Author Topic: Voyage 34  (Read 23364 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Voyage 34
« Reply #15 on: 2008-04-04, 20:31:45 »
Ciekaw jestem, jak by siê s³ucha³o tego albumu pod wp³ywem czego¶ - np alkoholu (oczywi¶cie nie za mocnym, ale takim... odpowiednim). Jestem pewien, ¿e by³by niez³y odlot ;] Pisze siê kto¶? ;)

Na d³ugie podró¿e np poci±giem wydaje siê idealna (zna³em wcze¶niej, ale niedawno siê w pe³ni przekona³em do niej). Nied³ugo to sprawdzê ;]

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Voyage 34
« Reply #16 on: 2008-04-04, 23:21:21 »
Ciekaw jestem, jak by siê s³ucha³o tego albumu pod wp³ywem czego¶ - np alkoholu (oczywi¶cie nie za mocnym, ale takim... odpowiednim). Jestem pewien, ¿e by³by niez³y odlot ;] Pisze siê kto¶? ;)

Mo¿na, ale...po co? :roll: mnie tam wystarczy³o jak siê hiperwentylowa³am (=kilka do kilkunastu g³êbokich oddechów przeponowych pod rz±d) wystawiaj±c twarz do s³oñca i usi³uj±c spojrzeæ do wnêtrza w³asnej czaszki :mrgreen: odloty by³y zacne a przy tym naturalne i nieszkodliwe dla zdrowia :P

Na d³ugie podró¿e np poci±giem wydaje siê idealna (zna³em wcze¶niej, ale niedawno siê w pe³ni przekona³em do niej). Nied³ugo to sprawdzê ;]

O, tak± sceneriê to akurat polecam, to jest wymarzona muzyka do s³uchania w trakcie jazdy poci±giem. W³a¶nie dziêki oko³orekrutacyjnym wyprawom do Krakowa i z powrotem strasznie g³êboko imprintowa³a mi siê ta p³yta.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Voyage 34
« Reply #17 on: 2008-04-05, 20:32:37 »

Mo¿na, ale...po co? :roll: mnie tam wystarczy³o jak siê hiperwentylowa³am (=kilka do kilkunastu g³êbokich oddechów przeponowych pod rz±d) wystawiaj±c twarz do s³oñca i usi³uj±c spojrzeæ do wnêtrza w³asnej czaszki :mrgreen: odloty by³y zacne a przy tym naturalne i nieszkodliwe dla zdrowia :P


¯eby zaspokoiæ ciekawo¶æ, ot co!

odloty by³y zacne a przy tym naturalne i nieszkodliwe dla zdrowia :P

Niewielkie ilo¶ci alkoholu te¿ nie s± szkodliwe dla zdrowia ;)

A je¶li mój pomys³ zrealizujê kiedy¶, to na pewno po maturze i raczej nie sam (bo co to za radocha)

Ta solówka ok oko³o ósmej minuty pierwszej fazy... palce lizaæ :)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Voyage 34
« Reply #18 on: 2008-04-05, 20:40:52 »
Niewielkie ilo¶ci alkoholu te¿ nie s± szkodliwe dla zdrowia ;)

A je¶li mój pomys³ zrealizujê kiedy¶, to na pewno po maturze i raczej nie sam (bo co to za radocha)

No co¶ Ty, jak fazowaæ do Woja¿a to tylko samemu...:] faz± i tak nie podzielisz siê ze znajomymi.
« Last Edit: 2008-04-05, 20:44:05 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Voyage 34
« Reply #19 on: 2008-04-06, 13:21:12 »
Na d³ugie podró¿e np poci±giem wydaje siê idealna (zna³em wcze¶niej, ale niedawno siê w pe³ni przekona³em do niej). Nied³ugo to sprawdzê ;]

O, tak± sceneriê to akurat polecam, to jest wymarzona muzyka do s³uchania w trakcie jazdy poci±giem.
O, a ja wczoraj próbowa³am i stwierdzi³am, ¿e to siê nie nadaje do poci±gu. Chocia¿ w drodze powrotnej, jak ju¿ zmêczona by³am, to jako¶ lepiej wchodzi³o, ale dalej nie to.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Voyage 34
« Reply #20 on: 2008-06-10, 20:13:43 »
Cholera, 'przestrzeñ' i motoryczno¶æ And The Swallows Dance Above The Sun zrobi³a mi strasznego smaka na od¶wie¿enie Woja¿a, a wiem, ¿e grozi to powrotem starej pokusy spróbowania LSD :( Straszn± rzecz pope³ni³ Stefek t± p³yt±...
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Voyage 34
« Reply #21 on: 2008-06-10, 20:34:25 »
Voyage jest ¶wietny, ale i tak najlepszy lsd-album to coilowy Love's Secret Domain.

mrówa

  • Mourner
  • *
  • Posts: 476
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Drummer
    • Whiterose
Odp: Voyage 34
« Reply #22 on: 2009-03-24, 12:47:57 »
No Steven co¶ tam eksperymentowa³ z halucygenami :D

 

lofty-success