha kto¶ mo¿e normalnego radia?

Ja lubiê takie z okiem.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Radio
« Reply #31 on: 2004-06-09, 21:26:09 »
Quote from: Juzef Le Dragon

by³a taka ksi±¿ka co przemówienia Hitlera wysy³ali w kosmos, i po pó³ wieku dostali odpowied¼.

Nie by³ to przypadkiem "Kontakt". Film te¿ by³ taki i tam te¿ by³ motyw z Hitlerem :roll:
True Pagan Winter Crew

Juzef Le Dragon

  • Guest
Radio
« Reply #32 on: 2004-06-14, 12:17:43 »
Quote from: Minder
Quote from: Juzef Le Dragon

by³a taka ksi±¿ka co przemówienia Hitlera wysy³ali w kosmos, i po pó³ wieku dostali odpowied¼.

Nie by³ to przypadkiem "Kontakt". Film te¿ by³ taki i tam te¿ by³ motyw z Hitlerem :roll:



Pewnie to by³o to...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« Reply #33 on: 2004-06-16, 18:58:42 »
radio marii nadaje... ma kto tabletki od radia jazz?  :wink:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Radio
« Reply #34 on: 2004-09-13, 13:48:47 »
mmmmmmmmm... s³ucha³am wczoraj Minimaxu (na http://www.radio.com.pl/trojka">Trójce). by³ wywiad ze Stevenem Wilsonem, g³ównie o Blackfield (kto¶ siê wybiera na koncert? to mo¿e razem pójdziemy??? bo ja tak na 90% na razie), ale te¿ o Opeth, Fishu i Porcupine Tree. i da³ "By the pain I see in others", co prawda tylko fragment, bo niestety :( to jest trochê za d³ugie do radia (chocia¿ raz s³ucha³am chyba Bisa w poniedzia³ek i by³y 20minutowe kawa³ki; niewa¿ne). a teraz czytaæ uwa¿nie, co pan Piotr o naszym ulubionym zespole powiedzia³: "...tylko tyle, by tym, którzy nie znaj± tej wspania³ej grupy przybli¿yæ i pokazaæ, jaki wp³yw wywar³a wspó³praca ze Stevenem Wilsonem..."; akurat rozmawia³ z nim o tym, co z twórczo¶ci Blackfield przenika do Porcupine Tree i Steven zacz±³ o Opeth i ich wp³ywie na muzykê PTree (a to zreszt± s³ychaæ na "In Absentia")

stille

  • Posts: 74
  • Karma: +0/-0
Radio
« Reply #35 on: 2005-03-15, 00:26:38 »
ja ostatnio z sentymentu lubie radio wawa :D  i 94 :twisted: a z internetowych to ulicznik i antyradio :mrgreen:
jestem wod±, do której raz w³o¿ywszy d³oñ
nigdy nie zdo³asz jej zapomnieæ...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Radio
« Reply #36 on: 2005-03-15, 18:16:15 »
polecam internetowe blood of god, dobra muzyka tam leci, w tym Opeth. :D
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Radio
« Reply #37 on: 2005-03-15, 18:30:26 »
A mo¿e sami za³o¿ymy radio internetowe? ;) Kto ma szybkie ³±cze? :P
True Pagan Winter Crew

stille

  • Posts: 74
  • Karma: +0/-0
Radio
« Reply #38 on: 2005-03-15, 18:54:19 »
hehe i sam Opeth by lecial hehe na zmiane z Bloodbath, Katatoni± i sth alike hehe ;) ja nie mam chyba dobrego lacza. tylko takie srednio chujowe. :P
jestem wod±, do której raz w³o¿ywszy d³oñ
nigdy nie zdo³asz jej zapomnieæ...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Radio
« Reply #39 on: 2005-03-15, 19:07:21 »
Ja jestem 100% za. Dlaczego niby tylko Opeth. S³uchamy razem takiej ilo¶ci muzyki, ¿e wystarczy³oby na pokrycie niejednego radia. Pomys³ super. :D
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Radio
« Reply #40 on: 2005-03-16, 01:08:16 »
Okej. Widzê, ¿e redakcja siê powoli zbiera ;) W sumie to by³oby naprawdê cool mieæ w³asne radio zwi±zane ze stronk±. Oczywi¶cie pozostaje kwestia praw autorskich :roll:
Zawsze mo¿na dzia³aæ "w podziemiu" ;)
True Pagan Winter Crew

stille

  • Posts: 74
  • Karma: +0/-0
Radio
« Reply #41 on: 2005-03-16, 09:57:28 »
takie podziemne radia s± best poprostu :!: no.. tak jak to "unas" zauwazyl, jest nas tu sporo, sluchamy nie tylko Opeth, ale roznej roznistej nuty, so bylo by co wypuszczac w eter. ej to moze byc fajna sprawa... hehe :twisted: jeszcze chwila a spodoba mi sie ten pomysl hehe :D
ej ale chcielibyscie tylko jakas taka ciezka muze wypuszczac, czy np. rozne audycje podzielone jakos gatunkowo: np. metal, punk, reggae, ska, hh, techno?? tylko ³apy ode mnie zdaleka za to co tu napisalam bo ja wszystkie w.w lubie :twisted:
jestem wod±, do której raz w³o¿ywszy d³oñ
nigdy nie zdo³asz jej zapomnieæ...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Radio
« Reply #42 on: 2005-03-16, 11:08:46 »
My¶lê, ¿e mo¿naby podzieliæ ramówkê tematycznie.

Osobi¶cie nie mam nic przeciwko ambitnemu hiphopowi w wykonaniu Fisha czy Koli. Z tych rejonów szanujê te¿ Cypress Hill (stare kawa³ki maj± zabawne, np. Dr Greenthumb), IceT (szczególnie za kapelê Body Count) i House of Pain (Jump Around rz±dzi).
My¶lê, ¿e ka¿demu redaktorowi mo¿naby po prostu przydzieliæ "czas antenowy", na który sam by sobie dobiera³ kawa³ki. Oczywi¶cie potrzebna by³aby odpowiednio skonstruowana strona zawieraj±ca spis tego co ju¿ lecia³o (¿eby siê redaktorzy nie dublowali przypadkiem) i tematykê najbli¿szych audycji (np. redaktor najpó¼niej tydzieñ wcze¶nij powinien zadeklarowaæ co mniej-wiêcej bêdzie puszcza³ - niekoniecznie tytu³ami).
¯eby by³o ¶mieszniej, to zarz±dzanie ca³ym tym ba³aganem mog³oby odbywaæ siê normalnie poprzez przegl±darkê: wrzucanie kawa³ków na serwer (no tu ewentualnie FTP), wybieranie "playlisty" i ziu. Odpowiednie skrypty na serwerze zajmowa³yby siê reszt±. Oczywi¶cie mo¿naby spróbowaæ te¿ prowadziæ audycje z gadaniem :P To by dopiero by³ czad :twisted:

Je¶li chodzi o sprawy techniczne, to jak na razie istnieje jedno g³ówne ograniczenie - przepustowo¶æ ³±cza. Jest jeszcze pomniejsze ograniczenie: fakt, ¿e nie mam wolnego czasu w ilo¶ciach pozwalaj±cych na przygotowanie wszystkiego.

BTW: Kumple prowadzili radio internetowe w akademiku, ale tam nie by³o problemów z przepustowo¶ci± :P Na pokoju mieli napisane "Studio nagraniowe - nie pukaæ" :lol:
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Radio
« Reply #43 on: 2005-03-16, 20:00:12 »
Na moim ³±czu nawet siê ¿adnego radia s³uchaæ nie da... Ca³y czas przerywa  :x
...If I call will you come and will you save me?

caress of stars

  • Guest
Radio
« Reply #44 on: 2005-03-17, 16:09:54 »
A czy ktos z was zna jakies radio gdzie puszczaj± czesto starsze plyty The Gathering? Stracilam ich plytki (pozyczylam dawno temu i do mnie nie wrocily :? ) a mam taka okropna ochote posluchac :(... a moze  :arrow: ma³y offtop ;)  :arrow: zna ktos z was osobnika/osobniczke, ktory/a ich slucha i moglby/laby mi pozyczyc do przegrania? Jesli tak to bede wdzieczna za prywatna wiadomosc albo info na GG, zeby tutaj nie offtopicowac ;>