Author Topic: Riverside  (Read 188817 times)

0 Members i 9 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Riverside
« Reply #510 on: 2012-11-19, 21:14:39 »
Za to dodatkowa p³yta z dwoma zaledwie utworami brzmi jak naci±gactwo :P

Eee tam, jeszcze pominales to, ze to bedzie 32-stronicowy mediabook (cokolwiek to oznacza), a zwykla plyta pewnie w jewelu.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Riverside
« Reply #511 on: 2012-11-19, 21:27:29 »
Ostatni album Oceansize w specjalnej edycji by³ wydany chyba w³a¶nie jako mediabook - ostatecznie okaza³o siê, ¿e to po prostu digibook, du¿o stron i p³yta we wklejonej do ¶rodka tekturowej kopercie. Co¶ jak BWP Legacy Edition. £adne ale ma³o praktyczne (chyba, ¿e dadz± plastiki jak we wznowieniu SL).
Nie maj± umiaru w nazewnictwie form wydawnictw, ot co.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Riverside
« Reply #512 on: 2012-11-19, 22:38:38 »
No, to prawda :] I pomyslec, ze jeszcze nie tak dawno pelnym wypasem byl digipack...
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Riverside
« Reply #513 on: 2012-11-29, 17:48:08 »
LOL. :lol: Po co nagrywaæ plagiaty skoro mo¿na nagrywaæ autoplagiaty?

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Riverside
« Reply #514 on: 2012-11-29, 19:25:47 »


:P :P

Jak zawsze wszystko co wychodzi spod reki Mariusza biore w ciemno i bezkrytycznie - album na pewno bedzie na poziomie.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Riverside
« Reply #515 on: 2012-11-29, 19:50:20 »
Jak zawsze wszystko co wychodzi spod reki Mariusza biore w ciemno i bezkrytycznie - album na pewno bedzie na poziomie.
Uhuhu... na jakim¶ bêdzie, je¶li na tak niskim, jak poprzedni, to nawet nie chce mi siê ¶ci±gaæ :P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Riverside
« Reply #516 on: 2012-11-29, 21:01:56 »
Ale pierwsza po³owa tego fragmentu brzmi jak wykastrowane Forgotten Land przecie¿.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Riverside
« Reply #517 on: 2012-11-29, 21:22:15 »
Jak zawsze wszystko co wychodzi spod reki Mariusza biore w ciemno i bezkrytycznie - album na pewno bedzie na poziomie.
Uhuhu... na jakim¶ bêdzie, je¶li na tak niskim, jak poprzedni, to nawet nie chce mi siê ¶ci±gaæ :P

ten sample na pewno nie zachêca mnie nawet do ¶ci±gniêcia

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Riverside
« Reply #518 on: 2012-11-29, 23:16:09 »
Jak zawsze wszystko co wychodzi spod reki Mariusza biore w ciemno i bezkrytycznie - album na pewno bedzie na poziomie.
Uhuhu... na jakim¶ bêdzie, je¶li na tak niskim, jak poprzedni, to nawet nie chce mi siê ¶ci±gaæ :P

Wiedzialem, ze ktos sie do tej dwuznacznosci przyczepi :P
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Riverside
« Reply #519 on: 2012-11-30, 19:46:37 »
Jak zawsze wszystko co wychodzi spod reki Mariusza biore w ciemno i bezkrytycznie - album na pewno bedzie na poziomie.
Uhuhu... na jakim¶ bêdzie, je¶li na tak niskim, jak poprzedni, to nawet nie chce mi siê ¶ci±gaæ :P

ten sample na pewno nie zachêca mnie nawet do ¶ci±gniêcia
No co Ty? "their fantastic new album" - to has³o mówi samo za siebie :P mnie przekona³o (nie ¶ci±gnê)

Jak zawsze wszystko co wychodzi spod reki Mariusza biore w ciemno i bezkrytycznie - album na pewno bedzie na poziomie.
Uhuhu... na jakim¶ bêdzie, je¶li na tak niskim, jak poprzedni, to nawet nie chce mi siê ¶ci±gaæ :P

Wiedzialem, ze ktos sie do tej dwuznacznosci przyczepi :P
To nie jest czepianie siê, to jest ze smutkiem stwierdzanie i przewidywanie. Mo¿esz nie wierzyæ, ale pierwszym albumem by³am prawdziwie zachwycona (dalej siê zachwycam), a dwa kolejne uwa¿am za bardzo dobre. To jest muzyka, któr± odbiera siê ca³± powierzchni± cia³a. A ostatnia to taki rozjechany ¶limak. I obawiam siê, ¿e nastêpna te¿ bêdzie mi siê kojarzy³a ze zbrodni± na zwierzêciu :(

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Riverside
« Reply #520 on: 2012-11-30, 20:07:25 »
To nie jest czepianie siê, to jest ze smutkiem stwierdzanie i przewidywanie. Mo¿esz nie wierzyæ, ale pierwszym albumem by³am prawdziwie zachwycona (dalej siê zachwycam), a dwa kolejne uwa¿am za bardzo dobre. To jest muzyka, któr± odbiera siê ca³± powierzchni± cia³a. A ostatnia to taki rozjechany ¶limak. I obawiam siê, ¿e nastêpna te¿ bêdzie mi siê kojarzy³a ze zbrodni± na zwierzêciu :(

Du¿o ju¿ ró¿nych rzeczy przeczyta³em o muzyce Dudy solo i w zespole, sporo te¿ napisa³em, ale jak dot±d to jest zdecydowanie najlepsze. Nawet je¶li siê nie zgadzam, to i tak, rozjechany ¶limak... <3

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Riverside
« Reply #521 on: 2012-11-30, 21:04:41 »
Dla mnie ta zajawka brzmi jak wêgierski art rock z drugiej po³owy lat 70. Ogólnie ma³o zachêca, ale ca³o¶æ mo¿e okazaæ siê ca³kiem fajna - bez dreszczy rozkoszy, ale mo¿e i bez obciachu. Po¿yjemy, zobaczymy...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Riverside
« Reply #522 on: 2012-12-01, 01:31:05 »
Zgadzam siê z Kas... co za masakra!  :shock: Rzeczywi¶cie SONGS... ekhm... pioseneczki... My¶la³am, ¿e przesadzacie... Ale jak dla mnie to zapowiada siê koszmarnie s³abo... od tytu³u i ok³adki poczynaj±c, poprzez fantastyczny trailer, a¿ po fragmenty muzyki... Serio, nie spodziewa³am siê takiej kichy po Mariuszu  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Riverside
« Reply #523 on: 2012-12-01, 06:40:42 »
Ale pierwsza po³owa tego fragmentu brzmi jak wykastrowane Forgotten Land przecie¿.

Dla mnie dla odmiany momentami pobrzmiewa alternatywnym remixem Behind The Eyelids (pos³uchaj tak od 1:25 ;)).
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Riverside
« Reply #524 on: 2012-12-01, 09:39:09 »
Czy zapanowala jakas moda na nielubienie Riverside? ;)

Szczerze to troche sie dziwie, ze jestescie tak negatywnie nastawieni. Uslyszelismy zaledwie 2 minuty poszatkowanego utworu, ktory nawiasem mowiac jest utworem singlowym - z zalozenia wiec ma byc nieco bardziej przystepny i prostszy w odbiorze niz reszta plyty - a wy juz macie gotowa opinie na temat calosci. Poza tym, jakos nie pojmuje, co Wam sie tam nie podoba... Swietny wokal jest? Jest. Zajebiste, oldskulowe brzmienie? Jest. Dobra melodia i charakterystyczny dla Rivow styl tez jest. A do tego wszystkiego Hammondy - miod.

I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

 

lofty-success