Author Topic: O Opeth na innych Forach  (Read 8718 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
O Opeth na innych Forach
« on: 2007-02-26, 13:13:18 »
Nie mog³em znale¼æ odpowiedniego, wiêc zak³adam nowy w±tek. Co¶ ju¿ o tym by³o pisane w innych w±tkach (np. tu i tu). Tutaj dla odmiany mo¿emy poczytaæ co o Opeth s±dz± forumowicze Porcupine Tree - próbka: ...Opeth to nie banda ograniczonych metalowców ale muzycy otwarci na to co ich otacza i nie boj±cy siê eksperymentów.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Weep

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Radioactive Toy
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #1 on: 2007-03-18, 02:37:54 »
Proponujê wbiæ siê na forum fanów Atomic Kitten, czy czego¶ takiego i tam sprowokowaæ rozmowê o Opeth. Je¶li bêdziemy brali pod uwagê tylko fora dotycz±ce grup pokroju PT, Anathema, Ayreon czy Katatonia to mo¿e siê tu zrobiæ niez³a wazelina. A tak przynajmniej bêdzie ciekawie, o ile znajdzie siê kto¶, komu ta nazwa (Opeth) cokolwiek bêdzie mówi³a. Z tego co sobie przypominam, kole¿anka z roboty pyta³a siê kiedy¶ (widz±c naszywkê na dziurze w mojej kurtce), czy ma to co¶ wspólnego z zakonem ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #2 on: 2007-03-18, 08:49:38 »
Ju¿ takie jedno forum zaproponowa³ Sol: growling.fora.pl.

Cytaty:
Adi: NA moje Opeth powinnien wydawac tylko epki, bo zawsze jak s³ucham ajkiegos ich albumnu to w po³owie umieram z nudów  :D :wink:
necromessiah : rozwala mnie jak ludzie nazywaja to cos progresywnym bandem  :D Dla mnie to shit i ....ehh zreszta szkoda s³ów   jeden numer Spiral Archtect mia¿d¿y ich ca³a dyskografie

itd.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #3 on: 2007-03-18, 11:18:29 »
Quote
Niekturzy ludzie siê dziwi± ¿e mam 15 lat a s³ucham takiej rze¼ni.

 A pod spodem banner "Stop dzieciom neostrady"...

eBAT

  • Guest
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #4 on: 2007-04-01, 16:25:44 »
Quote
patterns in the ivy sux,najgorszy kawalek opeth, takie gowno ze odechciewa sie zyc ;
¼ród³o

z jakiego¶ bloga:
Quote
Mo¿na graæ jak Opeth, prawda ¿e mo¿na? Ano mo¿na. Ale czy mo¿na byæ jak Opeth? Nie mo¿na.


vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #5 on: 2007-05-21, 21:32:40 »
'A tak btw to jak to jest z tymi tekstami Opeth, bo nigdy sie w nie nie wglebialem. Oni nie jada tylko w rusalki, upiory i te sprawy?' :mrgreen:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #6 on: 2007-05-22, 09:42:55 »
Omg, to bylo powazne pytanie? :lol:

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #7 on: 2007-05-22, 17:59:43 »

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #8 on: 2007-05-22, 18:24:25 »
mo¿emy poczytaæ co o Opeth s±dz± forumowicze Porcupine Tree

ta, tam to akurat rzeczywi¶cie. s³odz±, a¿ siê porzygaæ mo¿na :roll: znawcy i wyznaczniki jako¶ci jad± sobie w du¿ej czê¶ci populacji po opeth jak po starej kozie.
jak mnie wkurza to ich 'ah, jaki jestem zajebisty, jakiej zajebistej muzyki s³ucham a wy wszyscy inni siê nie znacie'. my¶l±, ¿e lizn± alternatywy i indie to ju¿ im ro¶nie pozycja w spo³eczeñstwie.
wybaczcie, ale musia³am wyraziæ swoj± frustracjê zwi±zan± z t± kast± mastów.
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #9 on: 2007-05-22, 19:39:16 »
Czasami na forum Porków zdarza siê co¶ dla nas niemi³ego i absurdalnego :axe: :
Quote from: likipiki
no to b±d¼my bardziej precyzyjni - fajnie siê go kiedy¶ s³ucha³o, potem siê dojrza³o :wink: ...

ja przecie¿ niczego nie przekre¶lam. jedynie stwierdzam, ¿e z opeth siê wyrasta, podobnie jak z iron maiden czy anathemy. wszystko.

[-X [-X [-X
« Last Edit: 2007-05-22, 19:42:07 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #10 on: 2007-05-22, 19:50:57 »
Czasami na forum Porków zdarza siê co¶ dla nas niemi³ego i absurdalnego :axe: :
Quote from: likipiki
ja przecie¿ niczego nie przekre¶lam. jedynie stwierdzam, ¿e z opeth siê wyrasta, podobnie jak z iron maiden czy anathemy. wszystko.
[-X [-X [-X
Moim zdaniem nic w tym absurdalnego, chocia¿ ja s³owo "wyrosn±æ" w tym kontek¶cie rozumiem bardziej jako "znudziæ". Zreszt± dyskusje o gustach to bardzo 'delikatna' sprawa..

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #11 on: 2007-05-22, 20:09:49 »
Quote
jak mnie wkurza to ich 'ah, jaki jestem zajebisty, jakiej zajebistej muzyki s³ucham a wy wszyscy inni siê nie znacie'

Mam dok³adnie tak samo, w³a¶nie z tego powodu przesta³em siê udzielaæ na artrocku. Tam nie zgodziæ siê z opini± jednego z "guru" to tak jak podeptaæ flagê albo i gorzej.

sorry za offtopa ;)

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #12 on: 2007-05-23, 01:21:36 »
Czasami na forum Porków zdarza siê co¶ dla nas niemi³ego i absurdalnego :axe: :
Quote from: likipiki
ja przecie¿ niczego nie przekre¶lam. jedynie stwierdzam, ¿e z opeth siê wyrasta, podobnie jak z iron maiden czy anathemy. wszystko.
[-X [-X [-X
ja s³owo "wyrosn±æ" w tym kontek¶cie rozumiem bardziej jako "znudziæ". Zreszt± dyskusje o gustach to bardzo 'delikatna' sprawa..

znaj±c kolegê likiego, to ¼le rozumiesz :]

Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #13 on: 2007-05-23, 09:52:04 »
Quote
jak mnie wkurza to ich 'ah, jaki jestem zajebisty, jakiej zajebistej muzyki s³ucham a wy wszyscy inni siê nie znacie'
Mam dok³adnie tak samo, w³a¶nie z tego powodu przesta³em siê udzielaæ na artrocku. Tam nie zgodziæ siê z opini± jednego z "guru" to tak jak podeptaæ flagê albo i gorzej.
Co¶ w tym jest. :-k Czasami zagl±dam na inne fora, ale nie w celu poczytania co tam pisz± o Opeth, a bardziej interesuje mnie co pisz± o swojej sztandarowej formacji. Za³ó¿my, zagl±dam na forum formacji X, która wydaje nowy album, bardzo dobry zreszt±, a tam starzy wyjadacze nic tylko: szajs, szajs, szajs. Zagl±dam za czas jaki¶ na forum formacji Y, która tak¿e wydaje nowy album i co widzê... starzy wyjadacze gêgaj± w tê sam± nutkê: szajs, szajs, szajs.
Na naszym forum szczê¶liwie nic takiego nie zaobserwowa³em (mo¿e jestem za¶lepiony? :shock: ) – komentarze s± wywa¿one (bez zbêdnej bufonady): nie podoba mi siê, nie krêci mnie, na razie nie potrafiê siê przekonaæ, trochê s³abo ale jak jeszcze pos³ucham to mo¿e siê przekonam... i oby by³o tak dalej... :twisted:
Minder, mam nadziejê, ¿e nie doczekam chwili, gdy napiszesz: : szajs, szajs, szajs? :lol: (oczywi¶cie Avril nie biorê pod uwagê) :mrgreen:
« Last Edit: 2007-05-23, 09:57:34 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: O Opeth na innych Forach
« Reply #14 on: 2007-05-23, 11:45:56 »
A mnie tam nie obchodzi co sobie pisz± o Opeth... Mi siê podoba i to jest dla mnie wa¿ne... :)
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"